Krvácal na hlave? Jeho vina, vraj tam nemal byť. Je to fašista, mafián, opica, psychopat.

Postupne sa vykreslujú podrobnosti o medializovanom prípade zraneného 15 ročného mladíka. 

Tak v prvom rade polícia ujasnila, že ho zranili nie gumenné projekty, ale "len"  "značkovací projektil". A to, prosím pekne, odzadu do hlavy. 15 ročného chalana, decko.

 
"Počas opakovaného narušenia verejného poriadku na Námestí slobody použili policajti v súlade so zákonom č. 171/1993 Z. z. o Policajnom zbore aj donucovacie prostriedky, a to slzotvorný plyn a kapsule s označovacím farbivom." 

Zákon, ktorý dovoľuje zabíjať deti. Aha, tohto vlastne nezabili, ale moc nechýbalo. Krvácal dosť a podobne mohol začať krvácať dovnútra a koniec.
Keď pred pár rokmi na polícii sa začali cigánske decká len navzájom fackovať (fagani, ktorí hodinku predtým okradli dôchodkyňu a zlomili jej ruku), teda len si chalani dalí navzájom pár povrchných faciek, tak celá hysterická slniečkarska pospolitosť dostala niekoľko hysterických orgazmov po sebe a viacerým policajtom bolo zničené zamestnanie. 
Tu prizabili policajní ozbrojenci strelnou ranou odzadu dieťa, ktoré nič zlé neurobilo - a slovenská spoločnosť mlčí. Je taká skazená, alebo taká zbabelá? Alebo čo je doboha so Slovákmi? 
 Výpoveď, citujem:
 
Michal Szeiff, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave 19. novembra uviedol, že polícia použila nesmrtiace zbrane FN 303 a v nich 18mm projektily s červenou zmývateľnou farbou. Pri analýze viacerých videí tím AFP Fakty dohľadal, že použitá zbraň bola naozaj FN 303 ráže 18mm belgického výrobcu FN Herstal. Na stránke výrobcu sa uvádza, že do zbrane sa nepoužívajú gumové projektily, ale viaceré druhy kapsúl či projektilov s rôznymi vlastnosťami. Jedny obsahujú žltú nezmývateľnú farbu, ďalšie červenú zmývateľnú farbu, iné napríklad iritačné "technické korenie".

Szeiffa chcem upozorniť, že: 
The FN 303 is a semi-automatic less-lethal gun.
Le FN 303 est une arme à létalité réduite.

Teda nie nesmrtiace, ale "menej-smrteľné". "S redukovanou schopnposťou zabiť". 
Áno, jej strelivo nie je primárne určené na zabíjanie - ale postavil by Michal Szeiff, hovorca polície, svojho syna a strelil by ho z pár metrov do hlavy? Urobila by to so svojím synom ta sviňa, čo zásahu velila?

Podľa obchodníka s muníciou:
"Keby bol naozaj zasiahnutý gumovým projektilom, nemohol by byť v takom stave. Po zasiahnutí gumovým projektilom do hlavy by padol na zem a omráčilo by ho to"
 
Áno, veríme, nebol zasuahnutý gumovým projektilom - bol zasiahnutý plastickým farbiacim projektilom, takmer padol na zem (možno aj padol)  a omráčilo ho to. Je v tom nejaký zásadný rozdiel? 

Mladíkovi výrazne tiekla krv, bol v šoku, nevedel ani telefonovať, a nevedel, ako sa má dostať k doktorovi, do nemocnice. Ak by mu nepomohli demonštranti, mohol kedykoľvek skolabovať niekde na ľavičke, bez odbornej pomoci.
 
 
 
Pre tých, čo rýchlo zabúdajú:


Názov videa: Video zachytávajúce zásah do hlavy mladíka 

Všimnite si, ako sa krvácanie stupňuje a za moment má celý krk od krvi (to určite nie je farba, tá by tak nepribúdala) Na videu aj vidno, že stál ďaleko od bariéry a vôbec sa o policajtov nezaujímal - napriek tomu ho liberálni demokratickí policajti strelili do hlavy. 
zdroj na ta3
 
 
 

nové