Slová varujúcich antropológov sa napĺňajú

Mesto Birmingham je druhým najľudnatejším mestom vo Veľkej Británii a je tiež druhým najväčším nebielym mestom, je na 58% bielym. Londýn má prvú cenu za najľudnatejšie mesto a tiež najviac nebiele, je len na 55% biele.

Predpokladá sa, že v Londýne budú bieli za pár rokov menšina – už sú tu v menšine bieli Briti (45%). Predpokladá sa rovnaký menšinový stav bielych v Birminghame do roku 2024.

Nedeje sa to len v Británii, ani v hŕstke bielych krajín – deje sa to takmer v každej bielej krajine po celej planéte.

Ak by sa to dialo len v jednej alebo dvoch bielych krajinách, nemusíme uvažovať o tom, že je to genocída bielych.

Ale pretože sa to deje po celej planéte, je jasné, že to vyzerá ako genocída bielych. Je to genocída.

 

Aby sme si pripomenuli jednoduchú matematiku:

Dajte do jazera nejakú rastlinu, ktorá za nejaký časový úsek, povedzme mesiac, zdvojnásobí priestor zaberajúci na hladine. Dajme tam takej buriny najprv len  málo, povedzme jedno-dve percentá plochy jazera.  Koľko časových úsekov treba, aby bola hladina celkom zarastená a jazero prakticky zadusené ?

Postačí len 6 takých úsekov. Nič viac, 6 cyklov a všetko je preč.

A keď je jazero zaplnené burinou "len" na polovicu, keď ešte na polovici vidno čistú hladinu  a veci sa nezdajú také tragické, koľko času zostáva kým dôjde ku koncu? Vtedy zostáva už iba jeden jediný časový cyklus.

 

Samozrejme, žiadna tragédia - proste sa z miest Európy, Ameriky ale aj Ruska stanú stoky podobné Kalkate, Káhire a podobným mestám. Bude tu vládnuť demokratické násilie a liberálne právo silnejšieho. Bude to koniec slobody myslenia, vzdelania, vedy, technickej spoločnosti, zdravotnej starostlivosti, hygieny ... ale ľudia si sami vybrali.

Nie je to žiadna fantázia, také veci sa už stali mnohokrát. Fantázia by bolo myslieť si, že tentokrát sa zjaví nejaký zázrak a obídu sa prírodné zákony. Zázrak nebude, genetický úpadok prebehne aj teraz - smola ale je, že po tomto procese už  nezostane žiadna biela civilizácia, ktorá by pochodeň zas zapálila. No áno, zostanú Čínania, ktorí to všetko POTOM postrielajú a pozametajú do mora - môže byť ale toto útecha pre našich malomeštiakov? To sotva.

 

zdroj:whitegenocideproject.com

 

 
mnkr

je to smutne, ale neda sa tomu vyhnut...pritom este pred par desatrociami bola sanca...lenze skoda plakat nad rozliatym mliekom, nic netrva vecne

Náhodný okoloidúci

Na toto sa dokonale hodí popis životných stratégií, ako ho opísal Petr Bakalář v utajovanej knihe Psychologie Romů, hneď na začiatku knihy.

Tu je úryvok.

K-strategie
Tato strategie se uplatňuje v relativně stabilním, předvidatelném prostředí s dostatkem prostředků pri život. Organismy žijící v těchto pdmíknách
1. mají méně potomků (sází na kvalitu),
2. věnují sa výchově potomků,
3. mají pevnější párové a vůbec společenské vazby,
4. nemají potřebu podstupovat velká rizika,
5. mají delší průměrnou délku života,
6. mívají vetší tělesné rozměry.

r-strategie
Tato strategie se uplatňuje v nejistém, rychle se měnícim prostředí s nedostatečnými prostředky pro život. Organismy žijící v těchto podmínkách:
1. mají více potomků (sází na kvantitu - vyšší maximální rychlost množení, rozmnožují se dříve, potomci nejsou příliš životaschopní, velikost populace silně kolísá v čase),
2. méně se věnují jejich výchově,
3. mají slabší sociální vazby,
4. praktikují riskantní způsby chování (u lidí zvýšená kriminalita),
5. mají vyšší míru agresivity a soutěživosti,
6. mají kratší průměrnou délku života,
7. mají menší tělesné rozměry.
Obecně se dá říci, že r-strategové využívají příznivá období (dostatek zdrojů) k maximálnímu množení. Mnohé ze svých potomků ztratí v důsledku nečekaných "ekologických katastrof", ale čím více jich mají, tím více zvyšují pravděpodobnost, že alespoň někteří přežijí. Z tohto důvodu mají také tendenci se množit více, než umožňuje nosná kapacita prostředí. Na druhou stranu K-strategové obvykle tuto míru nepřekračují.

Koniec citátu.

Viac k tomu nemám čo dodať, záver nech si urobí každý sám.

