Sloboda slova opäť spochybnená

Ako vieme, je predmetom útoku ideologického útoku zo strany režimu aj Blaha -  poslanec Smeru, marxista. Do útoku sa zapojila aj už známa osôbka Kurilovská, rádoby politička.

Blahova reakcia na jej zneužívanie verejnej funkcie je na FB. Je veľmi poučná v tom, ako sa treba brániť, pretože naozaj už sa vyťahujú ostrejšie zbrane.

Ale kvôli tomu by som to sem nedával. Zaujala ma tam časť hovoriaca o odsúdení či neodsúdení komunistickej ideológie. Citujem:

 

Vy, pani profesorka, nepoznáte rozsudky Európskeho súdu pre ľudské práva, ktorý jasne hovorí, že komunizmus ako teória nemôže za zločiny, ktoré boli v jeho mene páchané? Že symboly komunizmu sú chránené v mene slobody prejavu, pretože vyjadrujú túžbu robotníkov po emancipácii?

Vy nerozumiete tomu, že človek môže byť komunista a nemusí súhlasiť s Urválkom či Pol-Potom, rovnako ako človek môže byť kresťan a nemusí súhlasiť s upaľovaním čarodejníc a inkvizičnými tribunálmi?

 

Rozsudkov či nerozsudkov bolo už viacero, aj v našich zákonoch sú paragrafy, ktoré si drzo uzurpujú nárok hodnotiť nejaké idológie.  Nebudeme ale generovať nejaké vety za či proti, urobme len malú hru, malú parafrázu:

Vy, pani profesorka, nepoznáte rozsudky Európskeho súdu pre ľudské práva, ktorý jasne hovorí, že (nacionálny) socializmus ako teória nemôže za zločiny, ktoré boli v jeho mene páchané? Že symboly (nacionálneho) socializmu sú chránené v mene slobody prejavu, pretože vyjadrujú túžbu národov a robotníkov po emancipácii?

Vy nerozumiete tomu, že človek môže byť (nacionálny) socialista a nemusí súhlasiť s Hitlerom či Himmlerom, rovnako ako človek môže byť kresťan a nemusí súhlasiť s upaľovaním čarodejníc a inkvizičnými tribunálmi?


Tu treba dodať, že takto zrejme žiaden Európsky súd nerozhodol. Je to len hra - pýtam sa, prečo toto neplatí?

Dané dve vety, ktoré parafrázujú vyššie napísané tvrdenia o komunizme, sa formálne dopúšťajú obhajoby socializmu, konkrétne toho nacionálneho. Myslím, že to nám naša slobodná legislatíva zakazuje, nuž rovno zopakujem, že to je len test - ja netvrdím, že je to pravda. Veď naozaj, nijaký súd toto o symboloch (nacionálneho) socializmu nepovedal a na nijakom súde by vám, čitatelia, takáto obhajoba neprešla.

Ja sa len pýtam: prečo?

Prečo jeden socializmus áno, druhý nie? Jedna spoločenská teória áno, druhá nie? A tretia ako? Určí veľký inkvizítor, čo je pre nás dobre?

Veď v tom texte je napísané, že sa nemienime riadiť zločinmi a zločincami, ktorí to či ono zneužili, zneuctili, pošpinili.

Alebo ináč: prečo súčasný režim nepovie, že je rovnako despotický, ako ten komunistický či ten (nacionálno) socialistický. Prečo režim nepovie, že má tú drzosť tvrdiť, že vie najlepšie, aké "hodnoty" majú ľudia uznávať a slepo uctievať? 

Okrem toho, že je súčasný plutokratický režim despotický, je evidentne aj výsostne detinský a hlúpy. Je tak zahltený rozpormi a protikladmi, až ho nik nemôže brať vážne.

 

 

 
Autor: 
téma: 
forma: 
Ľubov

Rostas povedal,že nezaplatí,lebo by tým stratil svoju ľudskú dôstojnosť a ponížil by tým aj svoju rodinu,keď policajti mierili ráno o šiestej na neho samopalmi v prítomnosti jeho detí.

Tak asi bude musieť ísť do basy. Slniečkári budú spokojne chrochtať,nechápu,čo sa stalo.

Na začiatku ich bolo 22. Ale potom,zo strachu, z neistej budúcnosti niektorí nešli do Levoče. "Povedali mnohí,že vraj pôjdu s nami,a teraz si nôtia,v kúte so svrčkami ".
Napokon,ten príbeh poznáme.Dnes ich odsúdili zas.Tak v tomto šialenom svete by mohli pokračovať napríklad aj žalobou na Shakespeara,za Benátskeho kupca,prirodzene .

