Rusko a Čína reagujú na štekanie "Priateľov Sýrie"

Zvlášť zaujímavá je oficiálna reakcia inak zdržanlivej Číny na ryčanie, ktoré na konferencii "Priateľov Sýrie" v Tunisku spustili židoameričania, krytí svojimi poskokmi - údajnými reprezentantmi Európskej únie, ktorých nikto z obyvateľov Európy nevolil.


Drzá sviňa Clintonová sa nechala počuť, že Čína a Rusko sú "opovrhnutiahodné a úplne jasne nie sú na strane sýrskeho ľudu". Následne čínska tlačová agentúra Xinhua oznámila, že čínske stanovisko k Sýrii bolo vždy vybalansované a že už aj čoraz viac arabských štátov zisťuje, že za úsmevmi USA a Európy sa skrývajú hegemonistické ambície. Je to narážka na skutočnosť, že v piatok v Tunisku teliatkam, ktoré sa nechali naverbovať na konferenciu a vytvárať tam zdanie jej legitímnosti, zhorkli sliny. Náhle pochopili, že za západnými rečami o humanizme sa opäť črtá hora krvavých zločinov a ťažkých zlodejín. Aj vďaka tomu sa konferencia "Priateľov Sýrie" skončila len všeobecnou deklaráciou.


Reakcia Ruska bola konkrétnejšia a oznámil ju priamo tlačový útvar Kremľa. Týkala sa bľabotania prezidenta Tuniska, istého Moncefa Al-Marzukiho, ktorý bol ako agent Západu dlhé roky rozmaznávaný v roli "prominentného ľudskoprávneho aktivistu" a posledných takmer 10 rokov si vyvaľoval prdel vo Francúzsku - až kým sa v roku 2011 nevrátil do Tuniska, aby sa nechal zvoliť za prezidenta. Tento zmrd vyhlásil, že Rusko má poskytnúť azyl sýrskemu prezidentovi Assadovi. "Prezidentovi Tuniska by prospelo, keby robil akékoľvek ponuky v mene svojej krajiny, a nie v mene iných štátov - a aby hľadal riešenia, ktoré povedú k mierovému zvládnutiu konfliktu v Sýrii. O to skôr, že rad arabských krajín už na vlastnej koži zažil následky tzv. podpory demokracie," oznámil tlačový útvar Kremľa.


 

Autor: 
idar

by si psychopat Sarközy zaslúžil štranek. Nie preto, že by sa tu etabloval ďalší humanitárny masový vrah s úchylkou pre prachy, moc a terorizmus, takých tu bolo a bude, ale za zločin proti civilizácii. Do pestrých franzúskych dejín by sa to bezpochyby celkom vhodne vtmelilo, keby ten podradný cudzopasný zmrd odvisol. Našťastie sa zdá, že Putin a Obama majú podstatne viac rozumu. A zdravého kalkulu.

N

Tak uz vieme, ze usporiadanie demokratickeho referenda je "cynicka lest" Assada, ako nas poucili z najsam demokracie,ustami Clintonovej, este pred vyhlasenim vysledkov. Na co sa Rusko nechalo pocut, ze cokolvek, co Assad urobi demokraticke je odmietnute alebo zamlcovane.

-Novu syrsku ustavu podporilo 84,7% ucastnikov nedelneho referenda. 

 -Hillary  priznala, ze USA nie su k poskytnutiu vojenskej pomoci syrskej opozicii pripravene

- Viac ako 20 vyznamnych opozicnych osobnosti opustilo Syrsku narodnu radu, ked teda tie peniaze nebudu... 

Buheh

Že vraj na, prepytujem, Nobelovu cenu mieru (chudák Nobel) sú najväčšími kandidátmi Clinton a Tymošenková.

 

Hehe, tak to je fakt rehotné, ale tak, že naozaj. To už dokonca ani smutné nie je.