CETA podpísaná

Štrasburg 27. októbra - Belgickí politici sa dohodli na podpise obchodnej dohody CETA s Kanadou, vyhlásil dnes napoludnie belgický premiér Charles Michel. Federálna vláda a predstavitelia regionálnych kabinetov vytvorili spoločnú deklaráciu prijateľnú pre všetkých, informoval belgický denník Le Soir.

Veril niekto, že to bude inak? 

Toľko k demokracii, toľko k umelým pseudodemonštráciam idiotov, ktorí by sa nemali vešť na výškové budovy, ale radšej tam zavesiť niekoho iného.

Samozrejme, demokracia, podobne ako ta druhá zločinná utópia, komunizmus, nikdy ešte nebola a nikdy ani náhodou nebude. Paradoxom nie je to, že tu vládnu elity a robia si čo chcú, ale to, že sa zastrešujú tou demokraciou a hľavne, že dokážu veriť v záchranu situácie pomocou takejto umelej globalizácie. Veď je isté, že nič nezachránia - len predlžujú agóniu systému.

Ale ako sa hovorí - kapor si sám rybník nevypustí a tieto mafie, čo dnes ovládajú situáciu, sa svojej moci tiež dobrovoľne nevzdajú.

 
 
Náhodný okoloidúci

Globalizácia je len krycí eufemistický výraz pre anglo-amero-sionistický /neo/kolonializmus.

Idril

Vďaka CETA, to vyzerá to tak, že kanaďania z Tournigan Gold už zo Slovenska neodídu !

http://uran-kosice.webnode.sk/

Buheh

to hovorí tak jasne, že jasnejšie už to nejde:

http://www.nwoo.org/2016/11/13/p-c-roberts-ceta-a-ttip-nie-su-obchodne-d...

Mimochodom, kto za Slovensko podpísal v Bruseli to svinstvo? Mali by sme si na to spomenúť najneskôr pri najbližších voľbách.

A mimochodom, niekto hovorí, že vraj sa tieto zmluvy nedajú vypovedať. Blbosť. Neexistuje a ani nikdy nebude existovať taká medzinárodná zmluva, ktorá sa nedá roztrhať a jej signatári povešať na kandelábre.

nové