Ešte nepoznáte ksicht execútora?

Smetiari uverejnili rozhovor ohľadne Ukrajiny s akýmsi analytikom Balázsom Jarábikom. Hovorí v ňom, že na Ukrajine môže byť bublajúca občianska vojna.

Zaujímavejšia, ako rozhovor, je osoba Jarábika. Kto to je?

Balász Jarábik, jeden z "international development executive".

 

CEPI prezrádza, že Jarábik je "international development executive" a "political analyst". Čo to je ten development executive? Executive je v preklade proste agent (ak vynecháme ešte horšie špecifické významy, ako napríklad nájomný vrah a podobne). A analytik - to je agent v kancelárii, spracúvajúci informácie. Sú to bežné termíny amerických špionážnych agentúr. Aké otvorené, aké jednoznačné.

 

Hneď druhá veta nam hovorí viac:

He was one of the key people in building up Pact`s presence in Eastern Europe as one of the largest international NGOs in the region during his six-year tenure in Kyiv, Ukraine.

Budoval prítomnosť Pactu (?) vo východnej Európe ako najväčšej "mimovládnej organizácie" počas 6 rokov v Kyjeve, Ukrajina. Agent, samozrejme, v nevinnej mimovládnej organizácii, ako všetci. Jeden z tých, čo "vykonával" prípravu na Ukrajine.

 

He was a civic activist in Slovakia in the 1990s, later he was one of the founders of the Bratislava based Pontis Foundation`s international development projects in the Balkans and the Commonwealth of Independent States (CIS). 

Aj na Slovensku bol "civilný aktivista", čiže špión, zradca. Potom bol pri zakladaní Pontis - čiže Mostov, slúžiacich otvorene na rozklad Balkánu a štátov bývalého CIS, Ruska a jeho satelitov.

Okrem toho je členom Fride.

 

Čo viac dodať? Spomenúť azda aj Ficovu či skôr Lajčákovú náhlu návštevu Washingtonu minulý rok? Vtedy sa tiež vcelku otvorene spomínalo, že Usáci chcú využiť skúsenosti Slovákov. Okrem automobilov sme sa stali exportérmi podliakov.

Treba ešte niečo zisťovať? Veď títo ľudia sa v čase internetu ani neskrývajú, respektíve to nejde. Nebyť webu, nevieme o nich nič, ale dnes si môžete zistiť aj to, kde bývajú. Tento je vraj momentálne aj s rodinou vo Vilniuse.

 

Ukrajina a jej opakované ničenie

Po zmene režimu v 1991 priniesla medzinárodná finančná totalita na Ukrajinu systém oligarchov, na ktorý dnes všetci nadávajú. Kritizujú ho najviac tí, ktorí ho tam vnútili. Celá krajina schudobnela a stal sa z nej tretí svet.

Nič nie je čiernobiele a je jasné, že každé vedenie Ukrajiny je vinné. Súčasný prezident Janukovič a jeho strana sú rovnako vinní za zločiny, ktoré spôsobili kolaps štátu. Timoščenková, Juščenko, oligarchovia - priami zločinci - ale rovnako vinná je opozícia, dnes reprezentovaná ksichtami ako Kličko, Jaceňuk a Ťahnybok, reprezentovaná banderovcami. Ožobračení občania, ktorí sa nechali kúpiť, sú tiež vinní svojou blbosťou. Sú vinní svojou slepou naivitou a krutosťou.

Všetci sú vinní - ale platí zásada, že štátna moc a zriadenia sa nemeni na pokyn cudzích mocností. Existujú politické pravidlá a násilnická lúza na ulici nemení systém. Môže sa zabaviť, môže niečo oddemonštrovať - ale nik nemôže podporovať pouličných radikálov a násilníkov, aby si podľa ľubovôle rušili voľby a zhadzovali vlády. Zvlášť, keď je doložené, že sa ukrajinskí chlapi správajú ako kurvy a nechali sa nielen oklamať, ale aj kúpiť za pár prašivých grivien. Za pár grivien predali životy svojich bratov a synov, a teraz plačú nad mrtvolami, ktoré demonstračne vystavujú. Konečne majú mrtve telá, ako im to radili od začiatku USA agenti.

 

A tu sme znova na začiatku - kto spôsobil ten masaker? Spôsobili ho v prvom rade aj agenti USA a EU, ako napríklad náš Balász Jarábik, ktorý revolúcie na Ukrajine pripravoval šesť rokov.

Dnes sú títo ľudia mimo diania a tvária sa ako svatí za dedinou. Média zverejňujú ich "rady" a ich "zhrozenie".

 

Pokial toto národy východnej Európy nepochopia, pokiaľ nepochopia túto absolútne podlú hru a absolútnu krutú neetickosť tých bastardov, s ktorými majú do činenia , pokial nebudú mať vôlu, silu a inteligenciu - dovtedy budú  tieto národy východu žiť nedôstojný, neslobodný a žobrácky život.

 

Jarila
ten určite nieje Slovák (Slovan)
Náhodný okoloidúci
... ani Maďar
baloo
z toho ksichtíka ma presne toto napadlo ako prvé. Eine typische ... ale nie, nevyslovím to.
Ema
Baloo, a jeho blogy poznáš? Staré, ale jaré. Felvilág - Hogy legyen a Highland Hungarian... Písal sa rok 2010 a vtedy tam ten vytrénovaný bľabotač uvádzal ako domicil Kiev, Ukrajna. Linky na vebsajt, kde je archív jarábikoblogov, tu, prosím, neuvádzajme.  
1488
V prípade oranžovej revolúcie sa kontakty s veľkými súkromnými i verejnými organizáciami (USAid a National Endowment for Democracy) začali ešte na jeseň roku 2003, teda rok vopred. Slovák Balasz Jarabík pomáhal ukrajinskej skupine Pora na tejto strane Atlantiku. A dostával za to peniaze od americkej organizácie Freedom House, ktorá nechcela „sólo“ financovať Poru. Áno, aj v revolúcii, tak ako v biznise, sa často všetko začína z porady investorov. „Revolúcia, to je trh s vysokou konkurenciou“, hovorí Jarabík, ktorý získal vysokoškolské vzdelanie na Kolumbijskej univerzite. Lídri demokratických skupín musia chodiť do Washingtonu, aby sa lepšie „predali“ fondom, ktoré poskytujú kapitál. Aby boli pripravení na túto veľkú skúšku, musia brúsiť svoju argumentáciu, pripravovať si plány a finančné tabuľky. Presne ako v biznise...
Kojokok
Pokial toto národy východnej Európy nepochopia, pokiaľ nepochopia túto absolútne podlú hru a absolútnu krutú neetickosť tých bastardov, s ktorými majú do činenia , pokial nebudú mať vôlu, silu a inteligenciu - dovtedy budú  tieto národy východu žiť nedôstojný, neslobodný a žobrácky život. - Viem, že to len opakujem, ale je to pravda a každý by mal byť s ňou oboznámený. Len toľko.
Prasiatko
Ale ja tých zvyšných 9 rokov čo Ukraine a spol. ostáva kým ju v dôsledku geofyzických zmien zaleje more v pokľude prečkám v chlieviku. No a to Kocúrkovo, (sprosté Slovensko) bude po novom prímorským štátom s klímatickými podmienkami aké malo pred tým (čiže teraz) Stredomorie. :)
Neprihlásený
My sme múdre Slovensko :-) Však máme Normana (smiech s občastným krochnutím :-) . No ale to som nechcel. Prišiel som sem pridať tieto dva odkazy - http://slovak.ruvr.ru/2014_02_21/Kriza-na-Ukrajine-pochova-vsetky-eropsk...- https://www.youtube.com/watch?v=pp961BFkis8 (Prečo dražie dolár) s komentárom: Americká rabovačka pokračuje ďalej.
Neprihlásený
Na Ukrajine ide aj o ďalší bankrot nášho ímpéria ("nášho" nie že nám patrí, mi do ich impéria patríme, nie že by sme sami chceli, ale tak nejak nás vyhrali). Pohľadajte si na internete "debt ceiling", "debt limit", "fiscal cliff". Minulý týždeň USA opäť zbankrotovali. Udalosťami na Ukrajine, v Bosne a vo Venezuele sa snažia prekričať tento fakt. Posledná veľká ofenzíva pred otvoreným úpadkom. US Senate raises debt ceiling, avoiding another fiscal cliff ...The nation reached its 17.2-trillion-dollar debt limit last week, but Treasury Secretary Jacob Lew said he could patch through until February 27. At that point, without raising the limit, the country would have faced default... http://voiceofrussia.com/news/2014_02_13/Congress-extends-US-borrowing-a...