Biologické laboratória na Ukrajine

V biologických laboratóriách na Ukrajine sa s podporou amerického ministerstva obrany koná vojenská biologická činnosť. To je prakticky isté a po ich obsadení vo februári (2022) sa dôkazy o tom dostali do rúk Moskvy.
Rusko v stredu urobilo pokus o zriadenie výboru pri Bezpečnostnej rade OSN, ktorý by tieto informácie vyšetril. Rusky návrh obsahoval 310 strán dôkazov.
BR OSN to ale zamietla. Ruskú rezolúciu podporila Čína, ale USA, UK a Francúzsko boli proti, zvyšok sa zdržal.
A to ešte ani poriadne neodoznela pandémia Covid-19, ktorá je pravdepodobne tiež výsledkom pokusov v laboratóriach, navyše virusu zámerne vypusteného na populáciu.
Biologická hrozba z laboratórií pri hraniciach Ruskej federácie boli jeden z hlavných dôvodov, prečo Rusko vo februári otvorene vojensky preniklo na Ukrajinské územie. Prerušilo tak do veľkej miery túto reťaz smrti na najdôležitejšom mieste, pri najhustejšie osídlenych oblastiach Ruska a Ukrajiny.

Truhlík

Kyjevskej junte prechádza všetko. Masaker sto ľudí na Majdane, upálenie za živa 50 ľudí v Odese, Korsuňský pogrom, zostrelenie Boeingu MH17, genocída ruskojazyčného obyvateľstva.
Ako povedal americký prezident o Somozovi - He is son of the bitch but he is our son of the bitch.
Vedieme vojnu proti Rusku a treba poznať jej následky. Ukrajina už došla o 5 krajov a príde o ďalšie. Ak vôbec bude existovať. Rest Europa skončí ako civilizovaný projekt definitívne.
Vojnová propaganda ešte dokáže zatajovať príčiny a následky. Ale už nie dlho. Generál Mráz už ide.
Majitelia Zemegule si od Bismarcka prevzali ideu o nemožnosti ruského impéria bez Ukrajiny. Len si neprečítali ako varoval pred vojnou proti Rusku.

nové