Prezidentke píše závažné prejavy agent Valášek

Prezidentka Čaputová bola kritizovaná za svoj typický alibistický a zbabelý prístup ku zmluve s Amerikou. Bola  kritizovaná z oboch strán, ale iba jedna jej rozkazuje. A tak dostala príkaz vystúpiť a prečítť to, čo si USA želá.

A tak v utorok 1. februára 2022 prezidentský úrad zvoláva mimoriadnu tlačovku, kde Čaputová prečíta text. Ťažký proamerický text, kde okrem iného povie, že "nie je čas na politikárčenie" - proste príkaz prišiel, letiská sa odovzdajú ozbrojeným silám zaoceánskeho impéria a basta.

Ako vysvitlo, prejav bol napísaný na počítači Tomáša Valáška - známeho aj oficiálneho prisluhovača NATO, momentálne poslanca parlamentu. Valášek roky funguje ako agent, na staré kolená dostal trafiku v parlamente a zrejme slúži ako spojka medzi prezidentským palácom a Spojenými štátmi.

Medzivložkou je jeho manželka, Jana Kobzová. Iné meno, verejnosť tak nevie, že poradkyňa prezidentky pre zahraničnú politiku je manželka agenta Valáška. Ona priamo riadi odbor zahraničnej politiky Kancelárie prezidenta - od januára 2021, u prezidentky je od septembra 2019. A to sa práve v tieto dni osoba v prezidentskom úrade, Čaputová, ohradila, že podnikne právne kroky voči tým, čo hovoria, že je pod vplyvom Ameriky. A práve vtedy takýto šach mat.

Línia je jasná. Valášek dostane príkaz, a jeho žena ho neoficiálne predá Čaputovej. Valášek na svojom počítačí pripraví prejav, základné politické tézy, ktoré tam majú byť vyslovené. Kobzová pridá oslovenie a nejakú humanitnú omáčku. A mrochta  v parlamente to prečíta. Nie, ona nie je pod vplyvom americkej politiky, ani náhodou.

 

Proamerická strana je bandička politických idiotov, pretože inak by nemohli byť na strane skapínajúceho koňa. Ale oni sú aj technicky lajdáci. Prejav bol napísaný na pracovnom počítači Valáška - to príznava aj on a napríklad Sme. Ale to vraj neznamená, že "ho napísal on". Iste, samozrejme, že nie, duch boží. Sám Valášek priznal, že "prejav čítal". Aha. Viete, my máme doma pár funkčných počítačov, nerátajuc staršie odložené, plus tablety. Ale vedúca zahraničného oboru Kancelárie prezidentky musí písať svoje prejavy doma na manželovom "pracovnom" počítači. Ech, málo tí Američania platia.

A ako reaguje sama kancelária? Dokument s prejavom, ktorý dokazuje, že bol stvorený na Valáškovom konte, kancelária z webu stiahla a nahradila ho novým. Prečo? Priznanie viny?

Zbytočné zastieranie stôp. To, že Čaputovú riadi USA, dokazuje celá jej činnosť, aj v minulosti. Teraz sa len prevalilo, že Válašek je stále aktívny agent a ona je pod ním. 

 
 
Norman

prevzaté zo Sme:
ach jaj...
ako jej volič hovorím:
NEMÔŽETE SI SKRÁTA TAKÉTO VECI POSTRÁŽIŤ DO P***?!"

debili a poloamatéri nahrávajúci lúze a chátre na smeč..
pardon na SMER...

zobuďte sa.. lebo hentie svine vás všetkých pozatvárajú....
----------------

Takže čaputoid vie, že sa robia politické špinavosti, len si to majú postrážiť,
čaputoid vie, že ak prídu o moc, skončia v bse,
ale svojich oponentov nazýva "chátra a lúza". A "svine".

Toto nám tu vyrástlo, mafia, parazit, zločinci, ktorí vedia, že sú zločinci. A ľud je pre nich len lúza. Pretože ... pretože nemá odvahu im to vrátiť. Pretože nechá na sebe drevo rezať.
Ale ... obava tu je, že ho zatvoria. Predpokladám, že dobre nespávajú. Už by nemali ...

slaven1

Ceny na všetko rastú, deťom ešte aj v škôlkach kážu nosiť náhubky, občania sú ako v každom správnom fašizme oficiálne rozdelený na dve kategórie – očkovaní vs. neočkovaní - a divadlo súčasnej politickej elity pokračuje.

Skládka fráz a zároveň zahraničná agentka bola na pokec u zahraničného agenta Braňa Závodského (rádio Express je defacto americké rádio) kde vyskladnila, ako je to už u nej zvykom, ďalšiu tupú vetu.

Čaptapútová chce "niekoho" žalovať za to, že ju nazýva zahraničnou, americkou agentkou. Ako keby z USA neprijala priamy peňažný príspevok na jej kampaň zaúčtovaný ako "cena za ochranu prírody".

„Takéto vyhlásenia sú úplne nezodpovedné, pretože sú to klamstvá. A som presvedčená, že ľudia, ktorí ich tvrdia, vedia, že klamú, že to nie je náhoda. Je to politická hra, ale je to mimo hraníc politickej kultúry alebo toho, čo je vhodné. Dokonca si myslím, že aj nad rámec toho, čo je legálne,“ vyskladnila zo seba.

