V nejakom rozsahu bude. Lockdown.

Takto to vyzerá, že Matovič chce dať národu k Vianociam darček 6 týždňov zákazu vychádzania, čo by boli naozaj "sviatky pokoja a mieru".

Ale v realite sa na krízovom štábe dohodli-nedohodli, a musia si dať veci aj tak potvrdiť v stredu na zasadnutí vlády. Lebo to vyzerá, že sud už praská pod tlakom.

Len pre informáciu - najnovšie dáta ECDC: celá Európa sa v tom stále máča, ale Slovensko je skôr lepší priemer. Takže nie je dôvod na nejaké rísne lockdowny. Je jasné, že sa tu prejavuje Matovičova sadistická povaha túžiaca stále niekoho trestať. Jeho hračku "plošné testovanie" mu zobrali štýlom "one time - no time", reštaurácie a  fitká začínajú doslovne štrajkovať prácou, ale čo je najhoršie, šíria sa fámy, že je Matovič nafilmovaný Markízou, ako chodí do Viedne k psychiatrovi. 

To posledné zrejme nebude pravda, ale už len to, že také fámy sú vo vzduchu, svedčí o niečom "zlom". Matovič je v nemilosti, okrem iného sa mu podľa mňa podarilo nechtiac(!) dať svojho bosa Haščáka do basy, takže asi dopadne horšie, ako Trnka.

 

 

 

 

Pripomínam, že hygienu národa možno zabezpečiť len pri dôvere ľudu voči elitám. Len vtedy, ak ľudia vedia, čo a prečo majú robiť a neberú všetko ako svojvoľnú a navyše nezmyseľnú šikanu. Disciplína pochádza z uvedomenia si, nie z nátlaku a trestov. Pravý vodca ľudí inšpiruje, a nie naopak znechucuje.

Lockdown "v nejakom rozsahu" máme už dva mesiace, takže tadiaľ cesta nevedie. Je jediné riešenie: Matoviča zavrieť do blázinca, štát zveriť dočasnému kompromisu, napríkrad Pellegrinimu.

To je momentálne najhumánnejšie riešenie. Tie ostatné môžete uviesť do komentárov :)

 

 
Luko

... mne ako riešenie všetkých info a dezinfo, čo idú z vlády a pridružených štábov? Asi tak, ako sa vyjadri počítač, keď som napísal svoj prvý program (to bolo ešte na škole a programovali sme vtedy vo Fortrane - to si už asi nik nepamätá) a prvý raz som ho spustil. Na konci listingu bolo: "Data Information ignored".
Pôvabné na tom je, že sa to dalo opraviť a nakoniec to začalo fungovať. Kiež by to tak dopadlo aj so Slovenskom.

iris

https://www.youtube.com/watch?v=l7RxG4cD7IE
Stay with America right now or...

Náhodný okoloidúci

Před časem média zmínila, že "imunolog Beran" vyzkoušel na koronavirus laciný a dávno používaný lék Isoprinosine. Ten lék se ukázal tak účinný, že se doktor Beran obrátil na Babiše, aby zajistil od státu klinickou studii a ihned jsme s ním začali léčit. Problém totiž je, že lék byl dosud v Česku schválen jen na léčbu herpesu (rovněž virové onemocnění).

Celý text je tu:
https://www.czechfreepress.cz/kauzy/je-treba-nahlas-rici-dulezitou-infor...

Obsiahly článok o účinkoch lieku Isoprinosine je tu:
https://www.orthodont-cz.cz/data/files/Isoprinosine-informace%20pro%20zd...

A tiež tu:
https://www.lidovky.cz/domov/lek-na-covid-mozna-uz-davno-existuje-isopri...

Náhodný okoloidúci

A už je jasné, prečo Mikas kázal zatvoriť fitnescentrá - závidí nám, že sme štíhli a vyšportovaní a chce nás pretvoriť na svoj obraz.

nové