Psychopat v detskom kútiku

Holanďanke Alexandre Schrijverovej sa to zdalo ako dobrý nápad, poslať svojho 21-ročného syna Cirina na Krétu, aby tam - hm, ako to nazvať - pracoval? pôsobil? vo funkcii klauna v detskom kútiku. V Holandsku tento Cirino poberal takzvané jebné, čiže sociálne dávky pre duševne chorých. Obeť jeho klauniády, 11-ročný ruský chlapček Nikita, bojuje momentálne v nemocnici Aglaja Kyriakou v Aténach o život. Od Cirina inkasoval 21 bodných rán nožom, prevažne do obasti krku a hrudníka. Starší brat tohto holandského klauna Cirina si odpykáva v USA, kam odišiel z Holandska za "novým životom", doživotie za vraždu policajta. Alexandra Schrijverová sa nechala počuť, že jej syn Cirino "nie je vrah, on je "autista", a teda nevinný. O dobodané dieťa záujem nejavila. Nevedno, či Schrijverovci patria k holandskej vetve aškenázskych židov, známych pod týmto menom. Ak aj nie, argumentácia tetky Schrijverovej, matky dvoch vrahov, svedčí o spoločnej mentálnej platforme.

Celé to mohlo byť banálnou záležitosť v krétskom hoteli Laguna s dobrým koncom. Nikita, ktorý bol na dovolenke s mamou a mladším bratom, si nechal vonku notebook a mobil. Vrátnik ich vzal a odovzdal Schrijverovi, aby ich dal na recepciu, pretože majiteľ sa určite nájde. Schrijver sa rozhodol, že si notebook a mobil nechá. Keď si ich odkladal, prišiel 11-ročný Nikita a naznačoval mu, že veci sú jeho, nech mu ich vráti. Ten sa rozhodol, že nie. Schrijver odvliekol chlapca mimo zóny pohybu ľudí a dobodal ho nožom. Ako povedal neskôr šokovaným policajtom, bol presvedčený, že chlapca zabil a plánoval ho v noci niekde zahrabať. Policajtom úplne vyrazil dych jeho cynizmus. Nikitu však matka hľadala a keď ho objavila, bol ešte pri vedomí a dokázal povedať, čo sa stalo.

 

 

Keď holandského "animátora" policajti odvádzali na policajnú stanicu do Heraklionu, museli ho chrániť pred rozzúreným davom domácich. V ťažkej kríze je turizmus - a špeciál ruská stredná trieda, pretože tá európska pomaly zaniká - jediným zdrojom príjmov.

Podľa ruských zákonov hrozí Schrijverovi doživotie. Ak by ho však domáci obyvatelia zlynčovali, ruka spravodlivosti by bola rýchlejšia a efektívnejšia. Policajti by mali intuitívne vedieť, ako správne pomáhať a chrániť. Aj keď ich systém presviedča, že chrániť treba vraha.

Norman

Jeden syn zavraždí policajta, druhý syn zavraždí 11 ročné decko. To je ďalší príklad, že aj kriminalita je výrazne geneticky podmienená.

Pravda, mohlo by ísť aj o kultúrnu súvislosť, výchova v Schrijver famílii - ale popravde, dnes sú ľudia viac ako rodinou formovaní externou spoločnosťou. Schrijverovci sú proste evidentne genetickí psyhopati, lepšie povedané sociopati.

 

V podobných prípadoch by páchatela mali vydávať krajine postihnutého. A samozrejme, toto nie je "pokus o vraždu", ale vražda (ak aj náhodou obeť prežje). A trest za také niečo môže byť v civilizovanej spoločnosti iba JEDINY - smrť.

Ovšem - Európa ešte nie je civilizovaná spoločnosť, o ostatnom svete ani nehovoriac.

 

 
slaven1

Podľa mňa štát nemá čo zabíjať. Doživotie je ok, ale retard to nepochopi, kde sa ocitol. Otázka je by mohla znieť: Ako je možné, že nebezpečná myseľ prešla personálnym výberom agentúry, hotela a dostala sa medzi ľudí (k deťom)?

Toto je k téme G. Klimov - Rodinný album

 

Baloo

"Nevedno, či Schrijverovci patria k holandskej vetve aškenázskych židov" http://m.ruvr.ru/2013/05/20/12/Cirino_Schrijver.jpg No podla ksichtika...