Open Society

 "Open society" je v tradícii talmudistického klamania BEZBRANNÁ dezintegrovaná huspenina. Tak sa nemožno čudovať, že sa do nej tak ľahko pichá.

Principiálne, nie je dobre používať zbrane protivníka a pristupovať na jeho spôsob konfrontácie. Bojovať proti infekcii požieraním mikróbov, teda oblizovaním si rany, je síce možná varianta, ale penicilín je lepšia.

A žiadna petícia, žiaden zákon by neprešiel, ak by na kľúčových miestach už nesedeli ich ľudia (aj keď len ich užitoční idioti). Petície a zákony - to už je len formalizovanie moci, ktorá predtým viedla tajný mafistický boj vyhrážkami, sľubmi, manipuláciou, nátlakom, podplácaním, skupovaním,  vraždami(!!!) a aj ozbrojenou intervenciu (z iných štátov).

Treba si uvedomiť, že je to ako vo futbale, kde jeden tím nemôže byť trestaný a druhý tím je rozdrobený a nemá ani jednotné dresy, nemá kapitána, nevie, kde je jeho a kde súperová bránka. Alebo niekto pozná opačný tím voči sionistickej politicko-náboženskej sekte? Eee? Že ako by sa mal volať, ako by vlastne mal byť identifikovaný? Azde indoeurópsky, alebo nordický,  árijský alebo belošský? Tie všetky sú ZAKÁZANE !

Dokonca je zakázané hovoriť, že sa jedná o hru a že jedna strana strieľa (doslova).

Ale aj železné piliny sú na stole pohodené v chaose len dovtedy, kým k nim nepriložíte magnet.

(ovšem, musia byť železné, nie drevenné).

***

Tie drevené sfúkne vietor času. Bez námahy.

 

U nás v podkarpatí otvorenú spoločnosť - tento ideál nových stredo- a východoeurópskych tzv. demokracií - podporuje Open Society Fund. Finančne, ale najmä ideologicky. Jeho hlavný financmajster, mafián a globálny finančný podvodník George Soros, sa nám nedávno (znovu) oženil. Šťastnou mladomanželkou je jeho reanimátorka, ktorá mu dokáže podať do vysušeného krvného vádí infúziu noradrenalínu a pridržať na tlame kyslíkovú masku.

Mazl tov, Soros úr!

 

 

 
Autor: 
téma: