Policajt vykonal pokus o vraždu, spôsobil (ťažké) ublíženie na tele

Pridávam sa k volaniu, že k tomuto nemôžeme byť ticho. Citujem:

Strieľajúci policajt (č. 309487) takmer zabil demonštranta. Chýbali milimetre a zasiahol by krčnú tepnu demonštranta a ten by následne vykrvácal a bol by na mieste mŕtvy. Demonštrant skončil s ťažkým zranením, krvácaním a dierou v krku. 

To sú fakty.
Neviem, nakoľko bol dotyčný ťažko zranený, ale viem, že streliť niekomu z bezprostrednej blízkosti do krku (a druhému demonštrantovi do hrude) akoukoľvek gumennou alebo značkovacou zbraňou je POKUS O VRAŹDU.
 
Dotyčný policajt by mal byť okamžite vyhodený zo zamestnania v polícii a trestne stíhaný - očakával by som aspoň 5 rokov ostrej basy. 
Alebo je takéto správanie menej nebezpečné, ako rozdávanie šekov so srandovnými sumami.
 
Pripájam sa ku žiadosti, aby spoločnosť zistila identitu tej svine, zistila kde býva a urobila mu zo života peklo. Aby prosil o to, aby ho radšej zavreli do väzby.
A pre istotu oznámiť verejnosti aj jeho nadriadeného. A jeho nadriadeného. Toho najvyššieho, ušatého opičiaka Mikulca, už poznáme. Tomu karma tiež nezostane nič dlžná.
 
 
K veci sa vyjadril aj Drexler a iní. Dúfam, že to vytiahnu aj opozičné strany.
slaven1

Takéto články písali blogeri na jar v Bielorusku. Ich cieľ bolo vraziť klin medzi políciu a národ, s nie-bieloruským plánom pretaviť nespokojnossť do revolúcie a následne do občianskej vojny.

Nemáme u nás doma podobnú situáciu prvý-krát a zrovna túto zimu nie je na podobné články proti polícii vhodná doba:

https://www.jangaso.sk/9-3-cierny-den-ked-policia-sr-strielala-obcanov-p...

Inštitúcia, ktorej vládnuci klan zavraždil šéfa, zvláda situácia za posledný rok relatívne dobre (pohľad občana). Okolo mája budú voľby ak dovtedy zahraničie (našimi rukami) nezapáli krajinu.

Citujeme z článku 9.3. – ČIERNY DEŇ, KEĎ POLÍCIA SR STRIEĽALA DO OBČANOV PROTESTUJÚCICH PROTI KORUPCII: "Vtedajší minister vnútra Daniel Lipšic nielenže celý incident neodsúdil, ešte ho aj obhajoval klamstvami."

Zase je pri moci klan orientovaný na USA (Britániu, Nemecko...), tak sa nečudujme, že to vyzerá ako vyzerá. Okrem toho, udalosť sa stala v Bratislave a ako Bratislavčania volili, koho vyberali? Volili tradične bratislavsky :)

sandro

Na tom proteste 9.3.2012 som vtedy bol. Viem si aj pekne na videach sledovat svoj pohyb a neskor utek pred nadrogovanymi hovadami v uniformach, ktore rozbijali hlavy obuskami studentom, starym ludom, zenam, bez rozdielu. Ten ich nepricetny rev pocujem doteraz a doteraz som presvedceny, ze ich niecim v podobnych situaciach povzbudzuju. Gambino uplne bez dokazov tvrdil, ze niekto tam hadzal do policie kocky ci co. Vsetkym to stacilo. Pred protestom dostali vsetky medialne vozy, cakajuce na SNP, rozkaz, ze sa maju stiahnut. Po jednom natocili dokrutky pred este prazdnym namestim a zbalili sa. Nasledne bol cely dav demonstrantov, povodne konciaci na SNP, presmerovany pred uz pripravene gorili s vodnymi delami pred parlamentom. Presne naplanovana akcia, kde uz bolo nachystane brutalne ukoncenie demonstracii, ktore otravovali vtedajsiu goriliu vladu a ich media. Kedze vsetky media mlcali, ludia dostali nakladacku a nikto sa ich poriadne nezastal, dalsia demonstracia uz nebola.

nové