Už ide Kotleba?

Pýtajú sa ustrašené deti v osadách - to tvrdí hlásatel oficiálnej ideólógie súčasného režimu, denník Sme. Vraj to povedal človek s titulom "cigánsky vajda" a podla neho to vraj povedalo dvojročné dieťa - čo teda nie je mysliteľné, toľký stres, a tak zrejme na základe toho policajný prezident Gašpar oznámil, že za prvé majiteľa pozemkov nebudú chrániť pri snahe dať tieto do stavu v súlade so zákonom. Vraj na taký zákrok musia mať rozhodnutie súdu. Naopak, majiteľovi pozemkov nedovolia vstúpiť na svoje pozemky, pretože ich nemá geodeticky zmerané. Úžasné -  a na to rozhodnutie súdu nepotrebujú?

Dalo by sa ďalej zabávať na výrokoch Gašpara, o tom, ako polícia poskytuje ochranu "len vybraným stanoveným osobám" a o tom, ako "nie je pochybnosť, že by išlo o komunálny odpad, ako to (Kotleba) nazval vo svojej žiadosti" . Polícia vás ochráni, len ak patríte do správnej kategórie osôb a ak máte  na to právoplatné rozhodnutie súdu.

Bodka.

Dosť bolo žartovných slov toho gašpara.

 

Ako som napísal pred týždňom, oficiálna politika je v pre nich neriešitelnej dileme. Žial, znova sa rozhodla oficiálne ustúpiť asociálom a tak sa naozaj pohybujeme na ceste do Kosova.

Samozrejme, režim tým nedosiahol nič, zajtrajší konflikt zrejme hrozí s o to väčšou intenzitou. Ale hľavne, čokoľvek, akýkoľvek problém, ktorý dnešný policajný systém násilím odloží do budúcnosti, sa ovčanom vráti so snásobenou intenzitou neskôr. To je prírodný zákon, ktorý sa nedá zmeniť, ten všetci poznáme.

 

Predošlý komunistický režim bol zrútený po falošnej teatrálnej smrti  študenta. Tentoraz budú ľudia zomierať reálne, možno aj vaši blízky príbuzní, a systém sa na to bude pozerať nečinne, tak, ako sa dodnes pozeral na vyhrážky smrťou Oskarovi Dobrovodskému a jeho rodine, a vlastne na vyhrážky a opakované cigánske násilie voči nám všetkým. Cigáni vám všetkým ukazujú riť - a policajti majú príkaz im ju íst zajtra vylízať.

Tak uvidíme, či to naozaj urobia a či im to bude chutiť.

 

cigáni

 

 

Autor: 
piskorka

http://afinabul.blog.cz/1209/ludia-proti-rasizmu-extremizmus-na-slovensk...

http://web.archive.org/web/200012041834/http://www.rasizmus.sk/ -
Kampaň proti rasizmu je realizovaná vďaka láskavej podpore
British Know How Found - nadácia britského veľvyslanectva na Slovensku
Open Society Foundation - Nadácia otvorenej spoločnosti