Hyperinflácia iránskych sankcií

Indoeurópsky Irán, ktorý členovia sekty kolonizujúcej Palestínu obsedantne nenávidia pre jeho dlhú históriu a veľký potenciál, sa vraj zvíja v kŕči hyperinflácie sposobenej nekonečnou reťazou sankcií uvalených Západom. Dôkazom iránskej krízy sú napr. protesty vekslákov.

Je ale užitočné prečítať si namiesto obvyklých žvástov v korporátnych médiach, ktoré pre lokalitu Podkarpatie produkuje hasbarou naformátovaná Teheránbratislava Janashemesh, niečo bližšie realite. Business Insider - There is No Hyperinflation in Iran. Dopady západných sankcií si vyžerú prozápadne naladení Iránci zgrupovaní v najsolventnejšej vrstve, a nie iránska stredná trieda.

Vcelku originálny spôsob zbavenia sa dekadentných mestských krýs vypchatých veľkými zelenými nulami, ktoré sa zatiaľ vyskytujú aj v Iráne.

slaven_povodny

Našťastie veľka časť Iránskej populácie nie je tak prepláchnutá vierou vo falošnú modlu medzinárodných bankárov - peniaze vytvárané z ničoho - a podľa dokumentu "Iran's gold and currency markets" z februára 2012 majú Iránci doma približne 100t zlata. http://youtu.be/SSUYVdo_HBk?t=2m43s. Toto je další hrásny dôvod, prečo si USRAEL brúsi na Irán svoj zakrvavený bajonet.

Jeden z dôvodov prečo mala iránska mena taký prepad je, že CIA tlačí šakal vo veľkom a pašuje ho do Iránu.

Irán je bohatá krajina, s ktorou je nám zakázané obchodovať. Namiesto toho máme k zispozicii "nemŕtve" trhy západnej Európy zničené falošnou modlou. Ďakujeme EU! Ďakujeme USRAEL!

Ema

s jeho nesmiernou historickou a umeleckou (finančne to môžu vyčísľovať len čepičkoví bankstri, ktorí od čias ich kšeftárenia so zajačími kožkami v Haliči prepočítajú všetko na ich talmudistický vynález - veľké zelené nuly) hodnotou, pochopila som, že aj ten podzemný priestor pri centrálnej banke je dôvodom snahy o lúpežnú "demokratizáciu" Iránu. Ako bonus k ložiskám ropy a zemného plynu.

http://www.cbi.ir/page/2091.aspx

Všelikto z východoeurópskeho zdegenerovaného odpadu rozťahujúceho sa v historickej Palestíne by si rád poutieral svoju prašivú prdel o Slnečný trón.

Norman

This famous diamond along with its mate, the Kooh-i-Nur, or Mountain of Light, perhaps due to similarity of names, has always come together in history, although there is no similarity in cut or color between these two diamonds. Both of these stones were in the possession of Nadir Shah. After his death, Ahmad Shah Durrani took Kooh-i-Nur ti Afghanistan. After Ahmad Shah, it passed on to Shah Shuja, and after the defeat of Shah Shuja by Ranjit Singh the Lion of the Punjab, it passed into his possession. Later East India Company obtained it and presented it as a gift to Queen Victoria. It is presently in the Queen Mother’s Crown in England.

Kooh-i-nur -- neskôr ho "získala"  britská okupačná spoločnosť. Ako ho získala? Priamou lúpežou, alebo "len" ho prinútene kúpila výmenou za "ochranu"?

To sa dodnes zahmlieva, tieto svetlé strány kapitalistickej histórie lúpenia.

Raz príde čas, keď Kooh-i-nur bude naopak vylúpnutý z britskej koruny a vrátený Iránu. Otrokom plaziacim sa pred britskou monarchiou a židovskou Bankou, ktorí sami seba nehanebne klamlivo nazývajú "liberálmi a demokratmi", tým zostane v ich neskorých napodobeninách iránskych korún, len diera.

 

Ema

ktorý neviditeľá ruka trhu posunie tomu, kto naň má. Lúpežní Briti sa ho v Indii zmocnili vyhlásením územia, na ktorom sa nachádzal, za svoje. A bodka.

Potom ho odvliekli do Anglicka, kde ho brusiči riadne docutovali - zbavili ho skoro polovice hmotnosti. V pôvodnom diamante dávni brusiči zachovali jeho prírodnú dušu. Angličania z neho urobili gýč.

Napriek obriezke, ktorú úbohý ázijský kameň podstúpil v tzv. kolíske demokracie, o jeho návrat do Ázie sa od roku 1947 snažia India, Pakistan aj Irán.

Názov diamantu však sám vypovedá, komu náleží.