Ľubov

Dík za tip na dobré čítanie.Mám však jednu otázku,práve ohľadom stratégie.R-ká sa tlačia do miest.Do mega miest,lepšie povedané. Videli sme dokumentárne filmy,ako do Dilí prúdi nekonečný prúd ľudí z vidieka.V slumoch potom čakajú na misku ryže raz za deň.Poďme domov,tu máme robotu.

Slovensko je krajina dedín. Toto prostredie je nevyhnutné pestovať,pretože dedinské prostredie je celkom nevhodné pre r-stratégie,naopak,je stvorené pre K.To by mohlo katastrofu oddialiť ,môj názor.

Náhodný okoloidúci

Mne z toho vychádza jediné - r-startégia a trvalo udržateľný rozvoj sa absolútne vylučujú. Trvalo udržateľný rozvoj je v uzavretom systéme s obmedzenými zdrojmi možný iba s K-stratégiou a v takom zmysle, že za rozvoj sa bude pokladať kvalita, nie kvantita.

Počas anglických námorných výbojov ktorýsi kapitán, možno to bol samotný Džejms Kúk, vypustil na neobývaný, ale krásnymi hustými lesmi porastený ostrov stádo kôz, aby jeho nasledovníci mali zabezpečený zdroj mäsa, keď sa na ten ostrov náhodou dostanú. O 50 rokov na ostrove naozaj pristála ďalšia loď. Námorníci našli (kedysi krásny zelený) ostrov premenený na púšť a na ňom na smrť vyhladované vychrtnuté premnožené kozy.

Ľubov

Tak potom jedinou stratégiou prežitia je to,čo sa volá izolacionizmus.Segregácia,oddelenie.Opak toho,čo presadzujú dnešní "európski"politici.Nie som podkutá v týchto politických záležitostiach,všetky moje názory sú intuitívne. Ale to,ako sa oficiáli stavajú k referendu 7.2.,ako je takmer nemožné zistiť nejaké podrobnosti,vidieť aspoň jedinú upútavku(ešte uvidíme,čo urobia farári v kostoloch,je to len na nich)je to jasné,čo chcú títo lokaji lokajov.Takže rozvíjať stratégiu oddelovania toho,čo škodí, je len a len na nás.

Buheh

toto je dôležitá pointa. Tvoja intuícia je správna. Ľudstvo, ak chce na tejto planéte existovať aj naďalej, nemôže ostať v podobe amorfnej anonymnej konzumnej masy – musí sa z neho stať životaschopná štruktúra so sektormi, ktoré sa budú každý vyvíjať smerom, ktorý je im prirodzený. A to je možné iba tak, že sa jednotlivé vetvy budú vyvíjať nerušene – teda ak nie vyslovene izolovane, tak prinajmenšom nejakým spôsobom chránene.

Kedysi diverzitu zabezpečovala geografia a vzdialenosť, dnes však musíme vyvinúť iné mechanizmy. Tak ako kedysi pred miliardami rokov počiatkom života v tej prvotnej polievke bol vznik prvej bunky, vznik prvej steny oddeľujúcej entitu od zvyšku sveta, tak myslím, že podobný proces by sa mal udiať aj teraz: jednotlivé komunity (rody, kmene) by mali byť oddelené, a súčasne spojené nejakým druhom neviditeľných, alebo možno čiastočne aj hmotných spoločenských polopriepustných „membrán“. Jedine takto vidím šancu na nový začiatok nového ľudského spoločenstva, ktoré by sa už nemohlo množiť ako rakovina, ale by muselo svojej planéte načúvať a žiť s ňou v harmónii.

Viem aj nejaké od Dobšinského, ale o tejto snívam, aké by to bolo pekné, keby...

qedstar

ty socialista. Diverzitu zaručí NAP (don't hurt, don't cheat, don't steal), nie "iné mechanizmy".

Buheh

zaujímalo by ma, na základe akého myšlienkového či iného metabolického pochodu si prišiel na toto.

Napísal si že don´t... pre tých, čo nevedia španielsky to preložím: neubližuj, nepodvádzaj, nekradni. To je takmer ako by to povedal opičan Havel: nebát se a nekrást ...a neviditeľná ruka trhu už zariadi, aby pečené holuby lietali kam treba. Tak sa pýtam: toto je akože podľa Teba riešenie?

Prepáč, ale pripomína mi to ako keď za socializmu niektorí politruci hovorili: "soudruzi, systém je dobrý, jenom lidi, ti to všecko kazí."

Ľubov

Ja som to pochopila tak,že hovorí skôr o stannom práve. Alebo o niečom podobnom. Logiku to má.

Buheh,vidím,že smrdíš človečinou.-). V rozprávkach by sme Ťa museli skryť pod koryto. Poznáš povesť o Sitnianskych rytieroch? Ako tam spia vo vnútri Sitna,v stave samandhí a čakajú na okamih,keď sa už nebude dať inak,len sa zobudiť ,vziať meče a ísť.Často na nich myslím,synchronocita mi prináša nové a nové indície.Uvidíš,prídu.