A prečo Andrej Kmeť,ten nenápadný kňaz s herbárom ruží? Nuž,nemal ani pomyslieť na nejaké spolky striezvosti pre Slovákov, kritiku krčiem si musí predsa odskákať.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Andrej_Kme%C5%A5#/media/S%C3%BAbor:Andrej_...

afinabul

Zabite šaša, hrdinu, robotníka a novinára!
Prečo novinára?
Aby o šašoch, hrdinoch a robotníkoch nikto nevedel.
--
Citovať dejateľov je trestné
www.youtube.com/watch?v=yqlqfterGUw
Hovoriť: Kráľ je nahý je trestné
https://www.hlavnespravy.sk/zda-sa-ze-kazda-sranda-aj-sloboda-slova-dnes...

Norman

Rostas 4000 alebo 3 mesiace
Daňo a Vasky zostávajú vo väzbe
Blaha - vyhrážky o strate zamestnania a kariéry
Fico - podaná žaľoba

Očividne blížiace sa voľby robia divy.

Neviem, či spomenúť aj Rusko-Kočner, ale bolo to tiež v TV novinách. Ale je možné, že zvyšné rirkusy sú aj kvôli tomu, aby sa ľudia zas akosi menej zaoberali Kočnerom, - namiesto toho sa bude hovoriť viac o Rostasovi a Vaskom, Blahovi a Ficovi.

Náhodný okoloidúci

Podľa mňa to s Kočnerom súvisí len do tej miery, že talianska stopa v prípade kuciakiády sa ukázala byť falošnou, tak sa za každú cenu pokúšajú Ficovi niečo prišiť, aj keby išlo len o prkotinu, a nafúknuť to do rozmerov celoplanetárnej kauzy. Čiže ide o vyvolanie rozkolu v Smere a o odstavenie Fica v prospech ovládateľného liberála Pelleho. Aj keď Blaha (na rozdiel od Pelleho) tvrdí, že koalícia Smeru so žaluďmi v žiadnom prípade nebude.
To, že idú po krku Ficovi zrejme súvisí s tým, že chce vrátiť domov naše zlato.

V diskusii pod článkom na Aeronete ktosi napísal, že ten slniečkovo-liberálny prokurátor má ten "správny" pôvod.

https://aeronet.cz/news/opetovna-kriminalizace-andreje-babise-ma-dnes-po...

Roland Edvardsen

Spolupráca so žaľudmi je zo strany Smeru vylúčená? Odkedy? Ja čo si posledne pamätám, tak Blaha obhajoval Pellegriniho "áno" v relácii na Telo tým, že Smer predsa nikdy nikoho nevylučuje (s výnimkou LSNS) - tak čo iné mal už povedať? To máš už tak, keď čítaš pravidelne Blahove statusy, tak vieš, že si protirečí - alebo mení názory. :-)

Náhodný okoloidúci

Povedal to v rozhovore pre HS:

https://www.hlavnespravy.sk/preco-modri-kmeri-usporiadali-stvanicu-rober...

Inak xichtoknihu nemám, takže k jeho statusom sa dostanem len ak ich niekto niekde prekopíruje.

Roland Edvardsen

A čo myslíš, čo iné mal povedať čitateľom HS? :-) (Ešte aj znovuobjavený katolík- socialista Šefčovič sa im vedel pekne zaliečať). Jeho statusy sú inak u mňa tak 50:50. Polovica výborná, druhá polovica trápna a iritujúca.

Náhodný okoloidúci

Nezabudol som, že Blaha stál v jednom šíku s Beňovou a Chmelárom pri podpore teplých a až postupne "konvertoval". Necháme sa prekvapiť, 50-dňové moratórium to istí. Ale kvôli Pellemu a jeho vyjadreniam Smer asi preventívne voliť nebudem. Stačí, že sa ku korytu a kormidlu dostala pezinská Barbie, keby sa k nemu pomcou Pellleho dostal aj Kiska, to by bola pre Slovensko smrteľná kombinácia. A nezabúdajme, že na súčasnej štvanici má zásluhu aj Danko s jeho sľubmi kamarátovi z Knessetu.

