Izrael začal stavať koncentračný tábor

Ak pri označení Pásma Gazy ako najväčšieho open-air koncentračného tábora v dejinách ľudstva mohli obdivovatelia sionizmu namietať, že Gaza je skôr varšavské geto ako koncentrák, teraz budú musieť požiadať hasbaru o talmudistickejšie argumenty. Izrael totiž začal s výstavbou plnohodnotného koncentračného tábora na juhu Izraela. Vo vražednom podnebí "vybuduje" 20 tisíc stanov pre 80 tisíc tzv. migrantov a žiadnu infraštruktúru. Ešte dnes ráno priniesli obidve izraelské hlásne trúby, Haaretz aj Jerusalem Post, články o výstavbe. V Jerusalem Poste je už text nedohľadateľný, v Haaretzi zmenili titulok a článok zamkli. Pôvodný titulok zostal zachytený v google a znel Critics of Israel´s Plan for African Migrant Tent Camp Say It .... Is Concentration Camp. Posledné tri slová chýbajú aj v google.

O koncentráku pre afrických migrantov sa hovorilo už dávnejšie a pokyn na jeho výstavbu vydal samotný minister obrany Izraela, aby "vytvoril ubytovanie pre infiltrátorov". Vzdelanejší si možno spomenú, že podobné "ubytovanie" pre infiltrátorov, ktorí sa valili v obrovských vlnách z východnej Európy vytváralo aj Nemecko. Tiež im odmietali udeliť občianstvo a nechať ich pokojne žiť na svojom území, nevšímajúc si priepastnú kultúrnu odlišnosť a kriminalitu, ktorú priniesli. Rozdiel bol len v tom, že sa tak dialo v čase (zatiaľ) najbrutálnejšej vojny - a každá vojna vytvára príšerné situácie. To treba pripomínať všetkým vojnovým štváčom, ktorí ju vzývajú trikrát denne tvárou obrátení k Washingtonu.

Nemcom však autorstvo koncentrákov prischlo neprávom. Geniálna myšlienka koncentrovania ľudí za ostnatým drôtom pochádza z takej osvietenej krajiny, akou je Veľká Británia. Vedeli by o tom rozprávať napríklad Búri, ale koho to už zaujíma.

Búrovia na úsvite histórie koncentračných táborov

Nasledovali gulagy, aby ani dvojča anglických sionistov  - židoboľševizmus nezostal nič dlžny povesti géniov, ktorí okrem iného vymysleli lineárny čas. Sovietsky zväz obohatil o tento nezabudnuteľný prvok židoboľševického humanizmu istý Naftaly Frenkeľ.

Gulag

Potom prišla druhá svetová vojna a dva druhy koncentračných táborov:

 

- v USA pre nepriateľov - amerických Japoncov, ktorým Rooseveltovym výnosom zabavili aj všetok majetok. Boli to občania USA. Autorom nariadenia o zatváraní etnických Japoncov do koncentrákov a habania ich majetku bol sionista Henry L. Stimson, chronický štváč do vojny s Nemeckom. Fotografie z týchto koncentrákov sú zväčša úhľadné, veď Američania rovnako ako Nemci radi ukazovali, ako sa internovaným dobre darí.

- v Nemecku pre nepriateľov - židov, ktorí Nemecku vyhlásili vojnu už v roku 1933. Nepriateľov tiež deportovali späť domov do východnej Európy, i keď na rozdiel od nacistov terajší sionacisti nepoužívajú na deportácie migrantov (mimochodom, všetci východoeurópski židia pribudnuvší do Nemecka boli tiež ekonomickými migrantmi, ako teraz v Izraeli Afričania) železnice. Doba predsa len pokročila, deportuje sa lietadlami.

No a po druhej svetovej vojne prišli dobre utajené koncentračné tábory, v ktorých na etnickom princípe končili - a kapali ako muchy - Nemci. Ale o tom ani muk, lebo Nemci sú geneticky inferiórni a zaslúžili si to, všakáno. Načo by sme počítali mŕtvych, načo by sme o nich čo i len hovorili. História pre nich nemá priečinok "obete". Povojnové koncentráky pre etnických Nemcov boli dokonca až v Afrike, kde najímali ako dozorcov najbruálnejších domorodcov.

Povojnový koncentrák pre Nemcov

 

Izrael len nadväzuje na bohatú históriu koncentračných táborov, vytvorených osvietenými duchmi západného humanizmu, do ktorého židia prispeli - ako radi tvrdia naši sionosvietenci - nemalou nádielkou. A keby Izrael nebol tak veľmi škandalizoval práve tie jedny-jediné koncentráky, ktoré mu dopomohli k ukradnutiu Palestíny a vytvoreniu apartheidného režimu, tento najnovší koncentrák na pražiacom palestínskom slnku pre 30 tisíc ľudských bytostí bez infraštruktúry potrebnej pre ako-tak normálny život by mu v tichosti prešiel.

