Putinovi nedali raňajky

Putin sa zúčastnil rokovania  EU-Rusko  v Bruseli. Oficiálna téma bola situácia v Sýrii, ale vraj sa v reále rokovalo hlavne o Ukrajine.

Putin celý čas žiaril úprimnou spokojnosťou a otvorene skritizoval európskych politikov za to, že osobne podporovali či podporujú vandalizmus a násilie na ukrajinských uliciach. Vyzval EU, aby sa do ukrajinských vecí nemiešala.

Európski politici reagovali v duchu svojich buzerantských tradícií. Aby Putina potrestali, odsunuli o 90 dní akési rokovanie o bezvízovom styku s Ruskom (zatiaľ ho Rusko nikdy nemalo a nik ho ani nečaká) a okrem toho zrušili Putinovi oficiálne raňajky. Nečudo, že sa Putin smial :-)

  Iilustračné foto z predošlého stretnutia.
 
 
Ukážka Putinovho sebavedomého výrazu, január 2014. Pri konfontácii voči tým dvom odporných núlam, Barrosovi a Van Rompuy, by mal  pocit prevahy asi každý.
 

Myslím, že je načase zreformovať Európu a preniesť jej centrum z Brusela do Berlína.

Autor: 
Neprihlásený
Čo sa ondieš, treba Prusel preniesť do Košíc alebo do Trebišova :-) Aspoň budeme mať "hospodársky rast" :)
Sinuhe
Brusel je uložený vyslovene excentricky a teda aj neekonomicky! Ten nápad presunúť hlavný stan do Košíc je dobrý - predsa keď obstáli ako hlavné mesto kultúry, tak budú dobré aj ako hlavné mesto EÚ. A keď EÚ krachne (akože má už na ten krach dobre našliapnuté), tak sa to aspoň bude dať zvaliť na Košičanov, t.j. blbých Slovákov a Maďarov ...  :-) A ak EÚ nekrachne, vždy sa bude môcť povedať - vidíte?! To je zásluha našich :-)