Kiskov koniec

Na Slovenskú sa dejú veci, ktoré sú celkom nepodstatné, ako napríklad zhromaždenia pri výročí vraždy Kuciakovcov.

Ale aj veci podstatné. Preto do archívu zakladám to, že Kiskova firma bola obvinená, ale aj to, že Kiskovi samému už celkom preplo a obvinil Fica a prokuratúru, že spolupracujú aby sa mu pomstili za jeho politiku.

Kiska tak obvinil či zatiahol do bordelu naozaj príliš mnohých, ale jeho pozícia je pritom najslabšia, aká kedy bola. Hrozí mu 7 až 12 rokov basy, čo považujem za primerané. Aj Al Capone nešiel sedieť za svoje najväčšie zločiny, ale za daňové úniky či podvody - Kiska je podobný prípad a môže dopadnúť rovnako.

Ako tu napísal Rolando :

Kiska potrebuje byť zničený - totálne a bez milosti. Vyslovujem podporu všetkým, ktorí k tomu budú chcieť prispieť.

Každý z našich nepriatelov musí byť zničený, každý, ktorého možno. Nech slúžia ako odstrašujúci príklad. To hlúpe tolerovanie nepriatelov, ktoré slovenskému národu vsugerovali stáročia v nesamostatnom postavení, to sa musí národ odnaučiť. 

Počas sametovej frašky začali jej manipulátori raziť heslo "Nie sme ako oni", aby sa bývalým zločincom režimu nič nestalo. Vtedy bol národ ako batoľa blbý a nechal sa zviesť. Nie sme ako oni, ako zločinci, samozrejme, to je pravda - ale čo sa týka trestov musíme byť ešte tvrdší.

Kiska zaútočil na Fica, Pelegriniho, Bugára, Gašpara a celú prokuratúru. Kto stojí za Kiskom dnes? Progresívni či Slušní dorastenci? Sulíkovci či Matovičovci? Nuž, to im želám veľa šťastia. Rovnako ako Kiskovi, ktorý, keď bude bez moci, zrazu uvidí, za čo stojí potom svojím globalistickým pánom. 

 

https://www.topky.sk/cl/100535/1774677/Prezident-Kiska-vyhlasil--ze-za-o...

 

Kiska samozrjme klame už aj v tom, že nedovolil Ficovi ísť na Ústavný súd - to spôsobil Bugár a jeho Híd, ku Kiskovi menovanie kandidátov predsa ani nedošlo. Kiska má samozrjme mnoho nezhôd s Ficom - ale to už dlhodobo, akékoľvek rozpory nehrajú nič vo faktoch ohľadne podvodu s vratkami DPH.

Kiska zo seba neurobí politického vezňa, je to len mafián prichytený pri zločine. Aj keby jeho posluhovači robili čokoľvek, aj keby povolali do ulíc svojich sopliakov. Nech to urobia, predpokladám, že potom by už naozaj vyšla do ulíc aj druhá strana. I keď toto je na Slovensko príliš dramatický scénar, k tomu asi nedôjde.

 

 

 

 

 

 

 
 
Autor: 
forma: 
Náhodný okoloidúci

Rád by som sa dožil toho, že páchatelia trestnej činnosti budú spravodlivo trestaní bez ohľadu na pôvod, majetky, známosti alebo politické, rodinné a mocenské prepojenia. Ale zároveň viem, že sú to nereálne predstavy. Keby na tejto planéte bola spravodlivosť, veľa z tých, ktorí slobodne a beztrestne manipulujú našimi životmi, by už dávno hnilo za mrežami na doživotie v najprísnejšom režime. Alebo v uránových baniach.

Roland Edvardsen

Kiska je naozaj nebezpečný sociopat. Ale našťastie aj dosť blbý, tak snáď mu to teraz neprejde.

Samozrejme bez večného spasiteľa Lipšica by to nebolo ono. Asi by poprel toho agenta v sebe, ak by neišiel aj tu teatrálne robiť advokáta.

Som zvedavý najmä na ten "dôkaz vyhrážania", o ktorom teraz bľaboce Lipšic. To chce tvrdiť, že si Kiska tajne nahráva súkromné rozhovory ako Matovič, či čo? :-D

Náhodný okoloidúci

Kade chodí, tade škodí.

Roland Edvardsen

Škodí bez väčších následkov, lebo sa drží nad ním ochranná ruka. Preto sa ho i médiá okamžite išli zastávať, keď sa prevalilo, že mu Kuciakova vrahyňa písala správičky typu, že vie byť nežná, divoká i trochu úchylná. :-D Ale inak je to ten najspravodlivejší židokresťan z najspravodlivejších, že áno - pán advokát v podmienke
(veru, akosi sa už pozabudlo, že svojou bezohľadnou jazdou agresívneho papaláša zabil dôchodcu).

