Pri výročí Havlových amnestií

Chlapi sú to normálni, amatéri a po tom všetkom sú už dosť ubití ... ale aj preto je toto doklad o autentickom disidentstve za komunistov aj dnes, v kontraste s ožranom Havlom a jeho globalistickou svoločou.

Niektoré veci na videu sú až tragikomické, ale taký je život. Ak dnes ľudia zas neporazia potkanov, budú dnešní mladí po rokoch tiež len takto spomínať, ako sa nevyužila šanca. A to  1989 naozajstná šanca vlastne ani nebola, režim len sám zmenil pravidlá, ruskí boľševici odovzdali Európu americkým židokapitalistom - ale dnešní ju majú. Ovšem s holými rukami a s láskou a sametovosťou to veru nepôjde.

 

Autor: 
téma: 
Ľubov

Norman,myslíš,že by bolo možné sa dostať aspoň k pár úryvkom z jeho knihy,čo písal v base vo Valdiciach? Jiří Wolf-od prvého okamihu tomu človeku verím všetko,čo hovorí.
Má slabé oči,lebo ako cukrovkár nedostával lieky,no zhuntovaný je. Ale aj toto prasa je zhuntované,Saša Vondra,poslanec EP https://www.pametnaroda.cz/cs/vondra-alexandr-1961

Havlov milenec,mimochodom. Takže je to ešte horšie,ako sme si mysleli.
Som v šoku,ale na druhej strane je to dobrá prevencia,priatelia.

ps. J.W.písal dokonca aj rozprávky pre deti. Tak takú rozprávku by som chcela mať doma. Nkdy neboli vydané,nemal peniaze,a čo dostal,rozkladli mu chartisti-predvoj dnešných mimovládok.

A ešte jeden postreh: Teraz je úplne jasné,kto ovláda Rusko. Koniec ilúziám,ale boj nekončí,aj tak.

Roland Edvardsen

Píšeš, že to má byť úplne jasné, ale mne to jasné nie je. Môžeš to rozviesť, Ľubov? Dík

Ľubov

Pýtaš sa,pretože si Klimova nazval zlátaninou?.-)
Prečo musel byť zavraždený Stolypin v roku 1911? https://sk.wikipedia.org/wiki/Piotr_Arkadievi%C4%8D_Stolypin
Možno preto,lebo už vedeli,že o 6 rokov bude potrebná "VOSR".
Čo je najviac prekvapujúce a utajované,je fakt,že v rokoch 1905-1914 sa Rusku mimoriadne darilo,počet obyvateľov stúpol o 25 miliónov,ekonomika rástla.
No ale proletariát predsa len povstal.

Roland Edvardsen

Ja som nenazval celého Klimova zlátaninou, len ten jeho jeden text. Ale priznám sa, že ho nemám nejako extra naštudovaného, možno iné texty sú super.
Ale máš pravdu, že pred VOSR bolo Rusko paradoxne viac podobné vtedajšiemu Západu. O carskom Rusku kolujú viaceré mýty. Naopak, mnohí nevedia, že to bola na svoju dobu veľmi moderná, doslova progresivistická krajina: https://realista.home.blog/2019/06/29/carske-rusko-prilis-dobre-na-svoj-... Ak by to tam neovládli boľševici, aj s ich genocídnymi čistkami, mohli sme tu mať impérium s viac ako 300 000 000 Slovanmi a ekonomikou konkurujúcou Spojeným štátom.

Ema

Skutočných politických väzňov mal socialistický režim sotva pár desiatok. Vašek Lahev dostal v USA inštrukciu vyprázdniť všetky väznice a vyvolať tak dojem masovosti disentu - že všetci tí zločinci boli obeťami režimu, politickými väzňami.
Jednou z obetí ožralého chrapúňa Havla bola polročná Barborka.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jaroslav-oplistil-nemocnice-unos-znas...

Ja to zaujímavé video. Takto vyzerajú reálni disidenti. Unavení, zlomení a zabudnutí. Tí veru žiadny metál nedostanú.

Norman

takto vyzerajú.
Takto vyzerajú následky politiky "nechceme násilie", "nie sme ako oni", "sľúbili sme si lásku".
Nepoznal som tieto videjká, tak aby sme si pripomenuli, ako to naozaj bolo.

Revolúcia? Nielen že sa nestrielalo, ale ani do basy nik podstatný nešiel. Ale no, aká potom revolúcia
Zabitý bol vlastne len Dubček. Náhodou, podobne ako svojho času Štefánik. Obaja síce kolaboranti, ale aj tí sa jedovatému hadovi zdali nebezpeční.

nové texty