Slovensko sa zas prepadlo: Matovič mal výstup v parlamente

Na Slovensku sa buduje tá najhnusnejšia primitívna diktatúra - a na čele tejto snahy je Matovič, ktorý znova potvrdil svoju diagnózu včera v parlamente. Možno by to človek neveril, ale oplatí sa pozrieť, aj s reakciami poslancov Republikky či LSNS, na Pravde .

A došlo aj na "Putinovu diktatúru" - teda najhorší kaliber hrozby, aký tento psychopat mohol použiť. Takmer došlo aj k rozplakaniu - ale predsa len sa premohol, skončil teátro a rýchlo sa bežal skryť.

Je to znak, že rozklad spoločnosti ďalej pokračuje, že niet cesty spať. Spoločnosť, ktorá je schopná toto voliť a potom tolerovať, má vážnu chorobu. Politickú infantilitu, ale aj neschopnosť si priznať svoju blbosť a poučiť sa - nie, to malomestké časti tejto spoločnosti nevedia. Oni sú predsa vzdelaní frikulínski urádnici, pardon, menežeri, robia všetko, ako majú, celý život tak, ako im ktosi prikáže, tak v nich nemôže byť chyba. Problémy sú lebofico a leboputin.

Matovičova banda mieni zakázať konkrétne opozičné strany a tak sa udržať pri moci. Ak sa jej to nepodarí, skončia zle. To je známe.  Ale kedy skončia ich voliči svoju politickú tuposť, to je neznáme.

Musel som to sem zaznamenať do archívu, pretože včera ten blázon dosiahol zas jeden svoj mílnik.

 
Akbar

Slováci dostali do daru z Nebies impulz svedomia. Taký malinkatý aby ho v zdraví prežili. Toto uvedomenie nám nastavuje vnútorné zrkadlo. To ako vidíme druhých veľmi dobre odráža nás samých. Ale to už sme počuli mnohokrát. Nie? Predstavte si, že okolo seba máte len rovnakých ľudí, ako ste vy sami.

nové