Výpalné 7 200 000 000 pre globálnu mafiu

Slovensko chce investovať 7 miliárd 200 miliónov do modernizácie ozbrojených síl len preto, aby sme pred Európou nevyzerali že máme osraté trenky. Ako keby som chcel zakryť voňavkou smrad, pretože som sa rok neumýval. Máme na Slovensku rómske osady horšie ako v Zimbabwe, autostrády na východe ako v najzaostalejšom Kongu, zdravotníctvo ako poďme radšej do Libérie, mladí ľudia odchádzajú do zahraničia pracovať, lebo vláda na nich s prepáčením serie a tupé elity si pripínajú na cecok narcis, aby citovo zapôsobili na voličov, že chorých ľudí nemá nikto v péčku. Hanba!!!

NATO nám rozkázalo kúpiť bojovú techniku, ktorá nebude slúžiť nám, ale na ich choré účely ako v dnešnej Sýrii. Turecko, "ostrov stability" za európske lóve, spojenec NATO, bombarduje Kurdov, ktorí bojujú proti teroristom džihádistom, ktorí bojujú proti Asadovej vláde, ktorého obvinili z chemického útoku, pretože Amerika vie  . K nej sa dnes pridali aj humanitárni chrapúni z Anglicka a Francúzska. Potom sa nečudujme, že sa sem Sýrčania budú trepať v húfoch, vybuchovať na francúzskych námestiach a Turecko začne opäť žobrať v európskom parlamente ďalších 5 miliárd ročne, aby ich sem nepúšťali. 

Prečo?

Pretože americký kamoš Saudská Arábia spolu s Tureckom slintajú po Sýrii ako nenažrané hyeny, pretože "zlí Rusi". Lepšie sa to ani vysvetliť nedá... A my Slovensko? Ideme kupovať techniku za 7 miliárd eur preto, aby sme ju potom využili LEN na ich povel. Ako keby si zamestnanec (vodič) električky musel kúpiť vlastnú električku, chodiť po koľajniciach, ktoré patria inej firme a ešte si musel platiť aj spotrebovanú elektrinu.

Toto môže napadnúť len chorobne sfanatizovaných vojnových štváčov, ktorí majú za potrebu vyvolávať vojny a riťolezcov politikov, ktorí majú v paži ľudí, pretože za 7 miliárd sa dá poskytnúť 50 % nenávratná pôžička na 144 tisíc bytov pre 500 tisíc mladých rodín. Čiže 10 % populácie Slovenska. Čize všetkým mladým párom, ktoré by nemuseli platiť 30-ročnú pôžičku na jeden posraný byt a žiť celý život z ruky do huby.

 
Hrica Ľuboš
 

nové