4. Apríl

Včera bolo výročie oslobodenia Bratislavy.

Nie je to síce tak známy dátum, ako 1. apríl, teda deň bláznovstva a hoaxov, ale 4. apríl má tiež niečo do seba.

Primátor mesta Valo nepozval smeráckych poslancov na kladenie vencov k pamätníku v meste - čo doteraz robil každý starosta , ale Valo je nový človek a prejavuje sa tu už nová, čaputovská doba drzosti a vulgárnosti. Na oplátku títo poslanci išli klásť vence na Slavín s ruským veľvyslanectvom - určite lepšia voľba.   

Je paradoxné, že tí istí ľudia, čo na jednej strane odsudzujú mierové obsadenie ČSSR v roku 1968 vojskami Vašavskej zmluvy sa priam bijú o možnosť čo najviac osláviť vojnovú okupáciu Slovenska vojskami Červenej armády v roku 1945, ktoré sem zaviedli totalitný boľševický režim. Špeciál schizofrenické je to u takých tých židovských aktivistov, ktorí síce nenávidia Rusov, ale zároveň ich musia ospevovať, lebo títo im vybojovali svetovládu po roku 1945. To jsou paradoxy, ktoré nemožno zladiť a aj preto sa súčasný svet rozpadá.

Treba len ešte upozorniť, že všetci tí, čo včera blabotali o mieri, súčasne hlasujú za spolurpácu s Nato na ďalšej svetovej vojne, a to zas vo Východnej Európe. Všetci. Podpisujú nákupy techniky, ktorú nepotrebujeme a podpisujú prenajímanie letísk a skladov pre amerických zabijakov. Tí sem priletia, zbombardujú Rusko a odletia. Rusi potom zbombardujú nás. Potom vojna skončí a Slováci, ak niektorí prežijú, budú Rusom oblizovať nohy za to, že ich obsadili a urobili z americkej kolónie ruskú kolóniu. Taký je scénar, presne ako ten v 20. storočí.

A všetci tlieskajú. 

 

Ľubov

Viem,že mnohí z nás sú Bratislavčania.
Práve oni by hypoteticky mohli ísť(alebo už boli)na jarnú prechádzku túto nedeľu na Slavín.
Pár informácií naviac sa lokálpatriotom vždy zíde.

https://tv.teraz.sk/vstup-zakazany/vstup-zakazany-slavinmp45502f25e94a6f...

nové