Umelosť vírusu SARS-2-CoV

Treba povedať, že pri vzniku SARS-CoV-2 mal človek zaručene svoje paprče. Otázka znie len, či nevedome, alebo vedome.

Vírus vznikol na panvici, alebo vo skle, to je prvá neznáma, ale tú teda teraz preskočme. Proste je tu.

Zástancovia vedomej verzie by si ale mali vyjasniť varianty motivácie páchateľa. Tie sa totiž výrazne líšia, až si protirečia.

Jeden motív je, že USA chceli poškodiť Číne a vypustili brouka. Zrkadlová vec je, že Čína chcela poškodiť svetu. No, obe verzie sú vážne obvinenie.

Iná teória je, že farma firmy vypustili vírus, aby mohli zarábať na vakcínach a liekoch. Tiež vážne obvinenie.

Ďalšia základná teória je, že bol vírus vypustený pánmi sveta, aby zavládol chaos a teda prebehol "reset". Inkonzistentnosť je v tom, že páni nepotrebujú zámienky, aby čokoľvek spravili.

Iná teória, napodiv málo spomínaná ( ja som aspoň na ňu nikde nenarazil, berme to teda teraz ako moju teóriu), je, že vírus vypustili ekologisti, aby technologickú civilizáciu dostali na kolená. To je konzistentné, ale o tomto pohľade na vec v médiach nehovoria, asi aj preto, že by to ukazovalo na slabosť a labilitu súčasnej civilizácie. A to je tabu.

Ďalšie teórie sú už varianty predošlých. Napríklad veľmi rozšírená je tá, že vírus, alebo aspoň mýtus o víruse, šíria mocní, aby udržiavali ľudí v strachu. Je to variant tej spomínanej teórie zámerného chaosu - je to tvrdenie, že stádu splašených koní sa lepšie vládne. Čo je blbosť.

Nechcem to teraz rozoberať do detailov, toto je len určitá výzva - hladači motívov zla by mali urobiť poriadok a utriediť si, za akú teóriu vlastne hovoria. Pretože všetky súčasne nemôžu byť pravdivé.

horyslav

pridávam ďalšiu "konšpiráčnú" úvahu, regulácia rastu populácie. zaujímavý článok z konca roku 2018, kde sa o korone ani nesnívalo:
https://www.biosferaklub.info/vakciny-maju-dalekosiahly-negativny-vplyv/

a z tohto ruského zdroja ma zaujal aj ďalší článok, hoci obsahom nezapadá do tohto vlákna, ale Nadhľad túto tému v komentároch už rozoberal, a je straaašne aktuálna:
https://www.biosferaklub.info/preco-je-vsade-okolo-tak-vela-psychopatov/

kali

No v tom prípade tí mocný sveta asi až tak zlí nebudú, ba dokonca by som sa pod túto konšpiráciu aj sám podpísal, lebo možno si to mnohí neuvedomujú, ale zamedzenie rozmnožovaniu už tak premnoženej ľudskej populácii je prvý a hlavný krok čo by ľudstvo malo konečne spraviť a začať akceptovať ak sa chce vyhnuť problémom ktoré ho dnes zmietajú.

Norman

Tak trocha to spadá do hypotézy o "ekologistoch" - teda že vírus, alebo vyvolané očkovanie, má slúžiť na "zníženie populácie".
Dal som to do úvodzoviek, pretože toto "zníženie populácie" sa stalo už pojmom - a žiaľ, alternatíva a nezávislé hnutia sa mnohé zas postavili na zlú stranu, teda proti. Bezdôvodne - teda ak neberieme vážne židovskú pastiersku poučku, že používanie antikoncepcie je zločin.

A sme doma.
Ako napísal tu vedla Kali, toto je jadro problematiky.

Ja neverím v politickú odhodlanosť a schopnosť nejakých ekologistov alebo naopak mocných (gateistov) urobiť vírus či vakcínu, ktorá by spôsobila zastavenie rastu a zníženie populácie v úbohých chorých etnikách. Taký optimista proste nie som.
Čo ma ale naozaj mrzí a akosi napĺňa miernou hrôzou, to je ten fakt, že si nebezpečenstvo väčšina ľudstva neuvedomuje, proste že "alternatíva" je naopak ZA MNOŽENIE NEGROIDOV!
Je to trocha ostrejšie napísané, ale to je fakt postoj, ktorý alternatíva zastáva, aj na Slovensku - od kotlebovcov cez rôznych rostasovcov až po Hlavné správy kresťanoidov.
Chápem, že Slovensko nie je a nemusí byť na čele pochopenia - ale je to proste hrôza. Je to ako Samovražedný front Judee (viď film Život Briana), ktorý len čo dosiahne nejaké aké také víťazstvo, ba ešte predtým, sám seba zapichne. Je to ako lumíci bojujúci - za vlastnú smrť.

Náhodný okoloidúci

Vírus tzv. demokratom v USA poslúžil ako dokonalá zámienka na masívne nasadenie korešpondenčného hlasovania poštou v prezidentských voľbách, čo bolo vo veľkom rozsahu využité na ich sfalšovanie s cieľom odstaviť od moci Doníka.

Ale ešte k tomu "resetu".
Pred niekoľkými týždňami si na hlavnú stránku zavesil obrázok s textom
Rok 2019 - vyhýbaj sa negatívnym ľuďom.
Rok 2020 - vyhýbaj sa pozitívnym ľuďom.
Rok 2021 - vyhýbaj sa ľuďom.
Ale už ho tam neviem nájsť, asi si ho zmazal.