Roland Edvardsen

Tam toho bolo v Blahovej minulosti viac, omnoho viac, než len nejaký gej pride...Blaha kamošil s takými ako Mihály, Weisenbacher, Biháriová, písaval zúrivé statusy proti kotlebovcom/fašistom úplne rovnako vášnivé ako dnešné statusy o liberáloch. Jeho súčasný obrat je istá forma kalkulu (po Kuciakovi), on nie je sprostý, vie čo robí...

Spojenie Kisku a Smeru zvyšujú vysoké percentá u kotlebovcov, ak už sme pri tom. Ale ono tá tzv. demokratická opozícia veľmi riskuje spojením so Smerom. Oni by ho radšej nechali spojiť sa s Kotlebom, než by sa s ním spojili sami (ale Smer zase nechce spojenie s LSNS. A dá sa vôbec čudovať, obzvlášť potom, čo človek mohol vidieť kandidátku LSNS, hmm?).

Danko usilovne pracuje na tom, aby sa SNS nakoniec nedostala do parlamentu. Videl som O 5 minút 12 s ním - veru, on naozaj asi skončí zachvíľu na psychiatrii, strašné niečo. Ale vypadnutie SNS nebude dobré pre tých, ktorí by si v r. 2020 želali radšej pokračovanie dnešnej vlády/menšieho zla (aj vzhľadom k tomu, že bláznivý Harabin je v decembri stále len na 2%) a nie globalistický zlepenec.

Náhodný okoloidúci

Čiže z nášho pohľadu patová situácia. Ani jedno dobre riešenie, dokonca ani na výber medzi menším a väčším zlom.

Čo sa týka Danka a voliteľnosti SNS pod jeho vedením, vyzerá to na Pyrrhovo víťazstvo v boji proti konkurenčnej ĽSNS. Je trápne stúpiť do vlastného ho-ho-ho...

Roland Edvardsen

Pat je po týchto voľbách vysoko pravdepodobný. Buď nám teda vznikne koalícia "Radička 2" s Kiskom alebo Trubanom ako premiérom (tá najhoršia varianta - aspoň teda z krátkodobého hľadiska) alebo pokračovanie Fico - Pellegrini 2 (Smer - SNS + Vlasť or DV, prípadne oba, event. ešte možné presvečenie Sme rodina do toho, záleží samozrejme na konkrétnych číslach), táto druhá, pro-národnejšia, možnosť platí pri veľmi šťastnej konštelácii, alebo teda bude pat. A pri pate ešte stále bude dôležité, kto bude na čele vlády (preto do úvahy stále prichádza aj voľba Smeru, aby Smer, a nie Kiska/Truban, mohol rozdávať karty ako prvý a aby sa Kiska/Truban nedostali na premiérske kreslo) a ako sa to nakoniec nakombinuje (ako som písal, ak už, tak najlepšia by bola kombinácia Smer - Sme rodina - KDH - SNS, ale to chcem veľa :-). Čím vyššie preferencie budú mať kotlebovci, tým sa zvyšuje pravdepodobnosť spolupráce Smeru s niektorou opozičnou stranou - hoci také niečo sa stále zdá ako sci-fi (ono aj ten Pellegrini, ako ste mohli vidieť Na Telo, Kisku neznáša - pretože nebyť Kiskového podrazu, mohol už dnes byť predsedom Smeru - a Fica by mal na ústavom súde) - ale všeobecne to zvyšuje možnosť prítomnosti Trubana a kisky vo vláde.

Nech to kombinujem, ako to kombinujem, tak ako najviac strategická, racionálna voľba sa dnes ukazuje voľba SNS vzhľadom k tomu, že s Harabinom i Druckerom je to ešte viac neisté. Vypadnutie SNS hrá teraz asi najviac do karát globalistickej opozícií. Ale strategická a racionálna je aj voľba Smeru. Ja viem, SNS i Smer v mnohom zlyhali, ale ak človek silou mocou nechce Trubana či Kisku za premiéra, tak potom je to logickejšia voľba ako Kotleba.

Norman

keď to naozaj zrátame:
Smer a LSNS budú mať spolu max 40% - klasický odhad, ak motyka nevystrelí, pri použití Threemy to môže byť ešte menej, povedzme 30%. Zvyšok pohodlne zloží vládu, aspoň na nejaké obdobie. Prinajhoršom do nej zoberú aj SNS - a Danko pôjde.
Teoreticky by prezident mal dať povolanie na zloženie vlády najsilnejšej strane - Čaputa to proste neurobí, dá to najsilnjšiemu z globalistov.
Dokonáno jest.

