V Sýrii je plnohodnotná vojna

Viem o tom, čítam o tom, ignorujem to, opäť si niečo pozriem až narazím na video - prostriedok digitálneho poznania, ktoré ma donúti zamyslieť sa. Precitnem - v Sýrii beží normálna plnohodnotná vojna, žiadna malá občianska vojnička (a iné propagandistické bagatelizovanie). Normálne zabíjanie ako vo ako vo Vietname, Iraku, Afganistane,...

 

Autor: 
Norman

Izrael tam bombarduje, čo sa mu zachce, Západ krytý za islámistických radikálov mieni krajinu úplne zničiť, média už absolútne neinformujú, len zahmlievajú.

Je to absolútna vojna.

Ale hlavné bojisko je, ako vždy Európa. Ak to svinstvo budeme ďalej podporovať ...

 

 
slaven1

Reknum.ru píše, že Запад признался в поражении в Сирии. Neviem či to nie je iba info-výstrel z ruskej strany. Keď pozriem na jedného z hlavných masírovačov západných mozgov, tak ten splieta niečo o vhodnom čase na priamu intervenciu.

Možno porážka BBC ešte nedošla, pretože jej niekto stojí na transatlantickom kábly, možno ešte potrebuje chvíľu šuchoriť perie v bojovom postoji - veď investori minuli tóóóóľkóóóó´miliónov libier a teraz nič?

Znásilnená redaktorka Aldžazíri

Poslali ju robiť pekné PR bezduchým ozbrojencom - "bojovníkom za slobodu proti zlému diktátorovi Asadovi vyhadzujúcom deti z inkubátorov". Ona šla, pretože služobka je nadmieru dobre zaplatená. Hovorili čoši o tom, že o bezpečnosť bude v Aleppe postarané. Znásilnil ju miestny veliteľ Al-Nusry:

A few days ago on the invitation of one of the commanders of this Salafist group, she went to his office. Surprisingly however, the Al-Nusra militias did not allow her camera crews to enter the office. And they took Ms. Oweis by force and told the crews to come back for interview tomorrow. Al Jazeera correspondent was rushed out of Syria via Turkey, when it was discovered she was raped by the commander of Al-Nusra Front in Aleppo. She was transferred to Qatar later, she is emotionally in shock.

Ghada Oweis prišla do Aleppa za peniaze - je možné v súvislosti s presstitútkou hovoriť o znásilnení?

Ghada Oweis s helmou PRESS

Znásilnená, ale živá! Stále lepšie ako nešťastník bez hlavy alebo srdca. Príbeh pre ňu skončil "happy end-om".

Náhodný okoloidúci
"ONI" sa nikdy nevzdajú sna o tom, že ovládnu celý svet. A zdá sa, že definitívne ich zneškodniť a oslobodiť svet spod ich tyranie nemá kto. Ale rád by som sa mýlil.