Uviazali psa o reťaz. Slovensko-americká vojenská zmluva pripravená.

Stalo sa to podstatné, kvôli čomu najmä robili farebnú revolúciu, zabili Kuciaka, vtláčali jaternicu a snažia sa uštvať sociálnu demokraciu - Slovensko podpísalo militaristickú zmuvu s USA.

O čo teda ide? Američania dostanú hlavne dve letiská. A všetky možné práva. Nemá ani zmyslu sa zaoberať propagandou, napríklad tým, že si Američania sami dovlečú techniku a letiská vybudujú tak, aby boli pre nich vojensky čo najsilnejšie. Veď to budú platiť len a len pre seba a svoje záujmy. Nemá zmysel spomínať argument, že vraj na Slovensku nebude žiadna vojenská základňa USA - nuž nebude, pretože celé malé Slovensko sa stane ich globálnou základňou. 

V dnešných časoch nie je USA schopné dovliecť svojich zabijákov v relevantnom množstve na pozemnú vojnu v Európe. Ako kanonenfutter im preto budú slúžiť a už slúžia najmä blbí Ukrajinci (taký odrb nevymyslel ani Rosenberg, a ten sa vo východných Slovanoch vyznal dobre - takéto svinstvo bolo pod jeho úroveň, ale zrejme nie je pod úrovň halíčskych židov v USA, tí sa očividne vyznajú v mentalite Ukrov lepšie, veď ich okafrávajú stáročia). 

V dnešných časoch sa prípadné vojenské zapojenie USA obmedzí na lietacie stroje, a aj to zrejme na rakety, drony, na nepilotovanú techniku. Takmer anonymnú techniku, neoficiálnu, bez výsadných znakov. Preto sa letiská Kuchyňa a Sliač stanú hlavným cieľom ruských rakiet.

A bez ilúzií - ak Rusi tiež použijú v obrannom geste svojú leteckú techniku, kde ju radšej predvedú? Na národoch, ktoré patria do ich veľkorodiny, teda na území Ukrajiny či Bieloruska, alebo radšej na nezaujímavom Slovensku? Dokonca aj Rumunsko, Poľsko a podobné krajiny ruská politika v konflikte radšej ušetrí - ale svoje možnosti, ktoré predviedla už na Islamskom štáte, vcelku bez zábran predvedie tu, na nepodstatnom blbom Slovensku. To Američania vedia, a nič si viac neželajú, a ďalej v realite ani americké ambície nesiahajú, než k mokrému snu o tom, ako Rusi urobia chybu a zas "vstúpia" svojím vojenským zásahom  do strednej Európy. Cieľom je vyprovokovať krvavú pekelnú záležitosť, a Slovensko pre obe svetové mocnosti najlepšie vyhovuje ako teátro ich sily. Ak sa tak stane, skončíme horšie ako Sýria či Libanon.

Toto je vážne politický cieľ globalistických Američanov a v tom im vlastizrdacovia Naď, Korčok, Heger, Matovič a niektorí iní, zapredali vlastnú krajinu. Aký je rozsudok v podobných veciach, vieme. Žiaľ, Slováci nemajú vôľu, aby presadzovali svoje práva, spravodlivosť. Zatiaľ sa to ešte nikdy, doslovne NIKDY v histórii nestalo. 

Ale všetko je raz prvýkrát. Takže dúfajme, lebo buď my, naše deti a národ, alebo oni.

 
sandro

Po apokalyptickych rozhodnutiach tejto bandy z posl. dni sa zacina otacat mienka aj najvacsich idiotov. Zatykanie zdravotnikov, tato zmluva, odhalenie zavazku prijat teroristov z Afganistanu. Na kazdy den jedna ''malickost''. Momentalne je to v stadiu argumentacie : ''Fico robi iba ramena lebo je v opozicii, keby bol vo vlade tak musi robit to iste''.
V skutocnosti bola zahranicna politika SMERu ohnostrojom suverenity, oproti tomuto. Samozrejme, Lajcak bol skodna, ale spomenme si ako sa tuto zmluvu pokusal schovat pred vlastnymi a pred volicmi smeru. Pristup k migracii ani netreba komentovat.

PS: Dnes ma byt pred uradom vlady prostest mladeznickych hokejovych klubov, kedze Slovenske deti nemozu trenovat(ako jedine v celej EU). Madarsko, Polsko, Cesko, Rakusko ficia naplno a nase deti musia chodit autobusmi 500km aby si mohli zakorculovat na lade. Som zvedavy, ci na 10rocne decka vytiahnu vodne dela.