Norman

Ten experiment bol ilegálny, taká vec bola prísne zakázaná, preto to nesmie preniknúť na verejnosť, a tak vznikajú nepresnosti a šíria sa takéto fámy, ako ta tvoja.

V skutočnosti to bolo celkom ináč: nebola to oceánska výprava ale kozmická ľoď, nebol to ostrov ale zem a neboli to kozy, ale holé opice.

Výsledok je ale vcelku ten istý, ako si napísal, to je fakt.

baloo

Táto chujovina, že:
"ale ľudia si sami vybrali"
sa opakuje všade. Akurát, že je to lož. ĽUDIA si to nevybrali, ako si nevybrali ani lisabonskú zmluvu, TTIP a pod. Ak systém naoko dovolí aby sa plebs vyjadril, môžeš vedieť, že to len preto, lebo majú istotu, že to prejde, resp. už aj prešlo, len v rámci slobody niektorých slôv ťa zabudli o tom informovať.

ĽUDIA to hovoria minimálne 20 rokov, sociológovia a antropológovia aj vtedy vedeli rátať. Z Maďarska si pamätám ešte z konca 80-tych rokov (!), že súdruh Marosán v teľke predpovedal: ak to takto pôjde ďalej, nebudeme mať kvalifikovaných robotníkov len veľa ľudí so zbytočnými diplomami, ak to takto pôjde ďalej, tak nám cigáni prerastú cez hlavu. Socialistický súdruh to jasne povedal pred štvrťstoročím! Aj ľudia to vedia - tak kto o tom rozhoduje, že odignorovali rovnako súdruha Marosána, ako aj názor ľudí a robia to, čo im nakázali, bez ohľadu na to, či pravica alebo ľavica? Mohol si sa spýtať hocikoho na ulici aj vtedy aj dnes, predavačky, drevorúbača alebo docenta - každý by ti povedal, že to nie je dobré a ani nedpoadne dobre a že on to nechce takto. A rovnako to vie aj ten hajzel poslanec, ale aj tak vykoná, čo mu z Bruselu príde. Takže zabudnime už na túto dementnú výhovorku, že "ľudia si za to môžu sami", lebo to NIE JE PRAVDA. Za našim chrbtom rozhodujú, proti našim záujmom a v súvislom hustom prúde klamú a klamú a klamú.

Nie, (ani) v tejto otázke sa ľudí neopýtali. My si môžeme maximálne zvoliť zo zoznamu stranícky a tajnoslužobne preverených a držaných mafiánov ktorí akonáhle sú pri válove, už robia, čo im šéf povie a rozdáva svojej družine to, čo od teba pod nejakým krycím názvom (dane a odvody, keby to nerobila "zvolená" vláda, volalo by sa to stručne a výstižne "výpalné") ukradnú. Ľudí proste oklamali: zadržali informácie aké sú riziká, falšujú štatistiky (napr. kriminálne) a veškeré iniciatívy prirodzeného odporu potláčajú. Nie, ľudia si to nevybrali sami, jedinú, aj keď osudovú vinu majú v tom, že sú naivní debili stále so zvyškami morálky odchovaní v tom, že "klamať je škaredé" a nechajú svoj svet a v ňom aj svoj vlastný život a osud rysovať a formovať totálne bezcharakternými hajzlíkmi a nepovešali ich už dávno. Druhá strana ale súvisle klame - to si treba uvedomiť a nečakať s detskouo naivitou, že už nebude klamať. Jej hlavná zbraň je iba to, že NEMÁ MORÁLNE ZÁSADY ale ráta s tým, že my máme a naplno to aj využíva.

Norman

Ľudia si vybrali svojou ignoranciou a letargiou.
Vybrali si nie rukami či hlasovaním, vybrali si celým svojím postojom.

Samozrejme, dnes v Birminghene či Košiciach, keď majú na uliciach kultúru pithekanthropov, začína im blikať kontrolka. To je ale málo na to, aby obstáli v skúške času.

V tomto probléme sa ľudia nemôžu vyhovárať na politikov a poslancov - aj tí sú súčasť danej komunity. Príroda sa nebude pýtať: "a ktorý súdruh urobil na Titanicu chybu?". V prírode platia hydraulické zákony a tie loďku potopia.

Je to vec sympatie. Majú u teba ľudia, ktorí toto dopustia na svojom národe a druhu, sympatie? Vidíš nejakú aktivitu - okrem tebou spomínaného sem tam písania - nejaký záslužný postoj, asoň niečo, čo si zaslúži úctu aj v prehratom boji? Ja ani nie.

Je dobre pomenovať a analyzovať mechaniku choroby - šírenie sionizmu, plutokratická spoločnosť, deformita moci ... je to dobre pre nájdenie správnych protiopatrení - ale to je pohľad zvnútra. Pri pohľade na vec ako celok, je to jedno. Výhovorka je práve to, že za to môže vonkajší faktor - nie, za slabosť či hlúposť si môže daná ľudská populácia sama.

Ľudí proste oklamali?
Prekliaty každy, kto sa nechá.

nové