Malého fúzatého varovanie

Motorkárski Noční vlci vyrazili na cestu z Ruska do Berlína. Ich misia je ušľachtilá - uctiť si obete druhej svetovej vojny. Jednou zo zastávok má byť aj Osvienčim. Niektorí tvrdia, že sú to provokatéri. No, načo hneď také nepekné slovo. Nech ich nazvú tak, ako nazývajú provokatérov vyliezajúcich z ich vlastného vlčieho dúpäťa. Sú to aktivisti.

Ruskí aktivisti sú už teda na ceste. Chýba však ich šéf, nazývaný Chirurg. Hoci nie je s nimi, pozrime sa bližšie, kto to je a ako sa dostal k motorkárskej subkultúre. Chirurg je skutočne lekár, pochádzajúci z lepšej rodiny otca-mamy lekárov. Ešte za socializmu sa oženil s Nemkou a žil v západnom Berlíne. Tam sa dozvedel o americkom motorkárskom gangu Hell Angels a začal sa o túto kriminálnu subkultúru čulo zaujímať. Keď sa rozviedol a vrátil do Ruska, dokonale poznal technológiu založenia kvalitného, trvalo udržateľného motorkárskeho gangu a využil ju. Tak vznikli Noční vlci.

Pred veľa desaťročiami presne v tom Berlíne, kam majú Noční vlci namierené, malý fúzatý strýco varoval. "Nedávajte ľuďom z východu žiadne západné know-how. Odnesú si ho domov a dopadne to katastrofálne."

Presne to sa aj stalo. Mutácia Hell Angels prichádza z východu a všetci západní demokrati sa idú posrať.

Malý fúzatý sa vo svojom neznámom hrobe spokojne uchechtáva. Takmer všetci únijní politici a podobní pošukovia mu in memoriam dali zapravdu.

 
Autor: 
Ema

Rusov nepustili.

Takou obsedantnou nenávisťou k Rusom ako dnes Európska únia sa nevyznačovala ani hitlerovská Tretia ríša.

Keby dnes Hitler čítaval smetiareň alebo dennikn, ktoré osierajú Rusov ako z vysokotlakovej fekálnej hadice, pochvalne by mrmlal, že toto už teda hej.

O rehotajúcich sa beštiách od susedov ani nehovoriac. Tí napchajú protiruskú propagandu, v ktorej vyjresľujú obyčajných Rusov ako chujov, ešte aj do článku o bývaní:

http://bydleni.idnes.cz/bydleni-v-rusku-0i4-/dum_osobnosti.aspx?c=A15041...

"Vlastní byt je pro Rusy nedostižný sen"
...Moji ruští spolupracovníci, většinou vysokoškoláci do třiceti let, bydleli v malém panelákovém bytě 2+1 s rodiči a někteří i s babičkou.

V Česku je to, samozrejme, kurvajinakalíp - čeští mladí pod 30 si hovejú vo svojich vlastných bytoch bez hypotekárnej gilotíny nad hlavou.

****

Inak, sprostí sú tí Poliaci. Načo robili špinavú robotu za Nemcov a Nočných vlkov nepustili. Mali ich nechať, nech si Nemci urobia špinavú robotu pre anglosionistov sami.

Rusov tento kreténizmus nariadený z mocenskej centrály ťažko urazil - potrebujú Poliaci toto?

Kolodej

Po nočných vlkoch štafetu prebrali poľský motorkári - a po tých asi zas český atak. Nepustila ich skurvená poľská/česká/slovenská vláda.
Je zaujímavé čítať diskusie za poľskými novinami. Boli by ste prekvapení. Napr. pod článkom spred 2 týždňov o chystanej jazde bola drvivá väčšina ľudí za. Proti boli len presne tie typy príspevkov ako na sme. Len nadávky, zosmiešňovanie, stotožňovanie dnešného Ruska so ZSSR z konca 90. a pod. To isté aj tie české zvratky. Že to vôbec čítate a robíte im kliki :)

Buheh

na nich teraz všetci nadávajú ako na tých najhnusnejších nositeľov zaoceánskej dymokracie. Ale treba byť spravodlivý a stále a dôsledne treba rozlišovať a zdôrazňovať: je rozdiel medzi obyčajnými Poliakmi a sionistickými podliakmi, ktorí tú krajinu hackli. Tak isto, ako treba rozlišovať medzi obyčajnými Slovákmi, Američanmi, Čechmi, Ukrajincami, Beneluxmi... a buzerantskou sionistickou čvargou, ktorá hackla ich krajiny a hovorí v ich mene. A vlastne kdekoľvek vo svete, keď si pozriete diskusie "obyčajných" ľudí, tak zistíte, že je to viacmenej podobné ako u nás (rozdiel je iba v percentách): okrem debilov, agentov, politrukov a mediálnych či iných žoldnierov normálna ľudová väčšina je proti chobotnici.

A mimochodom, ten zlý Putin to zase vyhral: ešte oveľa lepšiu PR službu ako Noční vlci mu urobia domáci motorkári, ktorí pôjdu po ich trase.

lebleu

To bude asi tá sloboda, demográcija, rovnosť a nedotknuteľné osobné práva, slovom tie západné hodnoty, ktoré treba šíriť kade tade. (Rusi ale, ako všetci vieme, pravdaže práva nemajú, napewno.) Vyzerá to tak, že Česi sú blbí a Poliaci glupi. A Nemci sú okupovaní. Už aj oni niektorým Nočným vlkom anulovali už udelené vstupné víza. Vraj preto, že "zatajili príslušnosť k Nočným vlkom". Teraz sa budú predbiehať, kto vymyslí debilnejšie odôvodnenie. Poľské MZV prejazd "zakázalo, pričom ako dôvod uviedlo neschopnosť zabezpečiť dostatočnú bezpečnosť účastníkov".
Teda, táto smetiareň... že Putinovi Noční vlci. To je ako Obamovi Hell.. nie, Obamove KKK.
Je ale potešujúce, že všelikde často prevládajú triezve a niekedy priam protištátne názory ľudu, napr.: http://www.mojevideo.sk/video/2393e/ruski_motorkari_dorazili_do_polskeho...

Ema

Špeciál pre výročie víťazstva.
Bude to mať pre Poľsko nepríjemné dozvuky.

Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie to už naznačilo.
http://ria.ru/politics/20150427/1061244468.html

Náhodný okoloidúci

Poliaci Rusom nedokážu odpustiť vypálenie Moskvy v roku 1611.

Ema

...aké formy pokánia majú Rusi použiť, aby im oburzeni Polacy tú strašnú vec spred 400 rokov odpustili?

Náhodný okoloidúci

Povedal by som, že Poliaci svoje zločiny nikdy nikomu neodpúšťajú. Veľkopoľský sen o reichu od Baltu po Pont sa im prííliš zažral do mysle.

Ľubov

toto je ako nejaká infekcia,tento polský chorobomyselný postoj ,nechal sa počuť český politik Bartúšek,že aké je efektívne protivníka upáliť,alebo zastreliť a zahrabať pri ceste. A on neletel do hodiny.Naozaj dobrá rada jedného ruského čitateľa,nech to povie v Lidiciach.

Čo robiť? Je to praktická,dobre myslená otázka. My máme za mestom dva pomníky z II.svetovej vojny a jeden v meste.Pôjdem k jednému z nich,kým ešte stoja a demokrati ich nezlikvidovali,vezmen kyticu orgovánu a sviečky. Niečo lepšie navarím,n iečo lepšie si oblečiem. To sa volá pozitúry. Alebo kulisy,sú to prostriedky známe rovnako v psychológii,ale aj v mágii. Aj Vy ich používate,všimla som si.

Ema

...že pre lúzu, ktorej ten trt adresoval svoje pochvalné vyjadrenie o zabíjaní, môže byť čoskoro nepriateľom, ktorého treba efektívne oddrbať a zahrabať, on sám.

Náhodný okoloidúci

Príďte na Slavín 2. mája a uctime si pamiatku našich osloboditeľov spoločne s "Nočnými vlkmi"

Pietny akt kladenia vencov spoločne s ruskými motorkármi "Noční vlci" sa uskutoční podľa plánu v sobotu 2. mája 2015 medzi 13.00 - 14.00 hod.

Prídme tam v čo najväčšom počte a ukážme, že naša vďaka nepodlieha módnym politickým trendom.

http://www.srspol.sk/clanek-pridte-na-slavin-2-maja-a-uctime-si-pamiatku...

1488

od čoho ťa oslobodili ?

Norman

Vojaci vždy od niečoho oslobodzujú ... ináč by to ich masové vraždenie predsa nemalo zmysel, že.
"Sloboda" je už pojem tak zasraný, že som ju včera vyhodil z motta tejto stránky.

Aby sme to ale nekomplikovali, zoberme to čiernobielo. Jestvuje síce veľa chorôb, ale ak sa pozrieme len na ten najväčší srab, tak je pravda, že kedysi prišiel z východu, ale dnes prichádza zo západu. Takže preto je to takto otočené. Pod bývalým oslobodením je symbolicky myslené možné súčasné oslobodenie.

1488

Inak súhlasím. Ľubov tu spomína Páleša, tak jeho angeologickým slovníkom - putovná štafeta "dobra" je dnes na východe.

Norman

veď si mal pravdu - ja len som sa pokúšal explicitne naformuovať to, čo všetci rozumní ľudia podvedomie tušia.
Nejako mám stále predstavu, že take verejné formulácie sú pre niekoho a niekedy užitočné.
Bohvie.

Ľubov

Tak to je tiež jedno z tých neuveriteľných slov.Asi všetko,čo robíme,dôvod,aj následok a aj tá vytrvalosť (viem,že niektorí sa písaniu venujete roky) ,za tým všetkým je náš sen o oslobodení.

Oslobodiť sa t.j.dozvedieť sa pravdu je podľa môjho skromného názoru hlavný dôvod,prečo žijeme.Preto pohŕdame tými,čo žijú pre iné dôvody. Selektuje sa to čoraz viac.Veľmi sa mi páči starý slovanský výraz pre liečenie-scelovanie. Bazírovali ste na slovách a teraz už aj ja si ich oveľa viac všímam. Oslobodenie.Vyliečenie.

Ľubov

Nadhľad uzdravuje.