Terorizmus. Budú horieť autá politikov?

Po svete sa rožširujú nepokoje, nič neobvyklé, ale na Slovensku sa prekročil určitý rubikon. Na Slovensku dnes v noci zhorelo auto jedného politika, konkrétne župana Banskej Bystrice.

Je to nebvyklý jav a jasný príklad politického terorizmu. Pokial začnú v krajine horieť autá politikov, pokiaľ budú politici pod psychickým alebo fyzickým tlakom, pokiaľ sa budú množiť vyhrážky ich smerom, alebo smerom na ich rodinu, pokiaľ začnú horieť domy politikov, nebude môcť byť reč o demokratickej spoločnosti fungujúcej podľa určitých civilizovaných zásad.

Špeciál je tento jav znepokojivý pre to, že k násiliu dochádza po opakovaných štvavých kampaniach masmédií proti postihnutému politikovi. Teroristický akt je jasný dôsledok tejto štvavej kampane, vedenej masmédiami. Hlavne médium sionistických radikálov, Sme, je všeobecne známe produkovaním článkov plných nenávisti proti konkrétnym ľuďom, nenávisti proti určitým politickým silám, proti určitým etnikám -Slovákom, Rusom- a proti náboženstvám -hlavne katolíctvu a pravoslávnemu kresťanstvu.

Je otázne, dokedy bude naša spoločnosť tolerovať masmediálne štvanice, ktoré ústia do mafistických zločinov. Dokedy bude výzvy na násilie tolerovať  prokuratúra? Alebo mienia naozaj čakať, kým na našich uliciach začne vládnuť právo silnejšieho? Myslia si, že sa naši občania nechajú beztrestne terorizovať?

A čo naši politici? Nevadí im, ak jednému z nich horí majetok? Neboja sa teda ani o svoj majetok?

Američania vyhlásili vojnu terorizmu a zaviedli drakonické opatrenia. Zlo treba zastaviť v zárodku, kým sa nerozhorí celá republika. Ak sa to neurobí teraz, vážení politici, budete neskôr zbytočne pišťať.

Autor: 
region: 
sused
Tak to vyjadril aj majiteľ auta, Miroslav Belička. Podozrivá je SISka. http://bystrica.sme.sk/c/7047184/den-po-inauguracii-zhorel-kotlebovmu-po...
baloo
to pekne zapasuje do SÉRIE rôznych atentátov na predstaviteľov Pospolitosti za posledných x rokov, počul som už o vyhoretých autách, polámaných prstoch atď. (neraz priamo od poškodených) bez sebemenšieho záujmu polície a médií. Teroristi - lebo nimi páchatelia SÚ a polícia a následne súdy by mali podľa toho konať - v Kotlebovi vidia naďalej iba chlapíka z PS. Resp. všetko im smrdí, čo neni "antifa". Zaujímavé ináč, že ich - antifasov - grafity a kadeaké iné nálepky v autobusoch v Blave prekvitajú, očividne nikto nemá záujem ich premaluvávať. Pričom v značnej časti obyvateľstva môžu vzbudiť strach a obavy (rozkopme fašistom p.ču a podobné vysoce kultivované prejavy mieromiluvných li-beránkov) a často sú aj vulgárne, čo je síce iný paragraf, ale rovnako platný. Nič nové pod slnkom - akurát, že to teraz spravili politikovi, ktorý to zrejme nenechá tak.

nové texty