Vidno aká je žobravá právnička. Len nech žaluje, budeme sa môcť tomuto klanu na procese dokazovania viac smiať (cez slzy z toho ako ničia našu spoločnosť, deti, hospodárstvo, budúcnosť....).

https://www.youtube.com/watch?v=JeLLOvPn6ZA

slaven1

Viac Blaha z 1.2.22:

Práve začala schôdza parlamentu. O obrannej dohode s USA sa bude rokovať budúci týždeň, no Čaputová vopred vyslala Naďa s Korčokom do Ameriky. Zrada dokonaná.

1. Čaputová tým len potvrdila, že plní pokyny americkej ambasády. Väčšina Slovákov dohodu s USA odmieta a oni ani len nečakajú na parlament a idú podpísať pozývací list do Washingtonu.

2. Len pripomínam, že americká veľvyslankyňa na Slovensku Brinková sa presúva na Ukrajinu a bude tam novou veľvyslankyňou.

3. Na takéto posty sa posielajú tie najväčšie politické zvery, napojené na americké tajné služby. A toto sme tu mali.

4. Toto tu písalo prejavy Čaputovej, toto ovládalo Naďa, toto malo pod kontrolou Korčoka a celú sieť mimovládok a médií. Už chápete, prečo tu bol majdan v roku 2018?

5. Silové rezorty aj hlavná veliteľka ozbrojených síl sú plne v rukách Pentagonu, kým ministerstvo zdravotníctva je v rukách Pfizeru.

6. Vo Švédsku experti neodporúčajú očkovanie detí, keďže prevažujú riziká, čo je jasný dôkaz, že očkovanie je nebezpečné.

7. A tu na Slovensku neustále strašia povinným očkovaním, aby Pfizer zarobil ďalšie milióny. Pandémia skončila, opatrenia končia po celej Európe - len tu ďalej terorizujú národ.

8. Ja som len zvedavý, aký flek dostane ako odmenu za svoje služby Baťova zo ŠÚKL - obvykle sa takíto ľudia dostanú do Ameriky, spomeňte si na stredoškoláčku Farskú.

9. Dnes sme v parlamente navrhli, aby sme na Slovensko nevpustili 3 tisíc amerických vojakov v rámci cvičenia Saber Strike. Je to hnusná provokácia Ruska.

10. Vládni Pročkovia to samozrejme zamietli. Ktovie, koľkí z nich sú na výplatnej páske Američanov. Sú hanbou národa.

11. Dnes dokonca vládni tajtrlici porušili rokovací poriadok NR SR a napriek tomu, že na ústavnoprávnom výbore nebolo dosť poslancov, grilovali tam Maroša Žilinku.

12. Čaputová, Naď a Korčok ignorujú parlament. Kašlú na ľudí. Nasilu pretláčajú vazalskú zmluvu s USA aj povinné očkovanie - sú to tyrani a Slováci majú ústavné právo na odpor.

13. Ale hlavne, že tu z Čaputovej americké médiá robia najväčšiu hviezdu v galaxii. Cukríček za to, že slúži Amerike. Dcérka bude modelka, Zuzanka bude ospevovaná, všetko bude cool.

14. Rakúsky bulvár sa chytá za hlavu, že prezidentkina dcéra je na obálke módneho časopisu s homosexuálnym pornohercom, ale tuná fičí taký kult Čaputovej, aký nemá ani Kim Čong-un.

15. Priatelia, pozdravujeme z parlamentu aj s našim predsedom Zahraničného výboru Marošom Kérym. Začína sa boj o Slovensko. Boj o to, či ostaneme slobodným štátom, alebo sa staneme 51. štátom USA.

Osudový február 2022. Budúci týždeň sa v hlasovaní ukáže, kto je vlastenec a kto je vlastizradca. My v Smere budeme brániť Slovensko pred okupantmi a kolaborantmi - zo všetkých síl.

lebleu

Konský ksicht sa môže presunúť zas "o dům dál".

slaven1

Bývala žena Trubana z Degresívneho Slovenska dala rozhovor esetáckemu Denník N(ávisť). Článok sa volá "V 37 rokoch si dala zmraziť vajíčka. Ranilo ma, keď mi vraveli, že som karieristka, lebo nemám deti, hovorí vedkyňa Fričová". Citujeme z neho:

„Žena by mala mať právo vybrať si v spermobanke spermie, aby otehotnela, aj keď je sama. Bolo by to náročné, ale žena dokáže vychovávať dieťa aj sama. Hlavné je, že je šťastná a spokojná.

https://www.instagram.com/p/CYKNPhNLM0H/

A čo jej bývalý muž? Tu prosím fotka ako jeho syn s novou ženou češe pod vianočným stromčekom kefou jeho plešinu (vtipné). Vcelku sa tomuto feťák.. ehm.. "hackerovi mozgu" zadarilo. Tu foto s heroínovým Poliačikom:

https://www.instagram.com/p/CY6ucj8qwCi/

Zajtra bude táto organizovaná skupina v parlamente podpisovať okupačnú zmluvu.

nové