Mechanika majdanu

Veľa sa v poslednom čase spomína majdan, teda príklad akéhosi prevratu, ktorý by mohol nastať aj na Slovensku.

V prvom rade: ukrajinský Majdan bol len obyčajný palácový prevrat, coup d'état, niečo, čo história a politická mechanika pozná veľmi dobre. Podobne, ako prakticky vo všetkých moderných revolúciach, to ukrajinské stádo, čo blačalo mesiace na námestiach, boli len kulisy skutočného mocenského zásahu, ktorý sa stal v zákulisí. V ukrajinskom parlamente behali ozbrojenci so sapíkmi a reálne hrozilo, že prezident Janukovič bude zastrelený. To bol skutočný Majdan.

To sa dnes u nás nemôže stať. Neviem si predstaviť, kto by tu robil tú špinavú prácu, kto by tu najal mafiu alebo poslal agentov, aby ohrozovali, nehovoriac už zabili predsadu vlády Roberta Fica. Sem tam by sa síce našiel blázon, čo by to spravil (Matovič), ale ten na to našťastie nemá ľúdí.

Prirodzene, patríme do americkej sféry vplyvu a Američania tu môžu spraviť čokoľvek - ak by mali motiváciu. Ale oni ju nemajú.

Potom sú tu ešte bruselskí buzeranti, bruselskí kastráti. Že by tí momentálne nemali iné starosti, ako Slovensko?

Ach, ešte je tu Rusko, skoro som zabudol, ale to je až za Ukrajinou, to je od nás teda azda ďalej, ako Čína. Napriek súčasnej sionistickej hystérii, Rusi tu páky nemajú (ak nerátam patetického rytiera z Čiernej hory).

Na Slovensku ani nemáme takých židovských oligarchov, ako ich majú na Ukrajine. Karpaty nás predsa len dlhodobo izolovali od tejto chazarskej stepnej a doslovne besnej kultúry a len tomu môže ďakovať deveťdesiat percent populácie že nevie, čo sa naozaj deje tam vonku. A pod slovom "chazarská" naozaj nemienim "židovská" - chazarstvo je naozaj dobrý príklad objektívne existujúcej bastardskej vykorenenosti, popletenosti a krutosti, ktorá sa tam na stepiach vytvorila. To, našťastie, tu pod našimi Tatrami naozaj nemá domov a je to sem len po roku 1945 dovlečené ako cudzí element. 

Ergo: bez palácového prevratu nik žiaden majdan neurobí. To, čo by sa dialo na ulici, je vždy len prázdna nič nehovoriaca stafáž a treba si zistiť, čo sa deje v mocenskom zákulisí, aby sme vedeli, či bude nejaký prevrat.

Momentálne nebude.

Ale je možné, že sa pripravuje pre prípad budúcnosti. Znova pripomínam, že nastane obdobie, keď sila USA aj Bruselu pôjde celkom na dno, a vtedy sa môže stať na hradnom vŕšku nad Dunajom čokoľvek. 

No ale to je ešte relatívne vzdialená budúcnosť. 

 

 

 

Autor: 
forma: 
vrbovčan

jedného cudzinca pod videom https://www.youtube.com/watch?v=koJrMJnKPno jednej zahraničnej TV na You Tube:
"No violence, No Police, No arrests, ambulances on site ready, peacefull people. Says a lot about Slovakia."
Zdôrazním poslednú vetu: "To veľa hovorí o Slovensku."
A nie to, o čom sa hovorilo na tribúne.

Norman

Problém je, že ľudia na Slovensku sa stále starajú priveľa o to, čo sa o nich hovorí, ako o to, čo naozaj sú.

slaven1

Vidíš Norman, a ja by som si netvrdil že "majdan je zažehnaný".

afík
vrbovčan

Dávid Straka

afík

ten v čiapke:
,,...aj Hitler nech príde."

vrbovčan

nejaký dodavateľ pódia a len machruje tam.
Inak bude za tým Michal Truban z Websuportu. Hento je asi z ich kancelárie.

slaven1

Takto musíš odkázať Afino: https://youtu.be/axCwBs4JSMI?t=5m46s

Je to odkaz na časť, kde nejaký mladý človek stavia pódium, ktorého trhová cena prenájmu na akciu je 1500 eur + 1200 eur zvukári + 300 eur elektrická prípojka. Odkiaľ "jang pípl" na "Pochod prt-korupcii" zobrali 3000 eur, z vreckového? Plus ďalšia logistika okolo + PR vlnenie v médiách (Teraz.sk o vás len tak nenapíše).