Hovoríte, že aj tak mu v tichosti prejde? Hm, je to možné. Naši humanisti predsa nie sú antisemiti. A ako vieme, akákoľvek kritika Izraela je len rafinovaná forma antisemitizmu, ktorý je dedičným hriechom Európy.

 
N

Izrael aj s vražedným podnebím nechajú imigrantom a presťahujú sa na Ukrajinu. Európsky židovský parlament  už na tom pracuje a Ukrajina infiltrovaná skrz naskrz na všetkých dôležitých miestach je dôkladne pripravovaná.

http://www.fondsk.ru/news/2012/06/18/zachem-evrope-sobstvennyj-knesset-i...

http://www.fondsk.ru/news/2012/06/19/zachem-evrope-sobstvennyj-knesset-i...

http://www.fondsk.ru/news/2012/04/16/chto-sblizhaet-sionizm-s-ukrainskim...

Ema

Možno Ukrajincom z vďačnosti zorganizujú ďalší golodomor.

A možno si spomenú aj na starý dobrý Birobidžan, nad ktorým oňahdy ohrnuli pysk.

fon

tým vítaní na špinavú prácu v prospech usraela, ale aj protislovanskí, protislovenskí, či protipoľskí, sú sebeckí ako všetci nacisti, myslia len na seba a čo by ukradli druhým, ako ich vzor židia.
tretí odkaz je drzou ukážkou, akých blbcov si židia vyhliadli, aby práve blbúni nejapní vystupovali v mene gójov.
Čo popísala hlúpa gójka?
Najprv poučuje o spriaznenosti sionizmu a nacizmu, akoby bol novým objavom, domnievajúc sa, že sionisti sú tými nestatočnými medzi „židmi“, ktorí sa medzi dobrákmi vyliahli, akoby nesionistickí židia neboli v úplnosti začlenení do prednacistického prúdu slovanofóbneho, a sionisti sa stali zlými spoluprácou so zlými nacistami, čím aj prevzali na seba ich zlo, ale zamlčiava celistvé požidovštenie jej antibanderovských boľševických bôžikov, ktorým holduje, aj jej samotnej požidovštenú lebeňu.
Opakovane holé kosti zapisuje veľkými písmenami ako meno Boha, čím potvrdzuje, že hlúpy nekresťanský gój sa vždy podriaďuje svojim pánom, len sprostá gójka si nevie vysvetliť jednanie jej mozgového ústredia, že prečo mlčia na chválu banderovcov a nie stalina a iných katanov, veď ako židia by ich mali odsudzovať, židom platia gójovia výpalné za ochranu ale židkovia si ich kňučanie vôbec nevšímajú, smutné rozpoloženie gójov, čo si len počnú bez židkov, preto ich vyťahujú ako vrchných sudcov sporov, veľvyslanectvo Izraela žiada vysvetlenie, prečo neodsudzujú antisemitizmus, na čo antisemita Juščenko prehlásil, že má dôležitejšie záujmy, pričom nie je nič závažnejšie ako náboženstvo holej kosti.
Jej predstavení sú ticho na rozmach nacizmu na ukrajine, čo masové „vraždenie“ židov nazývajú svetlým obdobím.
Podlízavosť voči židom je celou náplňou jej paškvilu.
Pre západ je ústrednou udalosťou holá kosť, a pre východ zločiny komunistických režimov, aj hladomor, pretože banderovci sú rusofóbovia, tak zločiny židov a odchovancov nemeckých „náuk“ hádžu na ruský komunizmus, ale tá žena nepredstavuje žiadne Rusko ale židovstvo pod menom Ruska, preto nemá právo sa zaštíťovať Ruskom.
Sovietski boľševickí „vlastenci“ sú hanbou Ruska, už len otrepané vylovenie mena ženy za slobodna je úbohosť. Frotman je dôkazom semitstva, ktoré sa vyjavilo aj na tvári tej semitskej ženy, veď meno je semitské, musí byť takou aj tvár.

Ema

Budovanie nacistického tábora pre židovských ekonomických migrantov z východnej Európy, ktorým Nemecko nemieni udeliť občianstvo... pardon, sionacistického tábora pre gójskych ekonomických migrantov z Afriky, ktorým Izrael nemieni udeliť občianstvo, veselo napreduje

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/detention-camp-for-african-migrants-in-israel-s-south-to-hold-up-to-30-000-people.premium-1.455632

Keď tam vypukne týfus, nikto nebude môcť povedať, že šlo o smrť v sprchách, pretože žiadne nebudú. A navyše je v Izraeli plynová kríza.

 

nové