Roland Edvardsen

Tiež si myslím, že najpravdepodobnejšia je "Radička 2" - ale s Kollárom. A chcem dať tomu max. 2 roky. Budú sa tam hádať s PS kvôli kdejakým hovadinám typu RP a pod., Kollár im to tam bude kaziť (hlasovanie so Smerom a LSNS) a možno nakoniec teatrálne Sme-rodina odíde. Budú predčasné voľby a tam viac získa Smer, LSNS a tak.

Súhlasím, že Danko by išiel. Netreba zabúdať, ako ho v r. 2016 lákal dokonca Sulík do koalície a Danko reagoval...Teraz majú síce globalisti v dohode, že nepôjdu ani so SNS, ale bohvie či to nakoniec neskončí ako Pittsburská dohoda, že áno. Dúfam, že ak SNS teda vypadne, tak nech aspoň zmení lídra. Danko by mal vyvodiť osobnú zodpovednosť, lebo prepad zo 14% (r. 2017) na dnešných biednych 5,4% súvisí do veľkej miery najmä s ním, s jeho prejavmi, maniermi a neautenticitou.

Norman

ak pôjduglobalisti (niektorí) so Smerom-Pelegrinim, bude to považované za víťazstvo Smeru.
Zobrať SNS naopak im nebude robiť ideologický problém.

Takže ešte raz odhad: Pellegrini to teraz nedá (veď aj preto Fico ustúpil z čela - nedá sa to teraz vyhrať, kyvadlo tohto systému sa musí pohnúť naopak, prehru si odnesie Pellegrini - zas raz po dlhom čase môžeme oceniť Ficovu politickú prezieravosť, nie je to politický bulo ako Mečiar, teda nie až taký).

Ale želém im to. Želám to nedorobenej mládeži, tým zaostalým tupcom v kanceláriách, ktorí nemajú pojmu o svete.
Želám to aj antismeráckym kotlebovcom, zvlášť tým starším, ktorým už nejde len o to robiť zo seba martýra.
Želám to všetkým voličom tých stredných nemastných neslaných strán.

Robili chyby a tak bude možnosť aj nutnosť začať zasa akosi nanovo.

Voľby nezmenia rozloženie názorov v populácii Slovenska a ono je bohužiaľ také, aké je. Nasáčkujú sa tu americkí vojaci, vyklčujeme si lesy až ad absurdum ... príde kríza a automobilky ako prvé budú vo veľkom prepúšťať ...
Pozitívny efekt je ten, že naozaj: zlé veci ľudí poučia.

Jediná možnosť je, že by počet Smer a ĽSNS, po odrátaní prepadnutých hlasov, dosiahol viac ako polovicu mandátov. To je v reále v odhadoch okolo 40-45 %. Smer 25, LSNS 20.
Preto by som radšej odporúčal voliť Smer alebo LSNS.
To je jediná technická možnosť.
V takom prípade by Smer skladal vládu s progresívnymi menšinami (Kolár, Olano poslanci bez Matoviča (veď sú to nezávislé osobnosti, nie? :), SNS, Maďari ... podľa toho, kto sa tam dostane ... ale zložil by, lebo veď treba "brániť sa fašizmu".
Taký kompromis pod vedením Pellegriniho by bol azda o kus lepší, ako mať Kisku vo vláde či na čele vlády.

Ľudia, vy berte si.

Ľubov

Čo sa zdalo nemožné,je čoraz reálnejšie.
Pokiaľ si spomínal amerických vojakov v uliciach (nie,títo okupanti nebudú trčať v kasárňach,ako sovieti),mohlo by to liberastom dodať istý pocit bezpečia.Takže ich to skôr poteší,Tvoje varovanie sa minie účinku.
Do jedinej chvíle,keď bude treba dokázať svoju lojalitu a nastúpiť na ruský front. Ale takto to chápať,je pre nich príliš zložité.

Norman

Sú to len reflexie, také odhady, neručím za ne.

Hej, US armáda ich môže aj povzbudiť, nehovoril som, že nie. Ale čo sa týka US armády napríklad aj v Nemecku mali radšej také izolované štvrte, vlastné bežné obchody za doláre, a hlavne rádoví vojaci z kasárni asi moc nevychádzali. Armáda je vždy svinstvo a vždy pácha zločiny. No, takého Kisku, Trubana, Mesežnikova a podobné svine to povzbudí, ale možno sa bežní ľudia trocha preberú.

