Antisemitizmus a antislavizmus

Dnes navrhol poslanec Uhrík v parlamente odhlasovať prehlásenie o Antislavizme. Je to určitá reakcia na návrh Danka o prehlásení o Antisemitizme.

Nedovolili mu to ale prečítať, využili formálnu chybu, žid Dostál vyskočil a priam "vlastným telom" zabránil prečítaniu toho prehlásenia z dielne ĽSNS a ich spriatelených spolkov.

Vôbec bola debata o holokauze a podobne veselá. Danko chce proste zaviesť výnimočné postavenie židov v republike, chce zrušiť rovnosť ľudí pred zákonom. Ten človek si neuvedomuje, čo robí, zas jeden, čo ho sionisti celkom opantali.

Myslím, že definícia Antislavizmu, teda ochrana slovanstva ako fenoménu, je veľmi správna aj praktická vec. Slovanstvo je naozaj starobylá kultúra, ale pritom krehká, lebo je prírodná a naivná. Preto si zasluhuje ochranu zákonom a jej nepriatelia, štváči a špiniči, si zasluhujú trest.

Dnes kotlebovci bodovali.

 

 
Roland Edvardsen

Tiež som to pozeral. Kotlebovci boli (prekvapivo) dobrí (na svoje pomery). Ale ten návrh o anti-slavizme mohol byť ešte prepracovanejší. Isté state zase iba prekopírovali z Dankovho návrhu. Ale inak súhlas, že definícia anti-slovanizmu by bola potrebná. Myslím, že aj taký Blaha by to podporil.

Posledne som strhal Mazureka, ale dnes ho pochválim - bolo to na jeho pomery solídne, presvedčivé. Áno, má energiu, ale bohužiaľ toto jednoducho nie je typ na reprezentáciu a nikdy ani nebude, pričom jeho (neo-nazi) minulosť ho vždy nejako dobehne. S tým už on ani zvyšok ostatných nič nenarobia. Stále platí, že to chce nových a iných ľudí.

Danko pôsobil dosť zúfalo, strhane a pripito - ako nejaká troska. Myslím, že už má dosť a mal by sa dať nejako do poriadku. A prvým krokom by malo byť upustenie od toho pripečeného návrhu, ktorý akurát tak vyvolá vlny toho ich nenávideného anti-semitizmu. Priznám sa, že mi ho už začína byť ľúto.

Zbytok skôr nuda. Paška tam hral rolu zmierovateľa, obrusovača hrán a ospravedlňovača (Danka). Dostál rozprával a choval sa ako primitívny hnoj, Poliačik detto...proste nič, čo by sme nevedeli alebo už nevideli.

Norman

že ani ten Dostal, ktorý má byť ukážkou schopnosti židov, a má predsa len neporovnateľne viac skúsenosti, tomu moc nedal.

Každý má rôzny deň, o to nejde, ale Danko, ak bude takto plávať proti prúdu, ak bude robiť sionistom kurvu, bude čoraz strhanejší. Všetky kurvy rýchlo starnú a ničia si zdravie.

Náhodný okoloidúci

Nesledoval som to, ale tie Mazurekove vystúpenia v parlamente, ktoré som videl, stáli za to, ako rečník u mňa boduje. Ale musí dospieť a vyzrieť.

Roland Edvardsen

Niektoré vystúpenia mal dobré, iné celkom strašné. Ale zase nemôžem napísať, že ho nejako extra sledujem. Samozrejme, že má ešte veľa tohto pred sebou. Ale aj tak by som veľa od neho neočakával.

afinabul

nové