Poletí Havran z televízie?

Ako píše článok v Hlavných Správach, nový riaditeľ RTVS Rezník sa vyjadril, že sa mu relácia Večer s Havranom nepozdáva.

V článku je spomenuté, že tento (ľavicový) extrémista si pozýva do debaty len svojich kamarátov s rovnakými názormi.

To je jedna časť pravdy. Ja by som ale na rovinu povedal, že názory extrémistu Havrana sú v rozpore s názormi väčšiny obyvateľstva Slovenska, ako aj so všeobecnou morálkou a etikou. Už preto by táto relácia, ktorá tak egostredne nesie meno svojho majiteľa, mala okamžite skončiť vo verejnoprávnej televízii.

Pamätáme si, ako po druhom zvolení Fica za premiéra sa tento len opatrne a nerozhodne vysporiadaval s nevyrovnanou politikou slovenskej televízie. Azda dúfajúc, že sa s bratislavskou kaviarňou dá dohodnúť, alebo pod vplyvom Maďariča, ktorého si umelecká mafia kúpila sľubmi, Fico sa nesnažil zariadiť zdravé fungovanie verejnoprávnych médií. To bola zásadná chyba, pretože so sorošovskou mafiou sa nemožno dohodnúť na prímerí.

Uvidíme, či teraz, keď chtiac-nechtiac došlo k výmene generálneho riaditela, sú už Smeráci inteligentnejší. Hranie sa na ideály, ktoré sú určené len jednej strane, pričom sa druhá strana snaží nehanebne a akýmkoľvek spôsobom zabrať všetko, je detinská hlúposť. Ak Rezník, ale aj iní ľudia neprejavia teraz rozhodnosť, už nikdy viac na to nebudú mať príležitosť, pretože sa odpíšu medzi ľuďmi ako neschopní, mäkkí a na nič nevhodní magori. Masmédia sú základná časť modernej politiky a ak Smer nie je schopný zabezpečiť slovenskému národu primeranú časť tejto moci, tak patrí do pekla.

Tu treba pripomenúť, že to je možné spraviť, že Orbán v Maďarsku si s týmto problémom dokázal poradiť.

A ak niekto teraz v duchu plačká, že volám po mediálnej totalite, tak sa mýli - je to práve naopak, pretože teraz tu vládne absolútna masmediálna totalita, žiadne z názorov ľudu sa do médií  nedostanú. To treba zmeniť a pokúsiť sa zaviesť akú-takú pluralitu. 

Na tieto veci netreba žiadne zdôvodňovanie, žiadne vysvetľovanie. Rezník má na ne mandát a musí ich spraviť. Je zbytočné vysvetľovať poloblbovi Havranovi Michalovi ml., že uráža Štúra alebo národ ako celok - on to dobre vie a robí to zámerne a nikdy už nebude iný. My nečakáme, že si to s ním bude niekto vyjasňovať, my čakáme, že bude vyhodený na ulicu a budú mu zrátané škody, ktoré spôsobil.

A ak to Rezník zatiaľ nepochopil, je na strane Smer, aby mu to vysvetlila. A ak to ona nespraví, je na slovenskom národe, aby si to s ňou vybavil (a nielen pri voľbách). A ak slovenský národ ani toto nezvládne a nebude mať na to dosť rozhodnosti a vôle, tak môže rovno začať monďokovať maďarsky alebo šprechovať nemecky - lebo okolití susedia si z pasívneho slovenského národa  urobia polienka do pece a z jeho detí otrokov pre svoje decká.

 

 

 
Autor: 
forma: 
Rudo

Havran patrí do basy za hanobenie národa a Dobšinský na psychiatriu. Verím, že ich pán Rezník vykopne, oboch.

Náhodný okoloidúci

HVRN sa síce dopustil trestného činu hanobenia slovenského národa a DBŠNSK je trúúúúúúúba na n-tú, ale vyhadzovom by sa z nich stali politickí mučeníci. Oveľa viac budú trpieť, ak zostanú v televízii a budú musieť byť objektívni :D

Norman

Ani v najhoršom vtipe sa nedá predpokladať, že by títo ľudia mali zostať tam kde sú - AK by sa dostala k moci spravodlivosť.

Obavy o to, že by sa stali mučedníci, sú tiež len zlý vtip. Mučedníci pre koho - pre hyenistickú blavácku kaviareň bez svedomia a súcitu?. Mučedníci len preto, že by stratili privilégia, ktoré ktokoľvek z väčšinového národa nikdy nemal? No to by bolo primálo na mučedníctvo. Naopak, ja som za to spraviť z nich naozajstných mučedníkov, pomaly a dôkladne.

Ale nemienim ťa nijako presviedčať, za prvé je racionálne, že verejne nevyjadríš, čo by si naozaj chcel, za druhé je jasné, že AK sa mocenské pomery naozaj zmenia tak, ako by sa mali, všeobecná tendencia, všetky tie vektory a odrazy ich minulých svinstiev a svinstiev tých, ktorý sú menej verejne známi, tie s nimi spravia bez zaváhania to, čo si zaslúžia a čo si ty nepredstavíš ani v tom najhoršom sne.

AK.
Nehovorím, že sa to stane, ale je to jedna z verzií budúcnosti, ktorá sa stane. A ani nie tak preto, že sú to najväčší zločinci (vidíš, aký som dobrák, ešte sa ich zastávam) - nie sú najväčší, ale sami nastavili seba ako ksicht zločinu. Tak si to prví odnesú.
Každý, kto bude v čase zlomu vystavený, bude prvý zlomený.

Náhodný okoloidúci

Ja som úmyselne nepísal o spravodlivosti, lebo takí babráci naozaj nemajú čo hľadať v televízii, ktorá má mať profesionálnu a verejnoprávnu úroveň, išlo mi len o ich duševné utrpenie z toho, že by boli nútení robiť to, čo nenávidia :D

Ľubov

je Rezník naozaj riaditeľom RTVS ? Či ako môže Havrana vyraziť,ja by som ho vyrazila ,hneď.
Je čas .

Ľubov

Tak to mi pripomína intrigy na dvore Ludovíta XIV. ,taká esencia v tom je,stále o tom istom.

http://plus7dni.pluska.sk/Domov/Vzbura-proti-novemu-riaditelovi-RTVS-Nev...

Norman

Rezník je riaditelom RTVS, od augusta bude.
Všetci mu radíme, že by mal ten chliev vyčistiť, to nie je len HVNO a Dobšinský, je ich tam plno podobných.

Ale vidíme už dnes z tých článkov, že na to Rezník ale ani Jariabek, ani Maďarič a ani Fico proste nebudú mať odvahu. Oni sú to všetci "bezkonfliktní" politici, nechajú si srať na hlavu, nechajú si spraviť dva bajpasy a otravovať celé svoje rodiny šialencami a pouličnou spodinou, nechajú ničiť celý slovenský národ ... ale neurobia ani jedno čo len gesto, ktorým by mohli spôsobiť niekomu čo len trocha bolesti.

sandro

Uvidime. On sa musi vyjadrovat opatrne. Dolezite bude, co naozaj urobi. Ale tiez som skor pesimista. Kazdopadne, toto vestko co tu prebieha je uz naozaj boj o holy zivot tohto naroda, resp. jeho statnost. Ta zrejme konci, to tu uz pisem davno. Madari aj bez boja ziskali juh Slovenska a co bude zo zostatkom a milionom ciganov, na to som sam zvedavy. Zvysky narodovcov by ale nemali nechat havranov len tak beztrestne uletiet.