Organizátori Rybníčkovej demonštrácie sú proti slobode slova - nepripúšťajú novinárov

 "Máme právo povedať, že tu to nebudete robiť" povedal organizátor protikotlebovskej demonštrácie redaktorke Lívii, ktorá skúšala na demonštrácii robiť rozhovory.

Video je tu, na FB KulturBlogu.

 

Ešte viac zlyhal mestský policajt, ktorého by kotlebovci mali naozaj riešiť osobne, pretože sa určite dopustil viacero priestupkov. Azda na právnokov ešte majú.

To, že účastníci Rybníčkovej demonštrácie považujú za samozrejmé zakázať niekomu slobodu prejavu, či už demonštrácie alebo interview, len preto, lebo "fašizmus" - je šokujúce. Tí ľudia sú naozaj hlúpi a neliberálni - aj preto nechcú, aby sa ich prejav dostal do médií. Nechcú, aby bola vidieť ich primitívna hlúposť - nech sa nehnevajú za technicky presné slová, iné si nezaslúžia.

Lívia možno odporučiť, že by si mala zo sebou zobrať aj niekoho s pripravenou odbornou právnou pomocou, proste právnika, aby na to nebola samy.

Výborný bol kolík s obrázkom preškrtnutého hákového kríža (dirka 11:30), ktorý priam nevedel ani hovoriť - "ani som nebol tam".

Pomohla mu polícia, ktorá odviedla Líviu presne ako za čias socialistickej totality. Opakujem, tých policajtov treba zažalovať. Vyviedli ju z miesta v podstate násilím, a pritom jej neboli schopní dať ani vysvetleni. Aktívnych debilov sme mali aj za totality v polícii kopu a tzreba proti nim bojovať. Doslovne bojovať.

15:19 - Alkoholizovaný bradatý chlapík, kníšuci sa a mykajúci sa. Ale aspoň sa vyjadril - kým organizátori sú PROTI slobode slova aby práve takéto exempláre neboli videné. Len je trocha trápne, ak práve takýto spomína IQ 80. A ešte hovorí o "debilovi, čo sa nevie vyjadriť".

Potom na Líviu zaútočil chlap s opakovaným výkrikom "Vypadni  do piče odtiaľto". Polícia na to nezareagovala, respektíve sa ho na to spýtala, na čo chlapík uniformovanému mestskému policajtovi priam dôverne povedal, "... treba ich poslať do piče". Dosť dobre možné, že  nejaký tajný v civile - znova vyzývam ĽSNS, aby toto nenechala len tak.

Zaujímavá je aj (ne)reakcia na upozornenie, že sa tam fajčí marihuana. Policajti opäť nereagovali - čo je asi trestné. Jednanie polície je naozaj škandálne.  Tie ksichty treba uložiť do archívu a ak to nepôjde hneď, tak hoc aj po rokoch, keď príde čas, tvrdo trestať.

Ten trápny pokus toho majora 293446, pod zámienkov podania vysvetlenie odviesť repotérov a tak im zabrániť v činnosti, je politické zneužívanie moci a je hodné exemplárneho vyhadzova z polície, odobratia benefitov a podobne.

Treba naozaj ukázať rôznym boľševickým fízlom, že socializmus skončil.

Mladej Livii treba pogratulovať k odvahe a oceniť dobrú prácu. 

 

 

 

 

 

Udalosť sa stala 17.10 2019 v Trenčíne, keď prebiehali dve demonštrácie - jedna na hlavnom námestí, druhá Rybníčkova truc demonštrácia na vedlajšom Šturovom námestí.
 
 
Autor: 
téma: 
forma: 
Roland Edvardsen

Najhoršie je, že tu sa úplne opomína skutočnosť, že existuje i tzv. ľavicový extrémizmus a že rôzni tí sebadeklarovaní anti-fašisti majú na svedomí viacero vážnych a násilných trestných činov. Akonáhle je reč o extrémizme, tak sa ukazujú len holohlaví mladíci v bomberách, potetované hákové kríže, kotlebovci a pod. To ako si tu tzv. liberálna demokracia hýčka túto násilnú neo-komunistickú svoloč je do očí bijúci dvojitý štandard.

Norman

dosť ma udivuje postoj tých debilov v uniformách. Ja chápem, že im preplachujú mozog a naháňajú strach viac, ako za totality boľševickej, ale aj tak. Pointa je v tom, že tam nabrali riaden odpad - pretože robia prudkú selekciu a normálne zmýšlajúcich tam nepustia, robia stále čistky. Konieckoncov čistky a teror nedávno došli až na samý vrchol - až po prezidenta zbor a dokonca až po šéfov ČEKA, alias Gestapa, po slovensky NAKA.
Dôvod, prečo sa uniformované opice správajú tak, ako sa správajú, je v tom, že na týchto akciách sú zaručene tajní fízli v civile. A ak nie priamo z radov polície, tak z radov mimovládiek, ktoré túto službu pre režim plnia.

Ale systém treba niekde nakriaknuť, na jednom mieste, na jendého zmrda skočiť a dostať ho pred súd.
Ak sa toto nebude robiť - ak sa tu nedosiahni právo a poriadok, disciplína aspoň v radách polície, budú sa neskôr ľudia zabíjať navzájom priamo na uliciach. Ak toto tie hovedá v uniformách na videu chcú pre svoje decká, tak im ako prognostik zaručujem, že sa toho dožijú a trpko zaplačú. Oni sú duchovná spodina a tak nedokážu pochopiť, ako funguje karma - ale raz sa k nim zaručene vráti.