Niektoré ukrajinské jednotky cielene a oficiálne neberú Rusov do zajatia, ale zabíjajú ich

Mamuka Mamulašvili, veliteľ gruzínskej légie v radách Ukrajinskej armády, vyhlásil, že ruskí vojaci nie sú braní do zajatia,  opäť potvrdil, že do ruských zajatcov strieľajú ukrajinskí ozbrojenci.

Dokonca ani neskrývajú svoje vojnové zločiny.

 

"Оккупантам, порой, связывают руки и ноги. Мы, ‘Грузинский легион’, российских солдат в плен ни в коем случае брать не будем, также как и кадыровцев. Ни одного человека в плен не попадёт"

 

Niekedy sú ruky a nohy okupantov zviazané. My, Gruzínska légia, nebudeme brať ruských vojakov ako vojnových zajatcov za žiadnych okolností. Ani jeden človek nebude zajatý.

 
Naživo video:
 
 
 
Európski humanisti a ľudskoprávari nič? Tomuto vy posielate zbrane? Tomuto?
 
Čaputová, ty nekonečná pokrytecká handra, to sa nehanbíš? Ako kedy vyjdeš ešte medzi našich ľudí bez strachu, že ti niekto oprávnene napľuje do ksichtu? Toto je stelesnené zlo, to títo zabíjali aj v Buči a rozhadzovali mrtvoly po ulici - aby si ty, ako posledná hlúpa krava neberúc v úvahu, že máš reprezentovať celý slovenský národ,  im na to skočila.  "Slava Ukrajiny"? Ty podporovateľka ukrajinského neonacizmu, ty si už teraz druhý slovenský Tiso.
 
 
 
 
 
 
slaven1

Na Slovensku plánuje americký tajtrlík Naď vypnúť pozemné identifikovanie lietadieľ.

https://www.youtube.com/watch?v=hVKu3J1LLQA

Chystá UK-USA na Slovensku podobnú provokáciu ako bol let malajzijských aerolínií MH-17 zostrelený nad Ukrajinou v oblasti Donecka v roku 2014?

Dusanbe

som, odkiaľ má Daňo tú informáciu o vypínaní transponderov na Slovenskom ???

Ak to vyliezlo z poskoka Nogya, tak to presne zapadá do mozaiky udalostí okolo letiska Sliač.
Zrejme noví 10-roční návštevníci našich letísk, chcú leteckú premávku nad touto pre nich exotickou východnou provinciou tak "po kovbojsky" - nadrzovku, presne v duchu vnútenej okupačnej zmluvy.

nové