 

fon

si odhalil veľkolepé triumfy.
Nejde ani o špinavé peniaze, ani zhodnotené peniaze, ani ponúkanú protihodnotu voči pevným peniazom, ale o výrazný kult peňazí v akejkoľvek podobe. Prachy z ničoho sa objavili len nedávno, uctievanie zlatého teľaťa má tisícročné dejiny, žiadate si byť hmotárskymi pôžitkármi bez umelých prachov, chcete sa opájať konzumom, ale veľmi vás preľaklo zistenie, že banksteri na vás zarábajú, že im musíte platiť úroky, dovolávate sa radovánok najlepšie zadarmo.
Irán v materialistickej degenerácii nie je vôbec výnimkou, nadmerný vzostup iránu v hospodárstve sa len odrazí vo zväčšenom materializme bežných podľudí, stanú sa rovnakými troskami ako v usa.
Istotne si veľkým podnikateľom a zamedzili ti obchodovať s Iránom, smútim spolu s tebou, tak si ctíš „zákony“, že sa ich neodvážiš porušovať, si správny otrok, proti zákonom len vypisuješ.
Veľká časť iránu je prepláchnutá islamom, púštny zvrhlík a hlupák Mohamed je najviac cteným, satan alláh ich úplne zotročil, nanajvýš im povolí túžobné pohľady na čo najnovší tovar.
Si niekde čítal čo i len jediný článok, kde by moslimskí psi, alebo priamo Iránci vyplakávali nad tebou a tvojim trápením? Ste len užitočnými idiotmi moslimských teroristov, oni vďačnosť nepoznajú, ich vzor Mohamed o nej totiž nechyroval.
Už je natoľko rozšírené štekanie na USRAEL, že musí jestvovať aj ústredie kam chodia protiusraelčania po rozumy, to nie je prirodzené, ale riadené, o tom niet pochýb.

Ema

keby si v Iráne chvíľu pobudol.

Tisícročné dejiny má aj Irán - a zlaté teľa ho doteraz nezožralo.

Pre Iráncov je dobré, že ťa nepoznajú. Z tvojho trápenia by im slzy z očú nevysychali.

fon

stále tečie árijská krv, necítia spoločné korene všetkých Indoeurópanov, zradili rasu, zradili pôvod, namiesto Boha, tvorcu indoeurópskych jazykov si vybrali satana, islam nahradil Boha aj indoeurópanstvo. Islam je púštny arabský debilizmus, ktorý rozorval Indoeurópanov a odsúdil do záhuby, nikdy sa nenavrátia k indoeurópanstvu bez úplného vyhladenia islamu z ich duší, na čo sa ani nechystajú, jedine ak namiesto Mohameda si vyhliadnu dolár. Sankcie na irán môže uskutočňovať kto len chce, nikto nie je povinný dodávať iránu čo sám vyrába, malý človek by chcel prikazovať súkromníkovi a tvorcovi ako má nakladať so svojim majetkom, kde vyrábať a komu dodávať? Už len pomenovanie stredná trieda je prejavom úplného pádu do amerických vôd, pretože delí obyvateľov podľa majetku, čo je vnímanie plutokracie. Kšeftári v iráne stratili na prelietavom kurze voči doláru, preto sú nespokojní, mne to neprekáža, ale rovnako ani ak by nižšie vrstvy boli hospodársky ubité, pretože svojím odporom by ukazovali len mieru vlastného požidovštenia, ich zamerania na majetok a veľký nárek pri prípadnej strate. vlastne by sa ukázali na nerozoznanie od tých zlých usraelčanov, ktorí vraj irán nenávidia.

Ema

aj s tlampačom.

Irán je indoeurópsky a mentalite ľudí sa prispôsobil aj intelektuálsky šiítsky islam. Ten je tam živý, na rozdiel od dusivej vyčichlej krusty katolicizmu a elitárskeho, židovinou prelezeného vychcanstva protestantov v Európe.

Redaktor Business Insider by omdlel od hrôzy, že si ho aj s jeho výrazivom hodil do amerických vôd. Strašné.

 

 

-eru-

a co takto sa pozriet na slovanov-krestanov? aj ti podla tvojej logiky (teraz nebudem spominat vyhubenir milionov ludi vladimirom slnieckom a znicenie vacsiny miest len kvoli odmietnutiu prijatia krestanstva) zradili vedicke nabozenstvo slovanov (nepleict si s pohanstvom) a prijali krestanstvo, ktore taktiez vychadza z toho isteho egregora ako judaizmus, alebo islam

slaven_povodny

Kolko humoru pokope: AC24cz dnes pridalo rusky dokument: Írán: Život nebo smrt? (2012) http://youtu.be/3tAKf5vMRjo?t=3m27s

jean

A co konkretne Ti na tom dokumente prislo take humorne?