Schutz: Média v rukách židov sú vážny problém

Známy cholerický komentátor denníka Sme sa vyjadril, že média v rukách  netransparentných skupín s konfiktom záujmov sú vážny problém.

Kedže média sú bezpochyby v rukách sionistických skupín, nedá sa jeho výrok interpretovať ináč, ako útok na židov.

Pravda, východoslovenský polohyster šteká hlavne teraz, keď nielen miliardári Babiš, Bakala a Soukup kúpili svoje médiá, ale aj  Tkáč a Křetínsky skúpili Reflex. Práve Reflex, hlavná to ideologická zbraň sionistov, synonymum nechutnosti a najsprostejších politických útokov, má teraz patriť niekomu, kto nie je obreza  preverený? Aj tak sa dá interpretovať Schutzova reflexívna reakcia. Zrejme pociťuje obavu, ako budú sionisti presadzovať svoje lži, keď nebudú mať svoje hlavné zbrane? A tak je hneď reč o "oligarchickej demokracii".

V preklade to znamená "zlá demokracia". Nech by sa použil akýkoľvek prívlastkok, vždy to v tomto kontexte znamená "zlá". To, čo bolo včera dobré a fungujúce, sa zrazu, keď bastardi začnú strácať silu, označí ako zlé. A začnú padať bomby.

No, bomby začnú padať, ak sa dá. Američania ich majú toľko, že by dokázali doslovne stonásobne zničiť planétu. Ale ako bombardovať takmer vlastných, miliardárov?

Nesystémové prvky sa budú množiť úmerne tomu, ako systém nebude mať prebytok lacných zdrojov, lacného prepychu. Systém, ktorý nedá chlieb a hry, a to ani tým najbohatším (v dostatočnej miere), pôjde ku dnu a drábi ku stene. To nám hovorí história bez hystérie. To, že sú nespokojní Taliani či Gréci, nie je ani tak podstatné, spodina nie je nebezpečná - ale tu začínajú špekulovať miliardári (tvrdí sám insiderský člen mafie  Schutz). To je rozdiel.  Pravda, pri rebélii vedenej rozmaznanými blbečkami nastúpi chaos a zločin - šanca, že nastanú lepšie pomery, nie je veľká - ale ľudu bude pre začiatok stačiť, ak uvidí apsoň nejaký "boží trest".

 

Masmediálna vojna môže začať:


 

 

 

 

Autor: 
Ema
"News of the deal raised alarms in Washington". Povedané normálnym slovníkom, posrali sa tam od zdesenia z toho, čo vyviedli členovia čepičkovej sekty - rodení to géniovia špeciál v oblasti kšeftovania, ktorým my všetci, gójski genetickí tupci a neschopníci, sprosto závidíme. http://www.reuters.com/article/2013/12/20/rosneft-morganstanley-commodit... Morgan Stanley has sold the majority of its global physical oil trading operations to Russian state-run oil major Rosneft. Veru, reálny svet sa neriadi talmudovaním a kreslením veľkých zelených núl. "The purchase will not include Morgan Stanley's oil storage, pipeline and terminalling firm, TransMontaigne Inc." No...zatiaľ.
Mariena Bonrou
Ema,potešilo by ma,keby sme sa niekedy pozreli tak dolu,medzi nás,plebs. Vieš napríklad,že inak,ako Narkóza,Hnojka,Smeti.....atd.,ľudia,ako takí normálni na ulici už naše bývalé mediálne šťuky nevolajú ? Tak nech si ich chlapci kupujú,koho ovplyvnia ? Degenerátov,a nakoniec,ani milionári to už nečítajú. Toto je ale osobné trochu. A my intelektuáli ,fakt neviem,čo bude s nami,čo máme čítať. Ešte že sú tu ľudia ako Ty a Norman . A Mordechaj,prirodzene. A aj moja maličkosť. Pa
slaven1

- Russia Repays Soviet Debts to Czech Republic, Finland, Montenegro
- Rusko Čechům uhradilo starý sovětský dluh

Rusi rozdávajú doláre kým ich ešte niekto chce. Pozrime sa na to komu: Fínsko, Česko a Čierna hora - všetko americké kolónie.

--
Čierna Hora vznikla dávno po rozpade ZSSR.

Neprihlásený
Babiš pred súdom nadával novináromhttp://video.tyzden.sk/tomas-pristiak/2014/01/30/babis-pred-slovenskym-s... Babiš .týždňu: Ste skorumpovaní!http://dennik.tyzden.sk/marek-vagovic/2014/01/30/babis-tyzdnu-ste-skorum... .týždeň nie su skorumpovaní, oni sú "piata kolóna" okupanta.

nové texty