Pozrime sa na ďalšiu bratislavskú akciu, tento krát štátotvornú "Zhromaždenie za ústavnú ochranu pôdy", ktorá je oficiálne povolená mestským zastupiteľstvom. Žiadne rušenie amnestií, žiadny majdan, ale požiadavky o ústavný zákon aby pôdu nemohlo skupovať zahraničie, tak ako napr. v Maďarsku:

Zhromaždenie a piesne zaznejú na podporu ochrany našej pôdy
O 18:00 - Prednesenie výzvy
Hrajú:
Žiarislav a Bytosti
Robo Grigorov
Suvereno
Jano Svetlan Majerčík
Nany Hudák & SHZ
Dominik N3O Varchola
a ďalší...
Plagát TU: http://www.rodnacesta.sk/vedomecke-vzdelavanie
Vyhlasujeme zbierku na podujatie:
Pódium – 1500,- €
Zvukár a aparatúra – 1200,- €
Elektrická prípojka – 300,- €
+ hudobníkom na cestu
na číslo účtu: SK1009000000000343030332 - Rodný Kruh
VS: 22042017
Čítajte 4 zemské požiadavky: http://www.rodnacesta.sk/4-zemske-poziadavky
Počúvajte: Žiarislav hosťom Borisa Koróniho: Národ spí? Vlastná Zem ho nezaujíma? (potrebujeme ústavnú ochranu pôdy) http://www.rodnacesta.sk/rozhlas/dalsie

Koľko PR vlnenia má udalosť v (okupačných) médiách hlavného prúdu?

afík
slaven1

Smatana si privyrába ako asistent posranca Budaja v NRSR:

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=poslanci/posl_asistenti&Poslane...

Inač tento Budaj, to je ostrieľaný rozkladač, už sa na rozklade jednej krajiny - ČSSR - zúčastnil. Je to deštruktor, ako by ho nazval ktp. Danko.

slaven1

Protest istili, zdá sa, modré vetrovky. Sú tak približne rovnomerne umiestnené. Kto ich zaplatil? Pripomínam, že v Kyjeve majdan istili červené vetrovky.

Modrá je modrá

Ohó, aj NYTimes.com napísal o proteste. Aké "prosté médium". Ako to títo študenti robia, mohli by nás poučiť... :)

Rising public anger with traditional parties led to the far-right People's Party-Our Slovakia group winning its first parliamentary seats.

 

sandro

Ved ja to stale hovorim. Majdan na Slovnensku je takmer nemozny. Slovensko je tazkym orieskom pre vsetkych planovacov. Nasi ludia budu driet do posledneho dychu a snazit sa prezit aj v totalne obmedzenych podmienkach. Tak sme uz nejak nastaveni. Slovak sa zacne branit az vtedy, ked mu realne siahnu na zivot. Je to zaroven aj sposob, ako moze taky relativne maly narod(1,5 miliona +/-) prezit dlho na rovnakom uzemi a dokonca ten svoj priestor aj zvacsovat o uzemia, kde ziju rozni vykoreneni zmrdi:)

Sloven

Naozaj zväčšovať? A prečo sa potom dnešné Poľsko volá Polska, Maďarsko Magyarország, Rumunsko România, Rakúsko Österreich a nie Slovensko?

Truhlík

Flašík je židovský oligarcha. A tiež sme tu mali dosť halyčských židov.

