"S úsmevom smerujeme do katastrofy" - anglosionistickí idioti sú na dne :-)

Do prezidentských volieb zostávajú dva mesiace ... takto začína vyplakávanie jedného anglosionistického aktivistu, a aj keď sa jedná len o blog popleteného chudáka , aj tak je veselé čítať, aké majú obavy a ako to vidia čierne. Ide o život :-)

Ale nejde len o druhoradé prezidentské voľby. Takéto ich hlasy sa opakujú čoraz častejšie a čoraz silnejšie. To si treba vychutnať, ako veľmi sa boja.

Oprávnene? Nuž, ako povedal súdruh Kiska v novoročnom prejave asi omylom jedinú pravdu: v spoločnosti nikdy nie je nik trvalý víťaz. Ani víťazstvo dobra nenastane natrvalo - ale občas nastáva fáza, keď zlo trpí - a také niečo je aj teraz na spadnutie. Možno. A preto sa oni už boja.

Je ráno a vonku vládne nádherný šedý hmlový pokoj, preto nechcem samozrejme šíriť nenávisť. Žiadne literárne dielo, len chcem poradiť titulkom starého filmu: "Jen ho nechte, ať se bojí". Nechajte ich, nech sa boja, boja sa oprávnene. Nechajte ich v tom marinovať, máčať v ich vlastných žltých výpotkoch. Nechajte ich topiť sa v ich vlastnom strachu. Nechajte ich sa dusiť. 

 

 Durer: Jazdci apokalypsy.

 

 
Náhodný okoloidúci

Náhodou sa mi dostal do rúk časopis Nota bene, ktorý má slúžiť na podporu bezdomovcov, ktorí sa snažia začleniť do spoločnosti. Úmysel je v poriadku, veď nie každý skončí na ulici s igelitkami a v kartóne svojou vinou, a ak má niekto záujem byť niečo pre spoločnosť platný, tak si zaslúži podporiť.
ALE - len čo som ten časopis otvoril, vybafla na mňa fotka vlastizradcu a udavača Benčíka a pri ďalších článkoch boli ako autori uvedení Goda (to je ten úchyl, čo chcel do Hlavných správ pašovať fejk ňús, aby ich zdiskreditoval), Nvotová (dcéra známeho neurotika a protislovenského štváča Jara Filipa) a iné zjavy. Články som nečítal, časopis som znechutene odložil. A nie, nikdy si ho nekúpim, aj keď 50% by išlo predávajúcemu chudákovi, ktorý nevie nič o pozadí časopisu.

Ľubov

Ostávajú dva mesiace. Bez irónie,treba sa prestať pýtať,čo pre teba urobilo Slovensko,ale ...hej,čo som pre Slovensko urobil ja.
Dokáže Marián prekročiť svoj tieň a vzdá sa hlasov už v prvom kole?

Roland Edvardsen

Nevzdá sa, pretože chce propagovať seba a stranu v rámci debát s prezidentskými kandidátmi. On vie, že nemá šancu byť zvolený, ale ide mu o reklamu strany.

Norman

sa bude do volieb, tesne pred prvým kolom by sa mohol vzdať.

Čo sa týka témy Nota Bene - presne z tých dôvodov hore, že je to oblasť najväčších zmrdov, som Nota Bene prestal kupovať zo zásady. Človek priam už pozná niektorých tých predavačov a aj by im pomohol, ale kým predávajú taký shit, tak zásadne nie. Už pár rokov zo zásady nekupujem.

Ľubov

Ja budem mať dosť roboty presvedčiť dedka,že niee, z Lajčáka nebude dobrý slovenský prezident.

Táto naivita našich 80 tnikov je aspoň vysvetlitelná.Ale verím na ich zdravý sedliacky rozum.