Najblbšie sankcie

Napriek tomu, že Európa si nemôže naozaj dovoliť odpojiť sa od Ruska, napriek tomu, že Merkel a Hollande práve poďakovali Putinovi za jeho rolu pri dohode zmluvy Minsk-2,  Eurokreténi spustili ďalšie sankcie proti Rusku. Ale to nie je to najhoršie. Najhoršie je to, že na zozname v sankciách je aj Iosif Kobzon, veľmi populárny spevák (v Rusku a na Ukrajine), ktorý sa narodil v židovskej rodine pri Krematorsku a strávil svoju mladosť na Donbasse.

Kobzonov "zločin"? Boli dva: nielen, že sa Kobzon odvážil podporovať Novorosiu (humanitárnou pomocou a verejnými prejavmi podpory), on aj cestoval do Donecka a spieval a koncertoval tam, keď mesto bolo bombardované "antiteroristickými" silami, ba dokonca vytiahol Zacharčenka na pódium, aby spieval s ním.

Jasne, Kobzon je veľmi nebezpečný terorista. Tu vidíte tento jeho najhorší zločin:

 

Do určitej miery tých Eurokreténov chápem: majú tu známu židovskú osobnosť z Donbasu, ktorá kategoricky odmieta anglosionistickú verziu tamojšej vojny. To je pre nich naozaj veľmi nepríjemné. Ale aj keď ako tak chápem zúrivosť a nenávisť týchto európskych plutokratov, nedokážem pochopiť ich debilitu.

Problém je v tom, že Kobzon je nekonečne populárny. Prečítajte si jeho záznam vo Wikipédii, na pochopenie detailov jeho kariéry. V Donecku má dokonca postavenú sochu.

Druhý problém je v tom, že dôvod, prečo Kobzon musí cestovať do EU, je liečenie. Týmto sa mu znemožnila medicínska opatera, čo je hnus sám o sebe. Ale predstavte si, čo sa stane, ak sa mu niečo prihodí. Kobzon je ročník 1937, má 77 rokov, nie práve mladík a ešte horšie, má zrejme rakovinu prostaty. Samozrejme, Kobzon môže dostať medicínske ošetrenie inde, napríklad v Rusku alebo kdekoľvek inde mimo "Os láskavosti", ale pretože jeho stav je vážny je naozaj možný fatálny koniec. Ako to bude vyzerať v kontexte toho, že mu EU odoprela jeho rozbehnuté medicínske liečenie? Dokonca aj keby bol úspešne liečený v Rusku, Izraeli či Číne - čo s nezmazateľným faktom, že rakovinovému pacientovi bola odopretá liečba pre jeho spev a jeho humanitárnu pomoc?

Ale EU vodcovia opäť ukázali nedostatok zdravého rozumu kombinovaný s o nič lepším nedostatkom zmyslu pre dôstojnosť. Posledné sankcie sú v lepšom prípade monument debility, v horšom prípade zlomysľný zákerný hnusný zločin.

Oh, a treba si všimnúť: eurohumanisti, tí "Euro-Charlies", samozrejme nič z toho nezaznamenali.

Ja osobne som nikdy nemal rád Kobzona a jeho hudbu. Ale dnes ho považujem za hrdinu (i keď jeho prvý hrdinský čin bol už v 2002, viď Wikipédiu)

A moje opovrhnutie kontinentom, v ktorom som sa narodil, dnes nepozná mieru.

Saker


 

Autor: 
Saker
téma: