Vyhostenie 35 ruských pracovníkov veľvyslanectva?

Toto npísal Heger na svojom FB už 30.marca:
 
Moja vláda nebude tolerovať, že Rusi na Slovensku pod diplomatickým krytím uskutočňujú masívnu vyzvedačskú činnosť, korumpujú našich občanov, šíria dezinformácie a polarizujú našu spoločnosť.
Počet diplomatov ruského veľvyslanectva sme sa rozhodli znížiť na úroveň vybavovania bežnej diplomatickej agendy. Takže tých tridsaťpäť diplomatov, ktorých sme sa rozhodli poslať domov, bolo vzhľadom na naše reálne vzťahy s Ruskou federáciou nielen nadbytočných, ale predstavovalo aj neúnosne veľké bezpečnostné riziko.
Dasvidánia.

Je vážne jasné, že mu psychicky preplo. Ku dlhodobo pestovanej mánii o svojej vyvolenosti na napĺňanie božej vôle sa pridal ešte napoleonský komplex - chce to dosiahnuť bojom. Slovenský Don Quiichote.
 
Snažím si predstaviť tú "masívnu vyzvedačskú činnosť". Tu keby Rusi získali všetky, ale naozaj všetky možné "tajnosti", ktoré Slovensko má alebo zdiela, tak by to bolo tak do náprstka - určite nie masívne.

Dobré je aj to "korumpujú našich občanov". Americké doláre nekorumpujú - zato Rusi to posúvajú ruble (miliardy a miliardy) a ničia tým krehký život nevinných Slovákov. 
 
 
A včera bola Bezpečnostná rada, a z tej prejavil:
Slovensko si musí pripraviť scenáre na riešenie náhleho odpojenia plynu. To je záver dnešnej Bezpečnostnej rady.


Musí sa pripraviť, zázraky na počkanie. Vláda (a americká strana) prikáže, a všetko sa musí splniť. Boľševizmus a stalinizmus (rozkážeme vetru dešti)  nie sú len výsledky marxizmu - dejiny, čo sa tu diali, boli dané aj tendenciou k takémuto druhu debilného cézarizmu.
Prečo rovno Bezpečnostná rada nedá pokyn, aby sa všetko obyvateľstvo odnaučilo jesť, a najlepšie aj dýchať? 
 
Heger osobne je naozaj klasický príklad malého zakomplexovaného a šikanovaného potkaníka, ktorý sa dostal k funkcii a (pomyselnej) moci. V Paríži už po pár minútach zistili, čo je to za šaša a Macron ho s úškrnom naozaj radšej obchádzal. Každý s trochou inštinktu pre typológiu  ľudí vidí, čo je to zač.
 
Myslím, že je to jasné.
Tu treba odvolať celú vládu a nové voľby. Okamžite.
 
 
 

 

 
vian

Niečo mi tento text pripomenul - možno ste niekto videli starý český film Případ Barnabáš Kos. Exceloval v ňom Josef Kemr.
.
Heger, Matovič, Remišová a viacerí z vedenia protektorátu by sa v ňom našli. Vlastne nenašli, na to sú príliš obmedzení.

Muki67

Oni zošaleli, ale komplet im preskočilo. Začínam mať obavy o svet

Christopher Steele, bývalý britský spravodajský dôstojník, ktorý pracoval v MI6 pre „SkyNews“ povedal, že nie je možné uzavrieť žiadnu mierovú dohodu s Putinom, ktorý musí byť buď odvolaný z prezidentského úradu alebo zavraždený.

Dusanbe

bol predsa ten fascikel najsprostejších klamstiev na Trumpa, ktorý tento predajný prostitút vypracoval na objednávku amerických kongresmanov.
Nič z neho nebola pravda, účelom pamfletu bolo len do nemoty ho dookola omielať v médiách.
Vraj sa na príprave podieľal aj Skripaľ - pracoval vtedy pre Steela.
Že ho znovu vytiahli - pravdaže zas na tú najšpinavšiu masmediálnu prácu. Keďže žiadny oficiálny politik toto verejne nepovie, poslali šíriť tieto rakovinové mémy osvedčeného konšpiračného dôstojníka.
A možno vôbec nie je bývalý - znalci tvrdia, že bývalí spravodajskí dôstojníci sa nachádzajú len na cintorínoch.

Muki67

P.s.

Keby ste mali niekto problém so sebeidentifikaciou - "qui es, quo vadis ?, tak paňulka vám to vysvetlí.

https://href.li/?https://odysee.com/@olpzs.sk:d/zaryta-hitleroska-vynatok:c

nové