Ďalší prejav ľudskosti

Kým politika v našich končinách je len také šachové okopávanie sa, občas aj tu dôjde k prejavom nefalšovanej pravej ľudskosti. Ten najnovší sa stal v Bojniciach.

Traja "mladíci" tam v Zoo zámerne a cielene ukameňovali  nádherného urasteného žeriava kráľovského.

 žeriav v bojniciach

 

Musí to byť zaujímavý mentálny úkaz, keď niekto siahne po kameni a takéhoto tvora, bezbranného v uzavretom priestore, absolútne bezcielne zabije.

Ale zaujalo ma aj správanie svedkov toho činu. Títo, namiesto toho, aby zasiahli a "mladíkov" chytili a prípadne zmlátili, len pasívne prizerali a išli zavolať pracovníka zoo. Pudlíci. Som si istý, že títo ľudia budú rovnako zbabelí aj keď niekto bude kameňom rozbíjať lebku ich vlastného decka.

Mohla by vzniknúť tendencia považovať takéto prípady za prejav psychopacie páchateľov. Možno, v bežnom jazyku to tak možno nazvať. V presnom vedeckom jazyku je to ale typický prejav homo sapiens.

 

Celý článok aj s diskusiou na Pravde

Autor: 
forma: 
Rudo

Asi by sa našlo dosť nasrdených chlapov, ktorí by im rozbili huby priamo tam na mieste. Ale keďže žijeme v režime, ktorý viac chráni páchateľov ako obete, každý si 2x rozmyslí, či pôjde na 10 rokov sedieť :(

Norman

O zbabelosti pred "režimom". O úbohej zbytočnej zbabelosti pred režimom, pred fiktívnym trestom (ktorý naozaj nehrozí), ba čo viac, pred tým, aby "som nebol označený za násilnika, nebol označený za extrémistu, nebol označený za hejtera, nebol označený za frustrovaného lúzra" a podobne.

Prirodzene, treba byť aj opatrný až prefíkaný - ale keď máte možnosť strestať a zničiť zmrda, vždy ju využite. Nie kvôli abstraktnej spravodlivosti, ale kvôli vašemu vnútornému pocitu, kvôli vašej vnútornej sebaúcte.
Ja by som si tu príležitosť nenechal ujsť.

Kolodej

Súhlas. Preto treba chodiť na bojové športy a chlapca, keď príde s monoklom - pochváliť ho. Nech sa nebojí bolesti. Vyrastajú nám sraľovia. Tu na východe to ešte zatiaľ držíme :)))
A tiež by som si ju nenechal ujsť :)))) Chodím taký nasrdený - asi aj preto sa mi také neprihodí hehe.

Julo78

video, kde mladíci dobili slušného chalana v Demandiciach:

https://www.facebook.com/lenkalane.duranova/videos/10207533482695465/

Je smutné, že sa ani nebránil. Bol vyšší ako oni (hoci o 4 roky mladší) a na rozdiel od degenerovaných telesných schránok cigošov má určite dobre vyvinuté svalstvo. Keby knokautoval prvého, ostatní by sa rozpŕchli. Cigáni sú veľmi zbabelí.

Norman

píšu o tom, ale som prvý raz pozrel to video.
No neviem, chápem, že tí bastardi ich terorizujú aj inokedy, že je ich presila, ale nechať sa tak ponižovať? To nik do neho nevložil ani trocha sebaúcty?
Fakt to nechápem. To je nenormálne.

Kolodej

treba ich dať na judo na začiatok, grécko-rímske zápasenie, až potom box, keď majú už silné kosti. Sebaobrana, držanie, chvaty ... ale keď sa bojí facky - to potom takto dopadne. A presne, stačilo jedného zmangľovať - a ostatní by sa rozpŕchli. Presne jak m.slimáci.

Norman

to je presne ten prístup ... najprv judo ... potom box ... až potom ...
To ak si prečíta niekto mladý a naivný, tak si myslí, že sa nemôže pobiť - lebo nechodil na judo, nechodil na box, a všetko je to príliš nebezpečné, najprv musí byť pripravený ...
Je to presne naopak.
Jediné, čo potrebuje, to je bojový duch. Na tom sa zhodne všetka klasika a je to naozaj tak, ten jediný tým deckám chýba, nemajú ho ani za mak, sú ako zdochnuté handry.

Samozrejme, že je to vytvorené prostredím, kultúrou v útlom detstve alebo čím. Asi za to tie decká samé priamo nemôžu, ale je to tak. Učiť ich nejaké posraté judo je úplne zbytočné, skôr to v nich vyvolá ešte viac orientáciu na obavy a predstavy, že boj je nejaká hra a podobne.

Ľubov

Citát od Evolu
Kdo je skutečně vojákem, je jím z přirozenosti, tedy protože jím chce být. Proto v misích a úkolech mu přidělených, tak řečeně, nachází sám sebe. […]
Voják může považovat za své druhy pouze ty, kteří jsou pevně rozhodnuti hájit své posty. Ne ty, kteří se vzdávají, slabé či neschopné.

Julus Evola: Metafyzika války

Nikto z nás si radšej nepredstavuje situáciu,keď budeme potrebovať svojich vojakov.Videli sme chlapca z mimovládky, ale vidíme to všade.Mužov sa im podarilo skoro úplne infikovať,vieme,že muži ešte sú,ale 99% z nich je narodených pred rokom 1989.
No a na tých je,Kolodej,vychovať synov na svoj obraz.

Kolodej

dobré ročníky. Ešte ostražití.

