Když nás budou milióny

Milióny ľudí po celom svete môžu objaviť svoje židovské korene, oznámil The Jewish People Policy Institute. Inštitút založila len pred 12 rokmi Židovská agentúra, a už má pekné výsledky. Pri hľadaní ciest na pozdvihnutie upadajúcej podpory sveta, ktorý čoraz nauzeálnejšie vníma štát bez hraníc Izrael a hrozí mu tribunálom pre vojnové zločiny a zločiny proti ľudskosti, sa židovský inštitút inšpiroval sovietskym vedcom Trofimom Denisovičom Lysenkom a vyvinul tzv. Home genetics kit - domáci genetický balíček. V pohodlí domova ľahko a rýchlo odhalí, či máte židovský pôvod. Ak áno, inštitút a štát Izrael od vás očakávajú, že za každých okolností budete bezpodmienečne podporovať štát Izrael a všade brániť svoj biblický Lebensraum pred pindami neprajných gójov.

Funguje to jednoducho. Objednáte si od izraelskej firmy, ktorá sa chystá rozhojniť propagáciu svojho skvelého produktu hlavne na špecializovaných genealogických stránkach, pravý a nefalšovaný Home genetics kit. Zaplatíte (to najmä), prevezmete, otvoríte, nasliníte čidlo prístroja a tam vám blikne buď modré svietielko - žid, alebo červené svetielko - gój. Keď modré, ste geneticky povinný milovať a chrániť štát Izrael. Keď červené - je to varovanie, aby ste vo vlastnom záujme Izrael nekritizovali.

Poznámka: Balíček sa nepredáva v Izraeli. Jeho používanie je tam zakázané a v prípade porušenia zákazu sú výsledky testu irelevantné. Keďže zákazy sú nepríjemné a v demokracii - vrátane jedinej demokracie na Blízkom východe - vyvolávajú v mase hnevlivé pocity z obmedzovania, izraelská firma pripravuje vylepšenú verziu Home genetics kits. Ako prvý krok vám dá prístroj stlačením na výber: žijete v Izraeli? nežijete v Izraeli? Ak stlačíte prvé, po oslintaní čidla sa vám vždy rozsvieti modré svetielko.

 

Pôvodný text (aby nevzniklo podozrenie, že som si tú hovadinu vymyslela, aby som sa antisemitsky vysmievala geniálnym nadľuďom, ktorým všetci závidíme ich úspech a slávu): Home genetics kits could identify millions with Jewish roots.

Norman

Ako tak pozerám na foto v linku na Jeruzalem Post, želám izraelskému ľudu, aby našiel čo najviac židov medzi Etiópčanmi :)

Sinuhet

že sme všetci Židia a napokon to aj tak skončí ako nedávno v tej pražskej synagóge ... dobrou melou, kde si navzájom dávali do rypáka Židia so Židmi ... :-))))

nové