Norman

Za to by mal stratiť aspoň po dobu podmienky právo vykonávať advokátsku činnosť. Advokáti by predsa mali mať nejakú právnu integritu.

Roland Edvardsen

Mali by mať, ale ako vidíš nemajú. Advokátska komora mu podľa mňa mala pozastaviť výkon advokácie. Tento človek dlhodobo nespĺňa etické kritéria pre jej výkon. https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/lipsic-ma-krku-dalsi-problem-kto-...

Náhodný okoloidúci

...nežná, divoká i trochu úchylná... to by bolo "zsúzso"...

Roland Edvardsen

Hej, my si robíme srandu, ale pritom je celé tak choréééé. Myslím najmä v kontexte toho, že je advokátom Kuciakovcov.

Zrovna sa mi dostal na monitor rozhovor s týmto teľaťom (sestra Kuciaka):https://www.cas.sk/clanok/804185/sestra-jana-kuciaka-27-rok-po-krvavej-v... Upozorňujem, chce to silný žalúdok.

Vyberám: "Keď sa riešilo, s kým všetkým si pani Zsuzsová písala, tak sa na zozname objavilo aj meno nášho právneho zástupcu pána Lipšica. On túto komunikáciu označil za podvrh. No nás ako rodinu veľmi zamrzelo, keď pán premiér Pellegrini v istej televíznej diskusii povedal, že ak môže mať Lipšic dôveru rodičov zavraždených, tak aj Glváč môže mať jeho dôveru. Prečo do týchto špinavých politických bojov zaťahuje aj nás? Neuvedomuje si, čo tým môže spôsobiť a akým nenávistným útokom nás potom vystavuje? Aj v takýchto zákernostiach sa začína ukazovať, že nového premiéra pán Fico veľa naučil..."

To tí kreténi naozaj nedokážu pochopiť závažnosť skutočnosti, že ich advokát bol v kontakte s podozrivou z vraždy ich syna a brata? Veď to je niečo absolútne absurdné a šokujúce. A táto rodina sa do špinavých politických hier predsa zapája sama, dobrovoľne a veľmi rada. A to isté i holokauza Kušnírová. Tak čo sa odrazu sťažujú? Do špiny sa už dobrovoľne zatiahli tým, že si za svojho právneho zástupcu zvolili agenta Lipšica. Hanba.

Norman

Naozaj, pokial si svojho syna a brata čo len trocha cenili, tak s ľuďmi, čo sa akokoľvek stýkali s (pravdepodobnou) vražednicou, by si ani ruku nemali podať, nieto jej dať právomoci zastupovania, aby sa pozerala do spisov a podobne.
Je to fakt nechutné a tí ľudia sú buď totálni IQ 85 , alebo bezcitné hovädá snažiace sa získať výhody zo smrti svojho príbuzného.

Teraz na mítingu-spomienkovej akcii (vo štvrtok) bol Kuciakov otec. Povedal, že pár mesiacov po vražde nebol schopný komunikovať. A vzápätí pridal pár politických bonmotov, vtipov, napríklad o tom, že slovenčina nemá len holú vetu a rozvitú vetu, ale aj tretiu vetu (narážka na Bugárove reči). A asi dve tri ďalšie podobné.
Dokonca aj ten dav sfanatizovaných antificistov bol myslím prekvapený (a zrejme aj zhnusený). Proste hnus, aspoň v mojich kritériách.

Roland Edvardsen

Zábavné, ako si spomenul IQ 85, lebo práve to je môj odhad pri Kušnírovej - bez srandy. Aj keď možno to fakt nadhodnocujem :-): https://www.hlavnespravy.sk/zlaticu-kusnirovu-nepustili-na-miting-smeru-...

Po Remiášovej tu teda máme ďalšiu matku - profesionálnu obeť (asi ju chce kopírovať). Ja si myslím, že ľudia ako Kušnírová sú oboje: aj IQ 85, aj bezohľadné hovädo účelovo parazitujúce na smrti vlastného decka, ktoré sa ochotne nechá politicky zneužívať. Hlavne, že je v televízii a ukazuje každému, že "bojuje za niečo veľké" - jednoducho podčlovek.

Ľubov

Všeobecne sa vie,že hranica snov pre oporu národa je magická sedemdesiatka.Iq pod touto hranicou zabezpečuje trvalý invalidný dôchodok,proste majú vystarané celé rodiny.Čo si pamätám,na vodičák je minimum 90.

