Útok na HS. Redakcia .týžden je vážne na smiech

Keďže kočneriáda pokračuje tým, že rozdáva dlhoročné tresty a zatýka desiatky sudcov aj nesudcov, v redakcii .tyzden si asi dodali odvahy a krytí touto kampaňou vytiahli do boja proti Hlavným správam.

Nejaký redaktor Tomáš Madleň, ktorý sa očividne špecializuje na parazitovanie na Kočnerových kauzách (hm, niečo ako Kuciak), prišiel [url=https://www.tyzden.sk/politika/63092/kocner-platil-hlavne-spravy-ich-sef... rozborom SMS správ[/url], ktoré mal údajne Kočner vo svojom WhatsApp.

Tak za prvé: ja viem, že Kočner je masový vrah, zožral obe svoje babky, všetky svoje deti, okrem toho spôsobil genocídu v Rwande, niekoľkokrát znásilnil Technopol aj nebohého prezidenta Kováča - ale, to teraz sú všetky jeho SMS právne prístupné všetkým ľuďom? To už tu polícia vôbec nereaguje, keď niekto ponúka to, k čomu nemá mať prístup? Keď hajzlík Madleňák príde s dopisom, ktorý ukradol pošte a otvoril, bude rovnako všetko v poriadku? Veď toto nebolo ani v časoch najhoršej Husákovej totality, aby niekto verejne vyťahoval údajnú súkromnú poštu osôb, ktoré sa v nijakej forme proti ničomu neprečinili.

Čo to vlastne .týždeň má? Nejaký textový súbor, kde figurujú mená, telefónne čísla a nejaké texty? To ako keď zajtra niekto napíše, že má vypisy textoviek, kde Hríb píše Madleňákovi "Bolo to v noci fajn, milujem Ťa" a tento mu odpovedá "Aj ja teba, cmuk, ani si nemusel platiť" - tiež to bude niekto brať vážne? Prepáčte nechutnú predstavu.

Samozrejme, to je fikcia a je predsa jasné, že redaktori .týždeň sú platení iným spôsobom a za iné prestitútske úkony.

Samozrejme, Kočner mal mnoho kontaktov s rôznymi osobami, bol celebrita v markízackej Smotánke, bol hrdina podnikateľskej pravice, Kočner pracoval pre Pentu, stýkal sa s podnikateľom Počiatkom, výkvetom bratislavskej spodiny ... pardón, lepšej sobskej malomeštiackej blaváckej smotany. To všetko bol Kočner a otváral si dvere peniazmi. Kúpil si interview s Danom a Vaskym, poslal peniaze Hlavným správam - či to bolo nevinné, alebo to bolo súčasťou rozsiahleho plánu diskreditovať nezávislé média - to už si musí odpovedať každý sám. Nie. žartujem, samozrejme(!) to bolo súčasťou veľkej hry diskreditácia. Kočner hral vždy dvojitú hru - až kým ho ešte viac morálne prehnitý agent Peter Tóth neodrbal viac.

Kočner - to je dnes čosi ako kedysi komunistami popravený Slánsky - kto s ním mal kontakt, je triedny nepriateľ. Taká je predstava boľševika Štefana Hríba a jeho nadriadených. Tak si to teraz predstavujú - Magor Igor všetko povolí a oni sa aj hneď vrhli na svoju konkurenciu - na šéfredaktora Hlavných správ.

Píšu, že je to "biely kôň". O čom hovoria, je to azda u nich taký zvyk, mať šéfredaktorov "bielych koňov"? Aha, to dosť vecí okolo blba Hríba vysvetluje.

Popravde, nechcem sa Hlavných správ zastávať. [url=https://www.hlavnespravy.sk/kocner-hlavne-spravy-naozaj/2082832]Oni podali vysvetlenie k veci[/url] tu . Mám beztak dojem, že pod tlakom reálnych problémoch si tento pokus proamerických prestitútov takmer nik ani nevšimol. Ale ja by som ho pripomenul - ako ukážku perfidity a úbohosti spomínaného Hríba a Madleňáka, vlastne celej redakcie plátka .týždeň.

Som zvedavý, či bude ešte nasledovať nejaké ďalšie obviňovanie Hlavných správ - redaktori nechodia do kostola, HS píšu málo o holkauste a podobne. Hlavne to s tými židmi by som nepodceňoval - HS vôbec nepíšu o židoch a ako z toho znalkyňa vyvodzovala pri Rostasovi - nepíšu, teda holokaust schvalujú.

Autor: 
téma: 
forma: