Estónska zoologická záhrada

V estónskej zoologickej záhrade stojí matka s malým dieťaťom pri bazéne s krokodílmi. Neďaleko postáva chlapík a pije pivo. Náhle dieťa spadne do bazéna. Chlapík neváha, skočí medzi krokodíly, dieťa zachráni a vráti ho matke. Matka mu ďakuje a chváli ho, aký je odvážny Estónec. Chlapík sa zarazí a hovorí, že "bohužiaľ" nie je Estónec, ale Rus. Na druhý deň sa v estónskych novinách objavia titulky:

"Opitý Rus pripravil krokodíla o obed." 

 

vzgľad

 

 
Ema

Spomenula som si na udalosť, o ktorú západné médiá, samozrejme, ani nezavadili, pretože sa nehodí do dehumanizačného naratívu. Pri hysterickom úteku z Afganistanu - boli to nezabudnuteľné obrazy chaosu a paniky, pri ktorých sa úplne stratilo, že USA sa zdekovali aj s afganskými 9 miliardami USD - tam Američania nechali okolo troch stoviek psov. Talibovia sa o zvieratá starali, ale odmietli dať Američanom povolenie na ich dodatočnú evakuáciu. Ruskej federácii sa podarilo s Talibmi dohodnúť a pár týždňov po americkom zbesilom úteku pristálo v Kábule ruské vojenské lietadlo. Rusi psov previezli do Nemecka.

slaven1

USA-UK dlhodobo plánovali vojnu u nás v strednej Európe rukami zombifikovaných okrajincov. Zákon "S.3522 - Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022" dali v USA na prerokovanie 19.1, viac ako mesiac pred začatím ruskej "špeciálnej vojenskej operácie".

https://www.congress.gov/bill/117th-congress/senate-bill/3522/actions?r=...

To, že ho dali do pléna 19.1 znamená že najmenej mesiac ho pripravovali, získavali podporu (funding, backing) a to znamená, že minimálne niekedy v lete / na jeseň prebiehali výpočty v armáde USA, že armáda Ukrajiny to so súčasným strojovým parkom nezvládne.

Jeden z cieľov vojny v Európe, je túžba vojnou na úkor starého kontinentu vyriešiť hlboké hospodárske problémy USA v seba doma. A domáci černosi, žijúci s nami v jednej krajine / regióne, im levím podielom pomáhajú.

nové