Aj keď sme vedeli,že ľudia sú rôzni, s termínom podčlovek som to predtým nespájala.Teraz však s Tebou plne súhlasím.Mali by sme uvažovať čo ďalej,tieto stvorenia bez ľudskej dôstojnosti sú tu,sú realitou.

Treba ich v plnej miere nechať slniečkárom,oni sú ich ovocím,nech sa o nich teda postarajú.

Roland Edvardsen

Kušnírová je veľmi jednoduchý typ. Na tom by nič nebolo, ak by sa ochotne nespolčila s veľmi zlými ľuďmi. A IQ 85 je ešte stále dostatočné na to, aby si uvedomila, čo je dobré a čo zlé. Takže nebudem ju šetriť, hoci ju celkom dosť ľutujem.

Na druhej strane je vždy dobré, keď za globalistickú mafiu verejne bojuje takáto mentálna spodina, takýto podľudia. Zbytok zdravých ľudí sa aspoň rýchlejšie prebudí.

Norman

Len tak pre technické info:
Číslo 85 nie je len náhodné číslo. lebo pri testoch IQ je používaná ako smerodatná odchylka 15 bodov. To je vec dohovoru.
To znamená, že (matematika) 68% ľudí má IQ v rozsahu 85 až 115. Vždy, to je dohovor, metodika. A potom jedna "štvrtina" je pod 85, a jedna "štvrtina" nad 115.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Norm%C3%A1ln%C3%AD_rozd%C4%9Blen%C3%AD

Mimochodom. ako to chápem či dokážem vysvetliť ja:
Smerodatná odchýlka je miera rozptylu nameraných hodnôt. Kedže pri IQ testoch sa stanovilo tých 15bodov, že to bude smerodajná odchýlka, IQ testy neodrážajú to, do akej miery sa inteligentnejší naozaj odlišujú od hlúpych.
Aby sa to ľahšie pochopilo, čo je tým myslené, dajme si ako príklad meranie nie intelignecie, ale meranie výšky populácie.
Najprv zoberme takú našu, bežnú populáciu. Zmerajú sa nejaké tisíce ľudí. Ľahko sa vyráta priemerná výška, že, to je povedzme 180 cm a to je teda vo "výškovom kvociente" 100 bodov.
Podobne ľahko sa vyráta aj smerodajná odchýlka, ktorá je povedzme 5cm. To znamená, že vyše polovice ľudí má výšku medzi 175 cm a 185 cm. Kto má výšku 185 cm, má výškový kvocient 115, kto má výšku 190 cm, ten má už VQ 130 a podobne. Toto je príklad dosť vyrovnanej populácie.

Ak by sme do nejakej takej populácie začlenili aj povedzme pygmejov, tak nám výjde nameraný priemer povedzme 160 cm, a smerodatná odchýlka povedzme 20 cm. To znamená, že výškový kvocient VQ 100 je 160 cm, VQ 85 je teray len 140cm a VQ 115 je 180 cm. To je už rozptýlenejšia, rôznorodejšia populácia.

Tým chcem povedať, že nielen IQ 100 môže podľa rôznych populácii znamenať rôzne schopnosti, ale aj IQ85 znamená rôzny rozptyl. Ak je populácia dosť homogénna, IQ85 je ešte celkom v pohode - ak je ale populácia rôzna (má rôznu výšku) IQ 85 už znamená naozaj ťažký prepad, nízku hodnotu.

Ale to len tak bokom, v bežnom ponímaní sa berú nejaké štandardné IQ testy zavedené a kalibrované pre bielu európsku či americkú populácie.

Správne testy kvocientu, či už inteligenčného alebo výškového, by sa mali pravidelne, neustále, kalibrovať na nejakej skúšobnej vzorke populácia. Čo sa aj dosť robí pri IQ. Z toho vyplýva, že ako nám výškový kvocient nepovie, či priemerná výška populácie v ABSOLUTNYCH jednotkách rastie, alebo klesá, tak nám inteligenčný kvocient nepovie, či inteligencia v nejakých absolútnych jednotkách inteligencie (ktoré zatiaľ nemáme, nie sú zavedené, nepoznáme ich) nám nehovorí, či priemerná inteligencia rastie alebo klesá.

Sorry, nejako som sa rozpísal.

Roland Edvardsen

Škodí bez väčších následkov, lebo sa drží nad ním ochranná ruka. Preto sa ho i médiá okamžite išli zastávať, keď sa prevalilo, že mu Kuciakova vrahyňa písala správičky typu, že vie byť nežná, divoká i trochu úchylná. :-D Ale inak je to ten najspravodlivejší židokresťan z najspravodlivejších, že áno - pán advokát v podmienke
(veru, akosi sa už pozabudlo, že svojou bezohľadnou jazdou agresívneho papaláša zabil dôchodcu).