afík

https://sk.linkedin.com/in/karolína-farská-57b315133
záloha:
https://uloz.to/!5ePH56qfXK0R/karolina-farska-png
https://www.youtube.com/watch?v=-8Y2SE2iBoY
http://afinabul.blog.cz/1704/velky-protikorupcny-pochod-sda-osf
---
Z webu:
http://www.hlavnespravy.sk/korupcne-skandaly-donorov-transparency-intern...
Tento Sorosom plánovaný ,,SLOVENSKÝ MAJDAN,,
spoluorganizuje (blogerka Denníku N) Karolína Farská - členka mimovládnej organizácie SDA, ktorej riaditeľom bol M. Poliačik zo SaS! SDA Je zakladajúcim členom IDEA, ktorú financujú Sorosové mimovládne organizácie, ako napr. Open society foundation(OSF) - Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorej v minulosti šéfovala ex-premiérka Iveta Radičová!
Z výročných správ SDA zistíme, že samotnú SDA na Slovensku zakladala priamo Sorosova otvorená spoločnosť, čím sa sama na svojom webe pýšia
:uz je to tam zmazane
Karolína Farská je Club Leader v SDA:
(Slovenská debatná asociácia)
uz zmazana na linkedin
Aká náhoda č.1, však?
Z ničoho nič, prišla Karolína Farská, 18 ročná študentka gymnázia v Dubnici nad Váhom a svoj prvý a "jediný" blog uverejnila 2.12.2016 na DenníkuN (išlo o propagáciu prezidenta Kisku, imigrácie, privatizácií a opozície).
Otázka: prečo svoj prvý a jediný blog napísala Karolína Farská práve v tomto protislovenskom médiu ???
Pre niekoho to môže byť záhadou. :-) to ze je clenkou SDA s tym nema vobec nic spolocne ahahaahahahaah
Krátko na to, všetky média začali tento blog preberať a medializovať a to aj vrátane prezidenta Andreja Kisku!
Aká náhoda č.2, však? :-)
Taký úspech doteraz nemal ešte žiaden bloger na Slovensku okrem Zuzany Hlávkovej (o tej v inom blogu).
Prezident Andrej Kiska po pár dňoch začal podporovať tento "Veľký protikorupčný pochod študentov" a možno práve preto začal krátko pred jeho termínom vo veľkom obiehať školy na Slovensku, aby zabezpečil čo najväčší počet účastníkov "novej nežnej revolúcie" = Slovenského MAJDANU!
Pýtate sa, že čo má byť cieľom tohto pochodu?
Cieľom je destabilizácia Slovenska, rozvrat, chaos, bieda a následne ovládnutie našej krajiny!
Pomaly sa dostáva na povrch, že mimovládne organizácie financované západnými oligarchami a prevažne americkou ambasádou slúžia k organizovaniu prevratov v štátoch a kupovaniu politikov!
Tým ziskávajú kontrolu nad štátom, spúšťajú privatizácie a rozpredávanie štátneho majetku pre spriaznené firmy!
Tento Veľký "protikorupčný" pochod študentov je v skutočnosti riadený Sorosom kúpenou opozíciou = Sulík + Matovič + Lipšic + Krajniak + Kollár a prezident Kiska!

afík

Slovenská debatná asociácia (SDA) je nezávislé apolitické občianske združenie, ktoré vzniklo 17. novembra 1999 a nadviazalo na debatný program Nadácie otvorenej spoločnosti fungujúci od roku 1996.
https://domov.sme.sk/c/6374092/debatovat-neznamena-hadat-sa.html

afík

2014:
Ako študentov vyhľadávate?
„Spočiatku sa ich snažíme vyhľadávať aktívne, cez Facebook, Linkedin, cez ich komunity v zahraničí alebo prostredníctvom rôznych stredoškolských sietí, cez ktoré stále komunikujú, napríklad zo Sučian alebo z bratislavského Gymnázia Jura Hronca. Pomáhajú nám aj niektoré organizácie ako Slovenská akademická informačná agentúra, British Council, United World Colleges, Fulbrightova komisia, Nadácia otvorenej spoločnosti alebo Slovenská debatná asociácia.
https://domov.sme.sk/c/7531929/prepaja-slovakov-v-cudzine-kvalita-zivota...

slaven1

Priveľa zdôrazňujú, že to "dve 18 ročné decká zorganizovali", to oni, Karolajna a Dejvid, oni, počuješ, oni... Nie my, chamrať zo zahraničných neziskoviek! Pripomína mi to situáciu, keď 7 ročné sýrske dievčatko cez svoj účet v socsieti Twitter výbornou angličtinou zaujíma stanovisko k zložitým geopolitickým otázkam a preberajú to všetky tlačové agentúry a média "medzinárodného spoločenstva". Kto nepozná pustite si toto:

http://edition.cnn.com/2017/04/07/middleeast/bana-alabed-tweets-trnd

Propaganda

Poradcovia „megapochodu stredoškolákov“ viditeľní aj neviditeľní verejne hovoria o úspechu: mládež, tys' držiteľkou rána!

afík

Mne to čoraz viac pripadá ako socilogický experiment, na vybraných školách, že im dochádzajú sociologické dáta čerpané z PSM, SZPSV + ďalšie, pretože rozvoj sociálnych technológií ich dostihol /preto tie skúšky cenzúry internetu a SOCIÁLNYCH SIETÍ/. Hypotetická situácia:
Rozbíjanie krajín a následujúca privatizácia surovín otestované /Južná amerika,
India .../ Pomalá privatizácia rozlúčenie/zlúčenie otestovaná /Juhoslávia, Nemecko, Československo/ urýchlenie procesu otestované /Ukrajina/ ...
Takže dáme študentom NAŠICH škôl jednotku a skúsia niečo takéto:
https://www.youtube.com/watch?v=5GrRTxtP2VE ibaže na reálnej populácií.
Študenti dostanú štipendium v zahraničí
SDA na rádiu Aetter.sk

Vivian

Vďaka Afík. Vďaka Slaven1.

