Ohýbaj ma, mamko...

 

 
... alebo ako by mala vyzerať príprava na potenciálnu votreleckú krízu v prípade, ak súčasná vláda zmäkne a podľahne nátlaku z Bruselu a od slniečkárov alebo ak sa slniečkári dostanú k moci. To chlapča na videu má len 6 rokov, ale zvláda to, o čom sa nám tu na Nadhľade môže len snívať. Čo sa zamladi naučí, to v budúcnosti využije.
 
Ja viem, že ten "pacan" pochádza z iného etnika, z inej oblasti, z nej kultúry. Ale koľkí z nás by boli schopní ubrániť sa pri prepadnutí votrelcami a obohacovačmi, koľkí z nás by boli schopní ochrániť svoje ženy a dcéry pred multikulti "obohatením"?

forma: 
Norman

afinabul

Zrob tu rubriku, kde odnože budú niečo pridávať, pretože nemusíme zasierať diskusiu inde, chcem dať do hromady toto: http://afinabul.blog.cz/1705/americky-kongres-financuje-projekt-do-ktore...
Pretože ja mám blog a autorské práva patria blog.cz čo je Nova: https://www.youtube.com/watch?v=Ce7nbtvirs4 Ja nemám na zbieranie IP dosah, ale jedného dňa ... Sa Lauder rozhdne a môj blog zmizne, tebe web stránka aspoň zostane v archívoch, nazvvi to občiansky žurnál, napr ...

Norman

okrem toho, že tá správa je už z Hlavných Správ, teda nič nové a má už svoje miesto a čítanosť, okrem toho, že ja sa nemienim zaoberať niečim takým, ako Smatana , predsa len niečo všeobecne:

Nie je správne uvažovanie, že "tebe web stránka zostane". Nič nezostane trvalo. Nie je správne sa orientovať či spoliehať na jednu stránku, ale naopak, vytváraním ďalších a udržiavaním ich čítanosti sa vytvára správna atmosféra. Ty si v tomto dosť spravil, v minulosti, tak to skús aspoň udržiavať. Ak sa bojíš, že ti obsah zmizne, tak si ho archivuj inde, nemôžeš sa spoliehať na Nadhľad - a konieckoncov, ty prinášaš správy, novinky, minulosť u teba nie je už zaujímava. A to isté platí aj pre Slaven1, ktorý predviedol, že pre neho managovanie CMS portálu očividne nie je žiaden problém, ale zároveň ti raz napísal, že si vlastne veci zálohuje tu - nie je mi jasné, čo mu bráni si založiť vlastný portál. A nemyslím to ako provokáciu - naozaj by to vedel a mohol by si tam skúšať dávať vlastné veci, čokoľvek, nikomu by neublížil, naopak by slovenskému priestoru pomohol. To myslím bez akejkoľvek irónie. V čechách vznikajú politické portále stále, hovorím, treba túto atmosféru vytvoriť aj na Slovensku. Veď už si to tu vyskúšal, sme mu pomohli v prvých krokoch, raz treba opustiť rodnú hrudu:)
Pluralita. Neviem, prečo váhate a neveríte si. Urobte to a pomôžete aj iným, ktorí by chceli vlastný špecifický priestor (a nestačí im FB či blogy ).

To len tak využívam výnimočne príležitosť, že si sa ozval k týmto veciam. Som pozeral v poslednom čase archív a je treba ho chrániť, udržiavť prehľad, čitatelnú formu a nezahlcovať to tu, lebo už je toho hodne. Vlastne už bude stačiť, ak budeme len znova uverejňovať staršie veci:) No joke.

buko

existuje sluzba web.archive.org - Save Page Now - ktora archivuje stranky v case
je to dobre pre stranky ktore mozu nahle "zmiznut"

https://web.archive.org/web/20170526134213/http://afinabul.blog.cz/1705/...

sandro

Akurat, ze teraz sme v spolocnosti, ktora chlapa zavrie na niekolko mesiacov(bez dokazov idu zvacsa na 3 mesiace do Ilavy) len preto, ze manzelka si najde milenca, muz to neprijme s pokorou a neovieva ich uterakom pri sulozi. Staci aby prisla a povedala, ze sa citi ohrozena na zivote. Je az neuveritelne, kolko podobnych pripadov sa v mojom okoli vyrojilo. Pre zenu nebolo nikdy jednoduchsie zbavit sa opotrebovaneho chlapa ako dnes. Tak co chces od takto ubitej masy, aku obranu? Tato spolocnost je stratena, tento pocit ma definitivne premkol po zisteni, ze sa idu odoberat zakladne obcianske prava nepohodlnym. Pripravuje sa zakon, ktory znemozni akukolvek politicku angazovanost ludom, ktori mali funkciu v nejakej rozpustenej strane. Je to totalita v brutalnej forme a moze za to osprostena mladez, ktora bola volit v 1998.

Norman

Zákaz politickej angažovanosti, teda odobratie občianskych a politických práv, je v súčasnosti len mokrý sen komentárov na Smetisku.
Ale v budúcnosti k tomu môže dôjsť, prirodzene. Ľudské práva, občianske práva, politické práva - všetko je to len humbuk.

Čo sa týka toho "táto spoločnosť je stratená" - no, som myslel, že to aj chceme, aby TÁTO spoločnosť bola nahradená niečim lepším, nie? Stále neviem, ČO je vlastne stratené, podľa niektorých vás.

Ale aby sa nepovedalo, že som ceľkom odľud - čo sa týka spomínanej "ubitej masy", teda chlapov, ktorých zlé ženy udávajú aby sa ich zbavili - no, tých je mi úprimne ľúto, že sa nevedia vysporiadať s takým problémom:-))

sandro

Zle som sa vyjadril. Mal som na mysli skor nasu civilizaciu.
Co sa tyka ubitych chlapov, mam nadherny priklad zo zivota. Mam kamarata z mokrej stvrte, s ktorym som viedol utrpne debaty(skor hadky) cez rozne chaty. Kedze mame male decka, tema bola rodinne pravo, ktore na Slovensku teraz uspesne presadzuje 3.sektor. Kamarat bol absolutne pre restrikcne zasahy statu, ci sa to tyka deti alebo zien(jeho mantrou bola nejaka utyrana Lucka z BA).
Mal pekny novy dom v BA, ukazkovu rodinku. Dnes sedi cerstvo v base po krivom obvineni manzelky, ktora zacala sulozit so susedom. Rozmyslam, ci mi je ho vobec luto..Idiot.