Ruský front? Ten je v Donbase. To nie je náš front. A tu ruský front ani nebude. Tu to bude na nás, aby sme, ako by som to povedal v rámci zákona, aby sme zrealizovali vôľu božiu. Pretože vôľa božia je, hm, aby sa naši nepriatelia plazili v prachu a zomierali.
A nielen vôľa božia, aj Čaputová povedala, že sa nemajú báť umierať. Tak nech poslúchajú, svoloč. Humor.

No, vážne, Američan NEMA v Europe čo hľadať. Ešte aj Kubánci im vydrbali mozgy z hlavy a utopili ich v mori, prečo by sme mali otálať my, ak bude možnosť, že. (Pardon za slovník, o týchto veciach sa asi inak nedá - a je už taká doba).

Norman

voči vystúpeniam ľudí v TV. Tie ale aj tak až tak veľmi nerozhodujú, a Danko sa aspoň snažil. Samozrejme, že to nie je náš vkus - ale oni to ani pre nás nerobia, ale pre bežného voliča.
Treba hneď pripomenúť, že medzinárodná mafia má stále v rukách to, čo volá Thréma - teda súbor sračiek, ktoré ak aj si sami nenapísali, tak si ich sami upravili. Môžeme si byť istí, že ich ešte v januári a februári vytiahnu.Na Smerákov, na SNS. A možno aj také, ktoré si naozaj sami napísali. Oni sa s tým neserú a srať nebudú.

Náhodný okoloidúci

Nedá sa spochybniť, že SNS pod Dankovym vedením podporila veľa dobrých vecí, hlavne v sociálnej oblasti. To národné však išlo úplne bokom, ak nepočítame 30-metrový stožiar na zástavu.

Ale je hanba, že Ministerstvo školstva pod vedením SNS nie je schopné zabezpečiť vyučovanie v slovenskom jazyku pre slovenské deti na južnom Slovensku. Túto hanbu zo seba SNS tak ľahko nezmyje.

vrbovčan

rebel. V dobrom slova zmysle. Nemá zábrany ísť proti prúdu. Až trochu dobrodruh. Ale nič v zlom. Taký ľudia, trochu blázni, podivíni dokázali pohnúť svetom. Vždy som si myslel, že tá jeho príliš zdôrazňovaná marxistická orientácia je len póza. Aj si to myslím. Ovšem on je ešte vo vývoji. Vek 40 rokov ešte nie je zárukou usadeného vyrovnaného svetonázoru. Hlavne u neho, ktorý veľa číta študuje. Keby svoj marxizmus tak príliš nezdôrazňoval, ešte by sa jeho postoj k spoločenským otázkam vyvíjal. On ovšem už zostal v tejto póze asi prikovaný.
Pre mňa sú jeho statusy príliš nudné. Nudné lebo viem dopredu o čom budú a väčšinou ich nedočítam. Ale veď uvedomujem si, že sú užitočné. Aj pre mňa.
AJ Rostasa by sa dalo charakterizovať nie príliš lichotivo. Že? Už to tu ktosi napísal. Ten jeho narcizmus je až odpudivý. A o Daňovi a Vaskom ani nehovorím. Chápem, že ide o slobodu slova ako takú a možný precedens zneužitý u tých dvoch. Len u týchto dvoch mám problém, aby sa nestali symbolmi obeťami. To by zrovna nebolo dobré.
No. Môžte ma ukameňovať. Ja som sa len pokúsil triezvo sa na to pozrieť.

Ľubov

životopis M.R.Štefánika,napr. od Banáša,čo vyšiel minulé Vianoce.
Teda dosť mi padla sánka.-).Taký chorľavý drobec s jazvami na tvári (po kiahňach),ako ten vedel baliť ženy a skutočne,ony mu aj pomáhali. Tie jeho modré oči,hej,v tom to bolo. Ale ako budeš čítať o tejto nesmierne húževnatej osobnosti,tiež pochopíš,že nemal robiť politiku,ale astronómiu,v tom bol naozaj sám sebou -nepáčilo sa mi,keď ako generál prikázal slovenským legionárom v Rusku hovoriť po česky. Touto premotivanosťou bol prekvapený dokonca aj Masaryk,takže aj legendy sú len obyčajní ľudia. Mýlia sa niekedy.

