Nepáčia sa vám nadávky? Môžeme byť ako v Poľsku

Ruského veľvyslanca v Poľsku Sergeja Andrejeva obliali proukrajinskí demonštranti červenou farbou. Stalo sa tak, keď chcel v pondelok pri príležitosti ruského Dňa víťazstva na varšavskom cintoríne položiť kvety na pamiatku sovietskych vojakov, ktorí zahynuli počas druhej svetovej vojny.
Nemienim sa zaoberať Poliakmi, ktorí s nadšením chcú vyvolať ďalšiu (svetovú) vojnu, pretože doteraz všetky prehrali a nedokážu sa s tým zmieriť.
Ide mi o iný aspekt tohto ich násilia.
U nás davy demonštratov povedali o Čaputovej, že je "americká kurva". Režimové masmédia samozrejme spustili kvikot, že je to vulgárne. Naozaj?
Na masmédia sa môže každý vykašlať. Ale predsa len: je vulgárnejšie na niekoho zaútočiť slovne, alebo krvavou farbou? Kedy bude mať agentka Čaputová aspoň toľko odvahy, aby zašla medzi ľudí, ako to urobil ešte aj ten veľvyslanec v nepriateľskom Poľsku?
Nikdy? Už nikdy sa tá osoba neodváži ísť medzi občanov Slovenska bez ochranky.
Aj preto, čo spravili radikáli v Poľsku. Posunuli totiž hranicu - a naše média im ešte tlieskajú.

buko

Na margo dnesnych provokacii a snah dehonestovat 77. vyrocie Oslavy vitazstva nad fasizmom napriec celou Europou jedna epizodka:

Ukrajinsky velvyslanec v Nemecku, akysi Melnik, dostane pred nasadnutim do auta otazku z davu:
- Herr Melnik, wer, hat nach Ihrer Meinung Berlin vom Faschismus befreit?
Bitte?
- Wer hat Berlin vom Faschismus befreit?
A Melnik sa nadychne a berie to ako nahravku na smec: "Ukrajina!" zastekne a s usklabkom vyrastka ktory sa prave vysral susedovi do studne nasada do auta.

https://t.me/casusbellilive/47682

A ja sa pytam: dokedy bude tato Ukrajina, toto obycajne zadlzene a skorumpovane hovno, bez vychodu krajiny, kde je najviac nerastnych surovin, priemyslu a urbanizacie aj ekonomicky bezvyznamne, dokedy bude diktovat celej Europe a svetu tieto nezmysly? To naozaj uz intelektualne a moralne vyspelejsie europske staty nedokazu povedat dost uz, stacilo? Dost bolo tychto Melnikov a Kulebov a Zelenskych? Mame na viac?!

buko

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/melnyk-se-za-urazenou-ji...

Ukrajinský velvyslanec v Německu Andrij Melnyk nevidí důvod, proč by se měl omlouvat za slovní výpad vůči kancléři Olafu Scholzovi, kdy ho nazval „uraženou jitrnicí“. A znovu v rozhlase Deutschlandfunk Německo a jeho pomoc Ukrajině zkritizoval a tvrdil, že je nedostatečná.

Ema

takéto správanie obhajovať. Obdobne ako jepko v obleku Korčok obhajoval popatlanie Slavína chochlofarbami.

Dusanbe

sa naozaj stalo teraz na Slavíne???
Veteránov Ii. svetovej vojny nepustili Nvotovej feťáci položiť vence k pomníku za AKTÍVNEJ asistencie polície ?!?!

https://t.me/casusbellilive/47662

To naozaj ?

Norman

Skutočne sprostá vulgarita voči starším veteránom, voči protivojnovej tradícii.
A zahučanie celého areálu prázdnymi menami cudzincov, v podstate obetí majdanu (ukropických kuciakov) ?? Typický agresívne holokuzové metódy.

Ja som videl zas video, ako nejaký zápasnícky bulo telesne zamädzoval výstup hore Harabínovi (neviem, z akého dna a hodiny to bolo). Tiež niečo odporné - ale toto to prekonáva.

A to CELE ZA PODPORY SLOVENSKEJ POLICIE??

To si akože rezervovali areál v deň výročia? A to im niekto konkrétny povolil, podpísal?

My sme boli na Slavíne v nedelu, to sa tam nedialo nič. Človek tam nemôže byť hodiny, ani vysledovať na webe všetky možné termíny skupiniek, oni sa aj tak organizujú tajne po svojích FB skupinách (zvlášť títo proamerickí aktivisti).

Tak za toto by mala letieť hlava niekomu z polície. Doslovne pošpiniť jačaním celý areál, a zabránenie starcom položiť vence. To je fakt HANBA.

A tak zostane naveky zaznačené, tá úbohá neschopnosť spoločnosti ako celku ustrážiť si PIETNE MIESTA (nech sú pietné z akejkoľvek príležitosti - ale to je práve to, univerzálna ochrana DUCHOVNA, čo táto banda zdegenerovaných bastardov proste nechápe).
Z rôznych radikálnych dôvodov docháza občas k provokácii kdekoľvek po svete na pietnych miestach - ale dotyční kriminálnici sú následne vyvlečení a s rozbitými papuľami skončia na mesiace v tvrdom lochu. Slovensko zas ukázalo, že nemá chlapov - zato má (ešte stále) prochaldejských aktivistov.

Norman

tu je to fyzické napadnutie Harabína.
https://t.me/casusbellilive/47664

Z tohto uhla je vidieť ešte lepšie:
- ten chlap je mladý vyšportovaný bulo, priam zápasník (Hrabín ma už sedem krížikov)
- ten chlap cielene drží ruky za chrbtom, aby sa azda fromálne nedalo to považovať za útok(?), ale telesne bráni Harabínovi a strká do neho hruďou. Pričom hystericky sám kričí - "nestrkajte do mňa" - čiže je to vyškolený skúsený provokatér.
Na to sú predsa naozaj paragrafy, bránenie v pohybu a podobne, či už má ruky vopchaté v riti alebo nie, jeho celé telo, vrátane papule, je zbraň.
A nikto nič?
Všetci si to len filmujú, ok, ale nikto nič , všetci len filmujú a šklebia sa.

Ten major polície povedal "on to tu má rezervované". ON to tam mal rezervované???? - to je kto? Národný pamätník???? A to mu nedáva právo brániť občanom v pohybe - policajt je tam na to, aby zabraňoval násiliu medzi skupinami - a on necháva, meter od seba. aby mladý bulo hruďou strkal Harabina zo schodov. Ten poliš bude dokedy ešte v službe?

No dobre, tak fyzické násilie, 9. mája 2022, samozrejme, svoloč bastardov začala fyzicky útočiť na starcov a starenky.
Koľká to príznačná úbohosť pre túto generáciu.

nové