Aby sme neboli prekvapení

Naši primitívni politici nás vtiahli do konfliktu, v ktorom Ukrajinu futruje zbraňami 20 štátov Západu, pričom USA, Spojené Kráľovstvo, Nemecko a ďalšie štáty jej dodávajú spravodajské informácie, vojenských poradcov a profesionálne vytrénovaných "dobrovoľníkov". 

V stoke oficiálnych médií na Slovensku je povolená výlučne ukrajinská vojenská propaganda. Každopádne je užitočné poznať postoj druhej strany. Zaznel od prezidenta Ruskej federácie na stretnutí s vojenskými korešpondentmi a blogermi. Píše o ňom Pepe Escobar (Putin And What Really Matters On The Chessboard). Z celého textu pre nás stačí vybrať jednu časť:

Pravdepodobne najvýstižnejším citátom celého stretnutia je Putinovo stručné, mrazivé hodnotenie toho, kde sa práve na šachovnici nachádzame:

"Boli sme nútení pokúsiť sa ukončiť vojnu, ktorú Západ začal v roku 2014, silou zbraní. A Rusko túto vojnu ukončí silou zbraní a oslobodí celé územie bývalej Ukrajiny od Spojených štátov a ukrajinských nacistov. Žiadne iné možnosti neexistujú. Ukrajinská armáda Spojených štátov amerických a NATO bude porazená bez ohľadu na to, aké nové typy zbraní dostane od Západu. Čím viac zbraní, tým zostane menej Ukrajincov a toho, čo bývalo Ukrajinou. Priama intervencia európskych armád NATO výsledok nezmení. V tomto prípade však vojnový oheň zachváti celú Európu. Vyzerá to tak, že USA sú na to tpripravené."

To len aby sme neboli prekvapení, keď zaryjeme držkou do zeme. Amerických kamarárov pezinskej mrochty, pĺža Naďa, svätého Hegera z Buče, krvilačného Káčera a celého zástupu prostoduchých Mirkov, ktorí absolvovali "intentívne rozhovory" v USA, nebude ani najmenej trápiť, že sme prví na rane. Veď nám to predsa hovorili.

slaven1

Keby mal niekto záujem vypočuť si, čo povedal prezident RT na hospodárskom fóre v Petrohrade, tu je odkaz:

[ Деловая программа ПМЭФ-2023. День третий: прямая трансляция ]
https://www.youtube.com/watch?v=SEaG56qyows

--
Iná téma:

Aha, akých poddaných jej pedofilného veličenstva tu máme nasadených aby názorovo vplývali na našu mládež:
https://fses.uniba.sk/pracoviska/ustavy/ustav-europskych-studii-a-medzin...

Nejaký transgender, či čo?
https://t.me/mimisramova/6607

nové