A predsa sa krúti?

Sigmar Gabriel, predseda Sociálnej demokracie v Nemecku sa vyjadril, že Izrael je apartheidný režim.

Tiež sa vyjadril, že politika Izraela je rasistická, a že pre takú politiku a režim neexistuje žiadne ospravedlnenie – a ako sa zatiaľ zdá, nemieni to odvolať.

Gabriel má na svoje tvrdenie dobrý argument – bol osobne v Hebrone a videl tam zrejme veci, ktoré mu vyrazili dych. Alebo ... je tento škandál prejavom hlbšej krízy sionizmu? Zas jedna kobylka odmieta ťahať?

Gabriel nie je len tak hocikto. Je to naozaj hlava jednej z dvoch silných strán Nemecka, je to druhý najvážnejší kandidát na post kancelára, ktorý teraz zastáva pani Merkel.

A tento človek, okrem spomínaných výrokov, hľadal kontakt s Hamasom a vyjadril sa pozitívne o role Hamasu v politike Blízkeho východu. No, posledný nemecký politik, ktorý také niečo povedal, padol z výšky pár kilometrov bez padáka a bol rozdrvený na fašírku. Ale to bol "len" predseda až tretej strany FPD (takzvaní nemeckí liberáli). Toho jeho politická moc a osobné či iné bohatstvo nezachránili pred vraždiacimi hyenami z Mossadu – paradoxne úplne rovnako, ako šéfa rakúskych liberálov Haidera. Prežije teda Sigmar Gabriel najbližšie roky? A ak prežije, čo to bude znamenať? Odvolá Gabriel to, čo je evidentné ako fakt, že sa Zem krúti?

Uvidíme.

Všetkých nás tie svine nezabijú.

 

Nebudem tu prekladať reakcie rôznych Samuelov a podobných ideologických lepičov, pohoršujúcich sa nad toľkou drzosťou, ako keby niekto na najvyššom soviete vykríkol, že židobolševici sú vrahovia. Samozrejme, Gabriel je ten zlý ujo. Pestovali sme si hada na hrudi. Stop.

Gabriel sa má ospravedlniť. Nemcom, Juhoafričanom a Izraelcom.

Nuž, mal by sa. Všetci kolaboranti by sa mali ospravedlniť ľudstvu. A raz príde tá doba, že sa kolaboranti, zbabelci a ľahostajné slepúchy ospravedlnia, alebo tento raz oni poletia.

 

Je dobre, že Židia chcú aj dnes, aby sa západní politici ponižovali. Ľudia si tak možno skôr všimnú, KTO im vlastne vládne, aká špinavá sekta a odkiaľ.

 

Sigmar Gabriel

To je on. Vidíte tie nacistické drápy, tie fašistické zuby?

nové