Nová studená vojna

 Len čo sa takzvaní demonštranti, ergo zamaskované ozbrojené hordy vraždiace policajtov a sudcov, údajne rozhodli dobrovoľne vypadnúť z verejných budov v centre Kyjeva, ktoré už niekoľko týždňov okupovali a paralyzovali ich prevádzku, zaútočili tieto gangy na magistráte na Kreščatiku na ukrajinských policajtov. Strhávali z nich uniformy a bili ich bejzbolovými pálkami. Dvaja policajti skončili v nemocnici.

Bez ohľadu na útoky gangov na Hruševského ulici už mesto začalo odpratávať páchnuce odpadky tvoriace euromajdanské barikády, ktoré otravujú život ľuďom bývajúcim v okolí a živia množstvo potkanov. Toto smradľavé smetie prelezené hlodavcami, za ktoré sa zaštiťujú ozbrojené agresívne tlupy, je pravou symbolikou ich "boja za slobodu Ukrajiny".

Obdobne zasmradený a zabordelený euromajdan je takmer prázdny.

Presne o týždeň sa končí olympiáda v Soči. Teroristi, ktorí sami seba nazývajú komandatúrou majdanu, majú na vybláznievanie sa mlátením ľudí ešte rovných 7 dní.

"Washington, tough, won't give up, as it sees both the political crisis in Ukraine as the emerging financial crisis in Kazakhstan as "opportunities" (Obama lingo) to threaten Moscow's economic/strategic interests. It's as if the Beltway was praying for a widespread financial crisis in the Russia-led Customs Union (Russia, Kazakhstan and Belarus).
Pray in fact is all they've got, while the EU, for all the grandiose, rhetorical wishful thinking, remains a divided mess. After Sochi, Vlad the Hammer will be back in business with a vengeance. Nuland and co, watch your back."

Celý text Pepeho Escobara The New US-Russia Cold War

 

 

 
Autor: 
téma: 
region: 
Norman
bude vraj kyjevské námestie vyčistené. Zrejme je to už verejné tajomstvo, lebo krysy z Mejdanu už utekajú - ako tvrdia aj masmédia.   A zas ta analógia s 80 rokmi - čakáme, kedy prestavba prenikne až do Nemecka. Nemecko sa potrebuje zbaviť Merkelky - podobne, ako kedysi Hoeneckera. Sedí tam ako ropucha na prameni.  
Neprihlásený
čo tu nikto iný nesleduje poznavatelnoeTV https://www.youtube.com/user/poznavatelnoeTV/videos ?
Nikto
Включайте мозги ребята и не ведитесь на Федоровский бред!   http://klimoff-den.livejournal.com/386242.html
Neprihlásený
Nasledujúce 4/6 roky nás rozsúdia :-)