Grom-Stalinov plán útoku na Európu

 

Autor: 
téma: 
TL
Trockystov do Ruska importovali, za cieľom spraviť svetovú revolúciu (globalizácia na komunistickej ideológii). Keď sa Stalin dostal k moci trockystov zrušil a preorientoval Rusko na budovanie socializmu v jednej krajine a napľul sponzorom Trockého do tváre. Jasné že sa pripravoval na vojnu, vedel za akým účelom si vychovávajú Hitlera. Ak sa nepripravuješ na boj, keď to otvorene tvoj kolega napíše vo "Jeho boji", tak si jeblý (niečo ako Poliaci v 1939 alebo my teraz).
TL
Áno Miki, Stalin bol zlý http://i.imgur.com/DEXbr1n.jpg
Norman
Prosím ťa, ty si meníš nik, alebo je vás tu stalinistov fakt viac? A prosím ťa, to ste ako došli k tej chorobe? Úplne chápem nejaké sympatie k "socializmu" pod vplyvom historického kyvadla, i keď ich nepovažujem za zdravé, ale bez urážky, k smradlevému potkanovi Stalinovi? Veď ten bol ešte aj pod boľševickú úroveň, Lenin bol proti nemu génius a ešte aj Chruščev chlap, Brežnev krásavec. Táto sympatia sa nejako ťahá z Ruska?  Putin by vás asi nakopal do gulí, ak by ste jeho a jeho rodnú zem dávali do smeru gruzínsko-židovského bastarda, ktorý spáchal  na Rusoch a Ukrajincoch genocídu.
Norman
všetkých, ktorí mu mohli konkurovať. Trockého, najväčšieho exponenta svetového finančníctva a sionizmu, poslal v pohode do dôchodku. Stalinisti sa ani na moment nevzali doktríny expanzie svojej revolúcie doslovne do celého sveta. Ale ak ti dobre rozumime, TL, tak po všetkých tých židoboľševických teóriach o zabratí sveta, ktoré boli napísané nie v jednej, ale v stovkách kníh a článkoch , po všetkej tej agresívnej realite, červenom terore, ktorý pod vedenim Trockého, Lenina, Sverdlova, Stalina, Zinoveva, Kameneva, Radeka a mnohých podobných (všetci kmeňové korene) bolševici realizovali, bolo prirodzene, že Hitler vytvoril obranu, pripravoval sa na vojnu  a pokúsil sa brániť - aj zničením vojsk rozvinutých do útočnch pozícií na hraniciach. Čo sa týka plutokratických sionistov - podľa teba si zrejme preto pestovali Hitlera, aby mu pri prvej príležitosti skočili do chrbta. Ešte aj vtedy, keď otvorená vojna Rusko Nemecko začala naostro, podporovali nie Hitlera, ako tvrdí tvoja teórie, ale židoboľševika Stalina. Čim si to vysvetluješ?