O humanitárnej rétorike Západu

Už viac nedovolíme žiadne humanitárne bombardovanie. Jediným riešením krízy v Sýrii je diplomacia. Rozhovor s reprezentantom Ruskej federácie v Bezpečnostnej rade OSN Vitalijom Čurkinom.

http://www.informationclearinghouse.info/article31933.htm

"Žiaľ, humanitárna intervencia znie veľmi humánne, ale faktom je, že každá vojenská intervencia nevyhnutne vedie k ešte väčšiemu krviprelievaniu. Vieme, že keď najväčší humanisti na svete - USA a Veľká Británia - zasahovali napríklad v Iraku, odvolávajúc sa na rôzne ušľachtilé  zámienky, vrátane neexistujúcich zbraní hromadného ničenia, spôsobilo to smrť 150 tisíc civilných obyvateľov, nehovoriac o miliónoch utečencov, vysídlencov a rozvrate celej krajiny. Takže nenechajte sa nachytať na humanitárnu rétoriku. V západnej politike voči Sýrii je ďaleko viac geopolitiky, než humanizmu. V dôsledku ich praktickej politiky krviprelievanie v Sýrii nanešťastie nepoľavuje."

Reprezentant Ruska v BR OSN musí byť úplná nula, keď rozhovor s ním nezverejnia také výtečné podkarpatské mienkotvorné denníky, akými sú Sme či Pravda, aby nám v rámci plurality názorov sprostredkovali dôvody veta v BR OSN. Nehovoriac o Číne. Tá ako keby neexistovala.

Autor: 
Norman

Trocha tam dali priestor ruským vyjadreniam, to je tak všetko.

 

Sú to exportéri revolúcie. Samotná Americká revolúcia, Veľká Francúzska, Veľká Októbrová, revolúcie a rozvraty v RakúskoUhorsku a Nemeckej Ríši, a stovky ďalších rozvratov, prevratov a násilností ... všetko to nesie stopy Jeworku. Všade samé Revolúcie ako politická metóda.

A za tým slovom Revolúcia, ako všetci vieme, je skryté niečo, čo zas môžeme vyjadriť iba jdným slovom: Smrť.

 

Ako by ste sa správali k ľuďom, ktorí by chodili po svete a nenápadne kdekoľvek do davu hádzali najjedovatejších hadov?Brali by ste to s rezervou, že nech, že to je ich spôsob politiky, že to je v záujme akejsi dobrej veci, demokracie a slobody?

A táto analógia s jedovatými hadmi je slabá v porovnaní s tým, aké škody a svinstvá spôsobili a spôsobujú Ich Revolúcie.

 

Keď toto napíšu masmédia, potom sa bude tať povedať, že sú mierne kritickí.

 

A keď vyzvú na boj s tým Jeworským svinstvom, s tým ničením hodnôt, ktoré sa tu šíri tak dve storočia,  potom budú povedzme primerane kritickí.

Buheh

denník Pravda nemá s objektivitou nič spoločné, a to ani náhodou. Je tu iba preto, aby tu nebolo Sme samotné, ale aby sme tu mali akože pluralitu názorov. Ale je to asi taká pluralita ako demokrati a republikáni v USA, alebo ako bývalo krídlo generálov a krídlo marxistov v najvyššom soviete CCCP.

Teraz, keď už aj tí naozaj veľmi sprostí a slepí vidia, že soudruzi z Jewyorku niekde robia chybu, a keď dokonca už aj v najsamotnejšej smetiarni v ich cenzurovaných diskusiách medzi príspevkami nasratých občanov už len horko ťažko nájsť osamelý výkrik nejakého priateľa Sýrie, nám dobrý policajt Pravda začína prinášať niečo „kritické“. Hurá, tešme sa.

Čo je naozaj kvalitná kritická a nezávislá žurnalistika, by sa mohli teliatka z Pravdy prísť pozrieť napríklad aj sem do pitvora.

Norman

http://www.sme.sk/diskusie/2026713/1/18772639/Rok-po-Breivikovi-je-norsk...

Do pussy riotu, načo im tá cenzúra v Sme celé roky bola? :-)

 

Myslím, že ty, ako tunajší zlý policajt, nestíhaš za tamojším vývojom.

Ja, samozrejme, ako dobrý policajt, odmietam akékoľvek násilie. Akékoľvek neorganizované násilie.

 

Buheh

evidentne nevedia, čo s tým. Zrušiť to celé nemôžu, ani komplet celé cenzúrovať. Veľmi veselá situácia.

 

Ja môžem robiť zlého policajta tu, do tamtoho ma nič nie je, to nie je môj okrsok. A okrem toho, s rabovaním a násilím v hentom okrsku vrelo súhlasím.