Biela kobyla zaerdžala

Treba zaevidovať, že Ag testy znova dodá firma Matovičovho známeho z Trnavy.

Matovič sa už viackrát prejavil ako treťotriedny manipulátor. Najznámejší je jeho rozhovor s Procházkom o vytvorení manipulovanej politickej strany, ktorá by simulovala národné témy, teda ĽSNS. Potom vznikla strana Sme Rodina.
Na takejto nízkej úrovni podvodu je aj vzťah Matovič - Sulík.
Ako vieme, Matovičovi blízka firma predala štátu pochybné Ag testy za 43 milióny Eur. To vyvolalo kritiku, a tak neskôr Matovič vyzval Sulíka, aby jeho ministerstvo nakúpilo Ag testy. Tomu sa to dlho "nedarilo", a tak nakoniec musel prísť zas priamy nákup. A, čuduj sa svete, aj keď to najprv dostala firma Roche, tá neskôr odstúpila a zákazku na ďalšie (nepotrebné) Ag testy dostane zas firma Eurolab Lambda. Tá istá, čo predtým, majiteľom je Peter Krajčovič, Matovičov známy.

Kruh je uzavretý.
Je jasné, že sa Matovič a Sulík len hrajú na akéhosi dobrého a zlého (policajta). Sulík si nechá dokonca nadávať do idiotov - lebo vie, že je to len naoko. Matovič sa síce rozčuľuje takmer skutočne, ale je to len vopred dohovorený proces, aby sa nebúril ľud, prípadne médiá či dokonca iní politici. Proste podvod.

Pluralitná zástupná demokracia - v tej vládnu v prvom rade majetkové pomery. Na Slovensku vládnu absolútne, úbohý plebs typu Matoviča vidí v majetku absolútny cieľ a svoj hlavný motív. Zarábať na chorobe a smrti tisícov ? No problem pre trnavského podvodníka.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573215-ag-testy-opat-doda-firma-m...

nové