Kotleba zdravý a usmiaty

V Banskej Bystrici bola inaugurácia nového župana. Kotleba vyzeral spokojný, dobre živený a na otázky odpovedal so širokým americkým úsmevom.

Idú zlé časy pre zabehanú korupciu štandardných strán. Nie že by som pochyboval o tom, že aj nový župan potrebuje peniaze. Ale ako takému novému elementu na scéne rozumieť, ako mu naznačiť, ako s ním komunikovať? Veď on vôbec nepozná mafistickú kultúru a oni zas vôbec nepoznajú jeho predstavy a hlavne jeho cenu.

Okrem toho - je viacmeneje isté, že Kotleba je povzbudený a chce dosiahnuť úspech. Vie, že bez úspechu by po ňom za chvíľu ani pes neštekol, že nie je v straníckom stáde, ktoré by mu dopriavalo funkcie bez ohľadu na nespokojnosť ľudí. Moc tohto župana, úplne bez srandy, nie je ekonomická, ale politická. To sa proste namalo stať.

Teraz mienia kotlebovci spraviť audit a v januári tlačovku. Kto by sa nebál, že budú padať trestné oznámenia?

Masmédia tvrdia, že je to extrémista, fašista. No, to je závažný argument - ale žial, takmer to isté tvrdili kedysi o Ficovi. A čo sa stalo? Nič. Len to, že  prestitútky tak často volali "extrémista", "extrémista", až to už nikoho nezaujíma.

 

 

Ešte dobre, že nekandiduje za prezidenta :)

Autor: 
téma: 
region: 
Tuor
Ja len dufam ze byvaly spolustranik - Vladimir Pavlik, ked vystupoval z LSNS, sa tento krat v Kotlebovi mylil, ked tvrdil: Kotleba nám zakazoval účasť na protestoch Gorila, odmietol zo zákona daný priestor v TV Markíza a TA3 a iných tam nepustil.  Bolo zrejme, že tak ako Slota potreboval Duraya rovnako MV SR Odbor boja proti extrémizmu, na čo dostáva z rozpočtu zaujímavú sumu, potrebuje pre svoju existenciu Kotlebu. Ako sa dá ináč vysvetliť, že tzv. „najväčšiemu extrémistovi“ polícia vydala zbrojný preukaz na nosenie zbrane. Viac na: http://necenzurovane.sk/13/jetotak.html
Norman
Kým začnem špekulovať, len jedna veta: keby do VUC zvolili tchora, a ten tam teraz behal medzi tými poslancami, sledoval by som to tiež so záujmom.   Takto je to ale lepšie. Je úplne jedno, či skončí ako Slota. Mimochodom, vážne, kopa strán a ľudí začali ako radikáli, a skončili ako tí najusadenejší malomeštiaci - viď Baroso, Jožka Fischer a mnoho iných. Problém župana nie je to, že je egostredný, že chce moc. Alebo iné jeho etické problémy, ja neviem aké, určite ich má. Jeho problém je, že sa príliš orientuje na vzory minulosti. Ale teraz bude môcť predviesť, či to dokáže aj trocha ináč. Predpokladám, že napriek tomu veľkému kriku, establišmentu nedošlo, aký má veľký problém. Kotlebu teraz motivuje .. nazval by som to pomsta. A myslím, že takú motiváciu majú mnohí. Hm, nezaujíma ma príliš, aké rebelíe prebiehajú v Taliansku či Španielsku, sú ďaleko, nemám kontakt .. ale toto tu je zaujímavé.  
slza
Súhlasite s výrokom "z veľkého smiechu býva veľký plač"? Hummer, ktorý užíva Marián Kotleba, niekto v noci podpálil http://www.nadhlad.com/content/kotleba-zdravy-usmiaty
Norman
http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/1736930_hummer-ktory-uziva-marian-kotle... Aspoň vidno, kto je tu skutočný podporovatel násilia. Podpáliť politikovi auto je bez akéhokoľvek preháňania teroristický akt. Je to útok na pravidlá hry - ako vidno, tzy. "antifašistické" sily na tú hru samy neveria. Pre rozmaznané decká je príznačné, že nedokážu rozpoznať realitu, že nedokážu rozpoznať nebezpečenstvá ohňa, s ktorým sa zahrávajú. Na mieste by bolo sa spýtať tých, ktorí ten oheň založili, či poznajú "z veľkého smiechu býva veľký plač". Alebo biblické: "kto s mečom zacházi s mečom schází". Presne takí, ako títo antifašisti, kedysi zapálili Reichstag (neverte oficiálnym klamstvám) a potom sa čudovali, že ich ľudia nemajú radi.
Sinuhe
neviete ako dopadli v SME avizované a propagované protikoltebovské manifestácie, ktoré sa mali udiať  v Česku, v Poľsku a na Slovensku? Tipujem že fiaskom, že tam neprišli ani traja ľudia, lebo inak by z toho boli v SME urobili palcové titulky ...
Neprihlásený
Antifašizmus to je fašizmus s mínusom, násilie stále ako metóda. Odvolávajúsa, že si potrebujú vytvoriť "armádu", pretože Kodleba má celé pechoty - niekde som čítal. Znudené mestské deti žijúce v myšlienkovom gete.
Dabog
na epidemiu http://www.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/v-osade-lenartove-prepuk... Coskoro budu reprofilovane na hasenie epidemii dalsie vyhodnarske nemocnice. Ani jedna z nich nebude patrit medzi nemocnice, na ktorych ryzuje Penta

nové texty