Zamietnutie žaloby o kvótach imigrantov

Súdny dvor EÚ zamietol žaloby Slovenska a Maďarska na kvóty imigrantov.

Tieto žaloby boli podané, aby sa aj formálne zrušila fraška okolo plánovaného rozmiestnenia imigrantov z Talianska a Grécka do ostatných štátov únie. Tieto kvóty nefungujú a nik sa nimi nikdy neriadil. Umelé rozmiestnovania imigrantov nebolo nikdy realizované v počtoch, ktoré by sa čo len trocha blížilo plánovaným číslam. Prakticky žiaden štát nezačal kvóty napĺňať a ani teraz nehrozí, že by votrelcov niekto dokázal sem navážať, že by ich tu na Slovensku niekto prijímal a že by tu dokázali zostať a prežiť.

Napriek tomu dnešné rozhodnutie súdu spôsobilo na Slovensku vlnu hystérie. Možno je to aj dobre, že sa ľudia už naozaj boja. Ale mohli by byť menej posratí až za ušami. Naozaj nemá zmysel nadávať na konkrétnu vládu, keď ovčania nevedia nič iné, len sa stále na vládu spoliehať. A kto má tie ovce spasiť - Galko a Remišová?

 
Treba pripomenúť, že cieľom sociálnych psychopatov je infiltrovať čiernu svoloč do celej Európy, teda aj do východnej. Ale ak sa aj Poľsko, Česko, Slovensko a Maďarsko priamej infekcii ubráni, ale bude ju mať hneď za hranicami, tak je jej reálne rozšírenie aj k nám len otázkou času. Na to hnedé papule žiadne kvóty potrebovať nebudú, aby došli na Slovensko lúpiť a kradnúť. Ak nič iné, tak napríklad slovenské baby budú zločinci z Viedne unášať do bordelov na Západe. Takisto Slovensko reálne poskytne dobré útočisko rôznym mafiánskym gangom, ktoré sa v Rakúsku vytvoria a budú sa pod Tatrami ľahko schovávať pred skúsenejšou políciou (ak neviete, o čom hovorím, pozrite sa do Mexika na masové vraždy, ktoré sú tam na dennom poriadku - proti tomu sú cigáni naozaj idylickí susedia).
 
Dnes nie je riešením odmietnutie kvót, ale zavedenie programu odvozu cudzincov na ich domovský kontinent - do Afriky alebo Ázie. Kto im chce pomôcť - nech ide s nimi. V Afrike zriadiť tábory, kde im bude všetkým poskytnutá možnosť sa navzájom obohacovať.
 
Pikantné na veci je to, že najviac na rane je tentoraz Bratislava. Uvdíme, ako dlho to bratislavskí frikulínski malomeštiacki antifašisti vydržia. Ako dlho sa budú brániť a pod akou humanitárnou a demokratickou zámienkou začnú volať po zavretí hraníc s Rakúskom.
 
Ergo: ten súdny výnos z Luxemburgu nemá cenu ani toho hajzlpapiera, na ktorom je vytlačený. Podstatná je realita a tá je už rok celom niekde inde.
 
 
Kým v Maďarsku toto rozhodnutie súdu vyvolalo politickú reakciu, na Slovensku sa parlamentní hlupáci pechoria za odvolávanie Richtera. Jasne vidno prioroty týchto idiotov a zradcov národa.
 
Autor: 
téma: 
forma: 
Norman

Chlapík chce napísať nejaké heslo, a napadajú ho dve:
"Pomaly najďalej zájdeš"
a "S istotou najďalej zájdeš".
Nevie sa rozhodnúť, ktoré je lepšie.

Nakoniec sa rozhodne ich skombinovať
"S istotou najďalej zájdeš, ale pomaly"
(copyright Roháč)

A tak je to aj s Ruskom. To najďalej zájde, vydrží, je to istota - ale je to pomaly. Slušne povedané :)

Okrem toho: 200 tisíc zhromaždených exotov v Moskve
http://www.rbc.ru/photoreport/01/09/2017/59a8f8219a79476de2b3607a
Rusko je tiež na rane a tiež sa tvári, že to nie je problém.

sandro

Rusko ale cakaju pozitivne zmeny. A radsej pomaly a dobre ako rychlo a katastroficky. Nebal by som sa moslimskeho sveta, aj ked ta Moskva, to je brutal.
EU caka moslimska invazia, Rusko caka krestanska. Bude to posledne utocisko, takze tam nebude potrebna ani vysoka prirodzena porodnost na to aby sa biela rasa udrzala pri zivote. Uz teraz rozdavaju obcianstvo v podstate na poziadanie(pokial je clovek narodeny v ZSSR) Jedna sa najma o miliony Ukrajincov. Len nedavno si Rusko ''polepsilo'' a par milionov krestanov na Kryme. Pritom Rusko este potencial krajiny stale ani zdaleka nevyuziva.

Náhodný okoloidúci

Neviem o tom, že by medzi podmienkami členstva v EÚ, keď Slovensko vstupovalo, bol súhlas s výmenou obyvateľstva. Takže nevidím dôvod hrať podľa pravidiel, ktoré nám chcú vnútiť Nemčúri, Frantíci a iná blbci, čo si krajiny dobrovoľne zamorili votrelcami. Nie sme povinní dodržiavať ICH sľuby a záväzky a riadiť sa ich želaniami.

Norman

žaloba bola aktívna obrana. Tento výsledok u súdu sa dá využiť tak, ako ho zrejme použijú Maďari - ako dôkaz, že EU je inkonzistentné.
Od začiatku sa hovorilo, že kvóty sa nebudú rešpektovať.
V podstate je boj o kvóty cesta k rozbitiu EU, preto čím viac sa bojuje, tým lepšie. Ak EU teraz budú tvrdiť, že V4 musí po rozhodnutí súdu splniť kvóty - tým lepšie, lebo V4 to neurobia a EU teba pukne.
A ak by to teda takto nejako V4 prešlo, bude o určitý podnet aj pre Západniarov, aby brojili proti infektu.

To je samozrejme ten pozitívny obraz, je možné, že Lajčák, Fico a iní prekročia Rubikon a pokúsia sa priviezť tých 1000 negrov. Ale týmto gestom by zničili len a len svoju malú ríšu.
Žiaľ, mimo nedostatočného Kotlebu nemáme nikoho, kto by to mal prevziať, a tak sme, ako Slovensko, v takom prípade v riti.

Náhodný okoloidúci

Ak to funguje práve takto, tak je šanca prežiť.

https://deliandiver.org/2017/08/proc-diskreditacni-kampan-proti-nacional...

Ľubov

Trochu zabúdame,že voľby sú onedlho aj u našich českých susedov.
O Okamurovi vieme niečo? Lebo často ho spomínajú českí diskutéri,tiež ako istú šancu.
A aké sú ďalšie iskričky nádeje? Mier v Sýrii? Pretože meistream o situácii v Sýrii takmer nehovorí,znamená to,že liberasti majú hlavu v smútku.
Aké by to mohlo mať súvislosti s nami? Jedno chápem aj ja,že Makrela teraz,ak Sýria v krátkom čase začne rozkvitať,úbohých utečencov bude musieť naozaj dovážať priamo zo srdca Afriky.