Kolodej

ak potláča prostredie - musíš vybudiť. Sú posraní lebo všetko okolo nich je v bavlnke. Už ako rodič nemôžeš pomaly ani preplesnúť dieťa. To sa dosiahlo práve tými stupídnymi zákazmi v škole, buzeráciou učiteľov, homosexualizáciou spoločnosti, prehadzovaním mužských a ženských rolí. Čiže sa zhodneme v tom, že to potláča vplyv prostredia - tým pádom to treba vyrovnať. Jednoducho sú zosratí.

Norman

je to úplne jasné, v čom je problém
(i keď si naozaj netrúfam empiricky zhodnotiť, koľko percent z nich je tak hotových, nechcem generalizovať a u časti z nich dobrá dedičnosť prevládne)

Ale plne súhlasím, čo si napísal vyššie, teraz mi to padlo zas do oka:
"Chodím taký nasrdený - asi aj preto sa mi také neprihodí hehe."
Heh, presne tak.

Náhodný okoloidúci

Niečo podobné ľudské sa stalo v marci v Jihlave:

https://www.aktuality.sk/clanok/423181/deti-zautocili-na-plameniaky-v-ce...

Norman

sme tu tiež písali.
Tam to ale boli ešte celkom malí bastardi ... a chytili ich. Tu tá krava, čo zastupovala Zoo, nepodala ani trestné oznámenie. Hovorím, takto nabudúce rozjebú hlavu rovno jej. Ale asi jej to je jedno.

Ľubov

Toto je vážne,nedá sa na to zabudnúť.Plameniaky majú priemerne dve kilá.Sú bezbranné.

Chcela by som Vás poprosiť,aby sme si zvolili plameniaka za symbol všetkých obetí hnedoidných beštií.Či už to bude obrázok na pohári,alebo na tričku,alebo na vankúši.Je to skôr pre ženy,viem. Nevinné obete nemajú žiadny pamätník a zrejme nikdy mať nebudú.
Preto ma napadla takáto myšlienka,dúfam,že mi rozumiete.

Ľubov

Ešte by som chcela niečo povedať na tému" Mať India volá",totiž,spomínané tvory,čo zabíjajú zvieratá v zajatí,ja už hádam ani za cigáňov nepokladám.Fakt neviem,čo to je,nejaký zmutovaný druh,ktorý vznikol z nedotknutelných.
Teraz niečo celkom iné, bizardné tak,že by to ocenil samotný Kusturica
https://www.youtube.com/watch?v=Sv3RT59ZDfQ na východnom Slovensku vznikla určitá rodinná dynastia(spomínate si na nevestu?),je jasné,že pasú najmenej polovicu všetkých ciigáňov v Anglicku a nevedia,tieto v podstate večné deti nevedia,že ako tie hromady peňazí minúť.Tak to vrážajú do krstín,na prvé sv.prijímanie,do osláv 18,30,50 atď.To posledné,čo by som urobila,je nejaké moralizovanie.Svet ,náš chtonický svet stojí na tom,že sprostejší robia na šikovnejších.Ak šikovní na sprostých,vidíme,čo sa deje.
Ďalšia vec,čím nás môžu inšpirovať je ono zabudnuté "Carpe diem",príliš myslíme iba na to,čo bude.Priznám sa,chcela by som tak 30 minút denne mať niečo z nich.No,brahman z Marcelka asi nebude,ale ja mu aj tak želám,nech sa mu tí z Luníka,Letanoviec aj Malaciek plazia pri nohách.

Norman

to už nie sú ani cigáni, to sú zdegenerovaní bastardi, to je homo sapiens prepadnutý do formy svojich nízkych mentálny obvodov. Ja som preto ani nenapísal, že to boli cigáni a tí v Bojniciach ani možno neboli. Dôležité je uvedomiť si, že také niečo je možné a že si s takým niečím treba vedieť poradiť. Tvrdo, oko za oko.

A rovnako si treba uvedomiť, že európski cigáni ako takí nie sú to isté, čo ani tie najnižšie kasty v Indii. V Indii tie počerné rasy majú svoj profil, nie zrovna kompatibilný s náročnou spoločnosťou, majú svoje limity, to áno. Ale sú to v podstate zdravé etniká, neporovnatelné s našimi cigáňmi.
Je to proste ako s voou - ak tečie, žije, je nejaká, ale čistá - ale ak stojí, tak sa znečistí a je to po čase len otrávená mrtva žbrnda.
Alebo s drevom - ak je spojené s koreňmi, môže byť mäkké alebo tvrdé, má rôzne kvality a chyby ale vždy niečo vydrží, vždy má zmysel a účel. Ak je ale oddelené od kmeňa, vyschne alebo zhnije a je nielen bezcenné, ale zdroj ďalšej nákazy.

K tomu videu:
Za prvé, dobre vidno, že s peniazmi sa každé etnikum mení na kultúrne. Kultúra je síce rôzna, ale hovorím - s peniazmi vie každý robiť pána, celbritu, aj britskú královnú.
Za druhé - cigáni prešli takým rozkladom, že ich súčasné nové formy sú výborný antropologický materiál. Na nich teraz možno zas viedieť, ako sa vytvára ľudská spoločnosť, jej hierarchizácia a tak:)
Za tretie - áno, každý máme v sebe cigáňa a treba mu nechať jeho čas. Vypustiť šelmu.
A za štvrté - my evolucionisti veríme, že raz by bol aj z Marcelka brahmán. Raz ... za veľmi veľmi veľmi dlhý čas. Za príliš dlhý čas, ktorý im proste nik nemôže dať, ani boh, lebo ho nemá.

nové texty