Myslím si, že jutuberstvo, tviter, fejsbúk atď. , atď..., je len nástroj k použitiu niečej mysli na inej. V tejto skrytej podstate je vzdialeným dorozumievacím prvkom. A tiež keď možno, snáď v podstate len veľmi povrchne informujúci o podstate a pravde predmetu. V pozadí je však to, čo vrhá tieň. A teda nie tieň, je podstatný. To , čo ho vrhá, je prvkom veľmi cieleným a dobre premysleným. Práve kvôli nie nástroju samotnému, ale produktu ním vyrobenému.

Snažím sa iba o jediné, a tiež nie vždy sa mi to darí. Ignorovať niekým cielene vyformované a vyprodukované internetové produkty. Dúfam, že mnohí pochopili ako to myslím. Samozrejme, že dobro sa stane dobrým, a zlo zlým, až po niečej skúsenosti A rozpoznať kto a čo, je kým a čím, je práca na " dlhú trať..."

afík

Najmladší už dostávaju zabrať:
Selassie
http://osf.sk/pribehy/vylety-naslepo-2/
GoGo:
https://www.youtube.com/watch?v=PRhBKCKyvbI
Myslím, že vieš, facebook a youtube boli pôvodne otvorené platformy, kedysi, vlastne nedávno existovalo aj google video, lenže sa do toho začali navážať SJW+korporácie a zmenili to na obraz svoj, tj dehumanizácia, depopulácia, propaganda, zéákaz slobody slova ...

Norman

veľmi dobré video - pre špecialistov psychológa a experta na sociopatiu.
A oni toto tí ľudia, tí dorastenci, aj berú vážne?

Ale ináč je to fajn, že OSF robí/propaguje pre ľudí takéto vidia - aspoň vedia, do čoho idú.

Ešte by to chcelo nejaké videá zo súčasnej Líbye, Iráku, Kalkaty, Bangladéža a Konga.

Vivian

To, že stopy na internete nie sú čitateľné ihneď, je neviem či dobré alebo zlé. Každopádne nás to poučí. Nič čo je už raz v internetovom priestore nie je nekontrolované a ani nikdy nebolo. Cielene vyrobené nič nikdy nie je nič, je to vždy niečo. Pred chvíľou som sa dočítala na Trende, že podľa správ operátorov vrámci sim kariet v telefónoch rátali, koľko ľudí bolo na pochode. Dosť komické. To, že dnes pomaly každý človek chce dať svetu vedieť o sebe aleže úplne všetko, alebo aspoň časť svojej podstaty, je tiež jasné. Len či si vyrábatelia videí, fotiek, blogov, statusov, a rôznych ďalších stôp myslia, že ľudia aleže už úplne zblbli. Ale zrejme áno. Zblbli. Rovnako ako tí vyrábatelia. Šlabikár poznania " písmenok ľudskej psychiky ". Psychológia je fakt primárna veda budúcnosti. Nie IT. Cesta ako premôcť nepriateľa. Alebo možno je to fakt všetko o počasí. ..:) Ľudia by sa mali viac osobné stretávať a poznať. Pocity a súcno by boli zrejmé. Ale to zrejme všetci vedia. A ... a kruh sa uzavrel.

afík

V podstate ide o to, že free = FREE platformy si všimli korporácie, pretože blbý "youtuber" má vyššiu sledovanosť ako ich oficiálne propagandistické denníky, takže použili "mäkkú silu" a niektorých si kúpili, ostatných začali cenzurovať kauza: http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/45725-media-se-v-budouc...
Tu nejde o Sorosa, najlepšie to nazývajú GP aka "globálny prediktor", pretože jeho stopy sú vysledovateľné ale jeho nevidno. Všetky bývalé migrácie vyplynuli z prirodzených príčin, "plánovač" poznajúc históriu a poznatky z rôznych sociologických experimentov /Egypt, Mengele, MKUltra .../ to zúročuje, NÁM ostatným je zamedzený prístup do archívov, ale ak sa v tom začneš vŕtať z dostupných zdrojov dopadneš ako Pán Ďurica, ale to je stále povrch ... Hľadala sa teória všetkého, teraz sa hľadá teória rôznosti = mapa hmoty vo vesmíre a mapa mozgu sú v podstate rovnaké versus príroda urobila 47 rodov...

afík

Stále žasnem nad dvoma videami, na mojom blogu sú, cca 14 ročný imigrant v Maďarsku naznačuje podrezanie na kameru divákom a nový ekvivalent Hitlera a podľa mainstreamu aj Tisa: Vladimír Skokňa: Tu budú v táboroch, dostaneme za to 20 melónov
https://www.youtube.com/watch?v=0kRu5Ln6GTo