Štúr bol atraktívny muž,aj Rostas je.Dokonca aj Che Guevara v baretke je ikonický dodnes ,aj Blaha je vzhľadný.
Ale veď to je v poriadku,tak to má byť. Telo je chrám duše. Tak prosím,buďme k sebe konečne velkorysí.

vrbovčan

Tú knihu mám. Prebijem sa. Chystám sa na ňu teraz. Bol som na jej predstavení s Banášom na Košariskách. Vraj teda Štefánik bol výrazný slovanský typ. A v Paríži v tých rokoch boli takýto muži pre vtedajšie dámy atraktívni. Ale musel mať nejaké čaro. Mužská príťažlivosť s počíva v niečom inom ako vo fizyckej kráse. Skús si nájsť film "O rodičech a detech". Je to výborný český film a celý dej je rozhovor otca so synom. Oboch zrelých mužov. Rozhovor pri jednej každomesačnej prechádzke otca so synom je absolútne úprimný rozhovor o životných pravdách. V jednej svojej spomienke otec hovorí o svojom bratovi sukničkárovi. To bol chlap výzorom neatraktívny. Plešatý, malý atď. Vraj každú babu v meste mal. A vieš prečo? Pýta sa syna. Preto, že každá žena sa pri ňom cítila v bezpečí. Taký bol presvedčivý. Doporučujem pozrieť.

https://www.csfd.cz/film/221681-o-rodicich-a-detech/prehled/

Norman

hľadať zlo len podľa pôvodu ľudí je slabota. Väčšina tých zločincov sú bastardi a len pseudožidia, rádobyžidia, ako napr. Kiska a podobne. To, že všetci patria do akéhosi "kultu", je jedna vec - ale na dnešnom súde boli asi najviac semitskí Rostas a Harabín.
Poridany žid je Samson, Mesežnikov predseda Rady Európy. Tento prokurátor je bastard tak či tak. Mimochodom, ten už na Slovensku NIKDY nebude mať kľud.

Roland Edvardsen

Tiež čumím, že čo sa to curva deje? :-) Rostas je extrémista, nácek, vraví psychopat Bárdy :-D: https://www.aktuality.sk/clanok/749695/komentar-petra-bardyho-rostas-je-... Áno, ten z ľavičiarskych kruhov vzišlý židovský miešanec hrajúci sa na Krista a Gándhího skončil nakoniec ako "nácek" Mazurek. Je to o to absurdnejšie pre tých, čo Rostasa a jeho texty naozaj dobre poznajú. Rostas je humanista, v istom zmysle tiež slniečkar. V 1. diele Mlčania sa dokonca vyhraňoval voči rasovému realizmu a eugenike.
Nerozumiem idiocii tých, čo toto podporujú. Včera to bol Mazurek, dnes je to Rostas a Fico, zajtra to kľudne môžem byť ja, ako sa hovorí. To je na tom to najdesivejšie: vidieť, ako sa to postupne posúva, keď už aj anti-fašisti a anti-rasisti ako Fico a Rostas končia ako "extrémisti". Hnus

Inak Rostas je známy pre svoj exhibicionizmus, ale čo som videl, tak na súde sa držal dôstojne. Naopak, to čo tam predvázal Harabin...vraj aj samotný Rostas bol z neho znechutený. Je to o to trápnejšie, že aj sám Harabin sa spolupodieľal na týchto novelizáciach ohľadne extrémizmu. Michelko bláznivému štetináčovi kedy dohovorí? Alebo aj on to už vzdal a utiekol? :-)

Norman

Pokiaľ dobre pamätám, Kurilovská obvinila Blahu aj z toho, že je rasista a extrémista. Napísal, že to si vyprosí.
Tá slepica na čele policajnej akadémie síce ani nevie, čo hovorí, ale je to príklad, ako minule z článku: KAZDY môže byť zajtra obvinený z nacizmu

Roland Edvardsen

Ja som mal možnosť ju spoznať osobne. Tá baba si žije vo svojom vlastnom malom svete - neviem to popísať lepšie. Čudná, afektovaná ženská.

Roland Edvardsen

Tieto procesy v konečnom dôsledku majú potenciál stranám ako Smer či LSNS pomôcť. Ani sa nedivím, že niektorí konšpirujú, že si to Smer nejako ušil na seba sám. Ale ono to bude asi skôr o tom, že istá časť globalistickej mafie je jednoducho príliš krátkozraká, tupá a frustrovaná - a podľa toho reaguje.

nové texty