Masaker v Gaze

Stvrť Šidžaija, domov asi 200 tisíc Palestínčanov. Obetí sú stovky, rastú do tisíca. V Šidžaiji boli aj Palestínčania, vyhnaní z okrajových častí koncentráku "niekam" do "vnútrozemia".

RT naživo:

http://rt.com/on-air/israel-military-operation-gaza/

 

Plus šokujúce správy západných novinárov.

http://live.aljazeera.com/Event/Gaza_Blog

 

Novinári, ktorí dnes vstupovali do koncentráku Gaza, museli židom podpísať, že tam idú na vlastnú zodpovednosť a ak ich židia zabijú, tak s tým židia nič nemajú a za svoju smrť môže ten mŕtvy novinár, ktorého dobrí židia predsa varovali. Klasika.

 

V dnešnej dobe, keď je každý pripichnutý na internet, už NIKTO nemôže hovoriť, že nevidel, nepočul, nevedel.

Autor: 
téma: 
Norman

Hlavne že majú židia dirigentov a machlavých maliarov. To ten masaker asi vyváži. Ale aspoň vidíme, ako to vyzerá, keď niekto uvažuje židovským spôsobom.

To, že tá stránka zmizla z RT portálu je dôkaz, do akej miery je Rusko stále ešte prelezené sionistami. Okrem iného sa to prejavuje aj tým, že kým sionsita Kolomejský priamo organizuje smrť ruských civilistov po desiatkach ak nie stovkách, tak z Moskyv sa ozývajú neustále heslá o boji proti fašizmu. Ako sa im ale sionistický Západ odvďačí za toľkú ohľaduplnosť a spoluprácu, za to, že nevedú boj proti chlpatým oligarchom, vidno aj na ťažkej provokácii s Malajzijským Boeingom.
Dúfam že Rusi ešte aj povedia: spasibo.

Ema

zmizla téma z titulnej stránky portálu RT...to bol vskutku nečakaný zážitok.

Nech si len vyvlečú Rusi na nebesia svoj doomsday satelit. Pri takomto postoji sa dočkajú. A ešte predtým im Kolomyjskij s Porošenkom rozdrbú na štýl Gazy Doneck.

Buheh

čo hovorí napríklad Jevgenij Fjodorov, napríklad tu: http://www.youtube.com/watch?v=iydULcpLAx8 .

A síce ten podstatný fakt, že aj Rusko je iba kolóniou. Pravda, na rozdiel od západnejšie ležiacich európskych kolónií, v tejto je ešte stále akési aktívne centrum odporu, ktoré však neovláda celú krajinu: médiá, väčšina štátnych štruktúr a ekonomiky sú v paprčiach ľudí viac alebo menej napojených na "vonkajšie riadenie", ako to Fjodorov pekne nazýva.

Odtiaľ pochádza taká nečitateľnosť Ruska, keď raz sa zachovajú suverénne a inokedy tak akosi čudne – čo je dané faktom, že ruská piata kolóna nemôže (zatiaľ) byť otvorene proamerická, tým by pokazila hru.

Teda buďme k nim spravodliví, keď sa nesprávajú ako by sme chceli – aj oni by často chceli, ale nemôžu.

Ono nie je ľahké sa zmieriť s tou desivou skutočnosťou, že vlastne dnes žijeme vo svete, kde veľké médiá sú bezo zvyšku ovládnuté jednostrannou propagandou a na neskreslenú pravdu ostávajú iba temné obskúrne chodbičky internetu. Toto je partizánska informačná vojna, lidé bděte...

Norman

že je Rusko prelezené sonistami, na to nepotrebujem ani Fiodorova.
Ale nielen o tom, že tie veci sú kompromisom dvoch (či viacerých) protikladných síl. Dôležité je to, že aj potencionálne poziívne sily majú neustále nejaké zábrany, ohľady, neustále žijú vo svete chymér a neistoty ...

vp

http://rt.com/on-air/israel-military-operation-gaza/

Mali výpadok, ale už zase vysielajú. V španielskej a ruskej verzii to išlo bez prerušenia celý deň.

Ema

Mohli aspoň zabučať, že majú technický problém - že musia opiť cenzora a zavrieť ho do pivnice.
(Obávam sa, že v Rusku to tiež dostupné nebolo.)

s1
Ema

Záznam z Gazy
Bodies of all ages littering the streets of the Shujayea in Gaza, killed by Israeli bombardment. Video was taken today (20.07.2014).
Video sem nedám, je na stránke AlJazeery
http://live.aljazeera.com/Event/Gaza_Blog
by Rahul Radhakrishnan edited by Graeme Baker 11:58 AM

KDE je Morozov? Obeduje?

vp

Približne 150 židovských mužov vyzbrojených kovovými tyčami a palicami vyšlo do ulíc Paríža. Napriek ich vyčíňaniu pred policajnými kordónami nebol nikto zatknutý. Šesť propalestínskych demonštrantov bolo zatknutých pred synagógou.

http://www.protiprudu.org/sokujuce-sceny-zidovskych-nasilnikov-v-uliciac...
zdroj:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2693423/Jewish-vigilantes-rampag...

Dabog

Pod ruinami zbombardovanych domov su uviaznute stovky ludi. Pre zachranarov su nedostupne pretoze zidovska armada ich ostreluje. Pisal mi kamarát lekar že situácia je tam priserna. Zlocin proti ludskosti. So statom ktorý tieto zločiny vykonava má europska unia nadstandardne vzťahy. Je cas pytat sa slovenskych politikov a europoslancov preco EU podporuje neludske bestie.

Le Bleu

Erdogan: „Nemajú žiadne svedomie, žiadnu česť, žiadnu hrdosť. Preklínajú Hitlera dňom i nocou, no sami ho v barbarstve prekonávajú.“
Kerry was heard talking about Israeli soldiers killed in Gaza to a State Department official just before appearing on the "Fox News Sunday" political talk show.
"I hope they don't think that's an invitation to go do more," Kerry says. "That better be the warning to them." A frustrated Kerry then says: "It's a hell of a pinpoint operation, it's a hell of a pinpoint operation," in apparent frustration over the civilian toll in the Israeli operation.