No a toto je presne to, čo sa hodí na uskutočnenie "veľkého resetu" (synonymum pre svetovládu digitálnych korporácií) - rozbitá atomizovaná vystrašená spoločnosť, neschopná klásť dostatočne účinný odpor pri obrane svojich ľudských a občianskych práv a slobôd.

Na zneškodnenie švábov by sa mal dať použiť Biolit, ak sa nemýlim. To mi len tak napadlo...

Norman

Áno, aj také kolovalo po webe.
Toto je ale výrazná ukážka tých hypotéz, že niekto pohne horou, aby ju dostal k prorokovi.

Predstava, že niekto kvôli nejakému korešpondenčnému hlasovaniu, ktoré konieckoncov ani nemusí ovplyvniť výsledky volieb, aj ak by bolo nejako výrazne sfalšované - teda že niekto kvôli takejto predstave rok pred voľbami má a vypustí nejaký vírus, je veľmi nepravdepodobná.
----

Vyhýbaj sa ľuďom - hej, som ten vtip zavesil na bok stránky, na skúšku, experiment, ale už to tam bolo dlho a každý vtip sa okuká, tak som to dal zas preč. Ale to bol len vtip, vôbec si nemyslím, že by tlak pandémie pôsobil rozbitie spoločnosti - naopak, v mnohom sa zoceluje a ľudia sú odhodlaní. To, že sa ľudia nestretávajú v kaviarňach vôbec neznamená, že je spoločnosť "atomizovaná". V čase internetu. Naopak, kľudne možno rovnako povedať, že ľudia viac držia spolu.

Ale hlavne, po tisíci raz:
hlavnou myšlienkou alternatívy v dobrom slova mysle bolo upozorniť ľudí na to, že ľudia NIE SU SLOBODNI. Že už nie sú. Že majú hlavy v oprátke, aj keď zatiaľ voľnej. To bolo nápňou alternatívy dávno pred krízou - že je zlý stav. To naopak práve režim používa aktivistickú metódu "bránte si svoju slobodu" - aby im vsugeroval klam, že sú slobodní - teda že stav je stále dobrý.
Chápeme sa?

Na tomto pandémia nepandémia nič nemení.
Väčšina ľudí pred rokom sa cítila "slobodná", lebo mohla ísť do kaviarne a do obchodu. Nie je tak? Nereagovali na žiadne varovania, veci verejné ich nezaujímali.
Potom prišla pandémia, kaviarne a obchody a nejaké iné blbosti boli dočasne uzavreté - a zrazu malomeštiaci začínajú kričať, že im niekto berie slobodu. Hech, výsmech.
Nie, nič v zlom, bacha na to, s takými vrstvami krátkozrakých ľudí naozaj my nechceme mať nič spoločné. Nech sa nik nehnevá, je to stádo reagujúce blačaním až na bič. A ešte sa to hrá na alternatívu.

ps. nič v zlom :-)
http://www.nadhlad.com/content/mala-bajka-o-stade-k-rannej-kave

slaven1

Umelosť pandémie vírusu SARS-2-CoV si všimli, opäť, po 100-krát, aj na PL. Je to max epidémia.

Článok je rozdelený do týchto častí:

 •     O zlehčovačích
 •     O exponenciálním růstu počtu nakažených
 •     O PCR testech – co nám vlastně říkají?
 •     O počtech nemocných a vyléčených
 •     O počtech mrtvých „na covid“ a „s covidem“
 •     Dá se covid-19 srovnávat s chřipkou?
 •     O rouškách
 •     O očkování proti covidu
 •     O dobrovolnosti vakcíny
 •     O systému PES
 •     O dezinformacích
 •     O rozdílu proti roku 2009

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pravda-o-covidu-Vliv-imuni...

Norman

pandémia sa tomu hovorí, lebo to zasiahlo celý svet.

Pravda, do zimy sa ešte dalo chápať, že je sila tej choroby u nás a v Čechách podceňovaná. Po tomto zimnom cirkuse je tento druh postoja (chrípočka) už naozaj pod úroveň a nechutný. A navyše si stále treba propomínať, že aj TOTO, čo prebieha, prebieha len pri panujúcich protiopatreniach, teda to nie je normálny voľný priebeh. Plus mutácie - ktoré nerobí Santa Claus, ale ono to samé má takú tendenciu, to je proste príroda.

Samozrejme, pokiaľ budete veriť a tvrdiť, že náš nepriateľ je VSEMOCNY a spúšťa si hromy blesky, kde a kedykoľvek sa mu zachce, tak to všetka debata prestáva mať zmysel - tam to prechádza naozaj už na náboženstvo, na vieru v nadprirodzené bytosti, ktoré vládnu COVIDOM (alebo covida predstieraním). Plný CRAGO CULT, aj keď nie túžiaci po daroch, ale bojaci sa tajomných covid-majstrov-generátorov.

Vážne chápem, prečo sú alternatívne mysliaci ľudia ohrozenejší týmto druhom pobláznenia (pretože niektorí sú proste anarchisti vždy proti všetkému). Ale je to strašná škoda pre alternatívu a nezávisle mysliacich.

K tomu článku, hneď na začiatku:
"Napsal ho (článok) však nikoli jako lékař, ale jako znepokojený občan"
Takže pán homeopat dokonca ani nechce tvrdiť, že je to čo len trocha vážny odborný postoj. Asi tak.

nové